Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Ach szkoda, że nie udało się wcisnąć choć tej jednej brameczki. Pazdan z Dąbrowskim forteca, Necid musi się jeszcze ograć, no i będzie bolał brak Rado w rewanżu. Damy radę!

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Plus Fiorentina na wyjezdzie wygrywa z monchengladbach 1-0. Wystarczy tylko potraktowad powaznie rozgrywki i juz odjezdzaja reszcie stawki.

 

 

Legia zawiodla mnie bo nic nie rozgrywala pilki a ajax wrecz zapraszala swoja gra do strzelenia gola. Jesli legia duzo sie nie poprawi to przewiduje niestety ale odpadniecie z rozgrywek. Szkoda bo byl to bodaj najslabszy rywal z jakim zetknal sie polski klub grajac na wiosne w pucharach.

Odnośnik do komentarza

2 celne strzały w meczu u siebie szału nie robią, bez Radovicia na wyjeździe (Pewnie zastąpi go Kucharinho :D ) i z beznadziejnym znowu Super Nadzieją Gruzińskiej Piłki Kałzaiszwili dużych szans tam nie widzę, a rewanż już za tydzień. Chyba, że znowu Malarz MOTM i jakaś fartowna bramka po kontrze.

 

W ogóle po jaki (pipi) sędzia za bramkowy stoi po tej samej stronie co liniowy? Zawsze mnie to zastanawiało i nie wiem, nie dość, że mu zasłania, to jeszcze z drugiej strony bramki żaden nie widzi.

 

16730246_10155001958054770_6910522619417

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Roznie moze byc , procz lepezego wyszkolenia technicznego ajax za wiele nie pokazal. Ale bez Rado i z taka padaka procz odzidzi w ofensywie raczej ciezko bedzie, choc kto wie jakies fartowne 1:1 daje tez awans.

 

Dlaczego legia takich drewniakow na szpicy kupuje zawsze? Wymarzony pilkarz w napadzie zawsze wyglada tak , dobra glowka, powyzej 185 , ograniczona motoryka i szybkosc uchatki na ladzie.

 

Ciezko znalesc jakiegos technicznego , szybkiego nawet czarnucha z afrika? Mogliby cos probowac ugrac z odzidzia a tak to przypomina mi taktyka gre repry za czasow rasiaka.

Odnośnik do komentarza

No jest przecież techniczny szybki mudzin Czima Czukwu, może już nawet trafił na wlasciwy stadion i kiedys zagra, kto wie.

 

 

Daniel Chima Chukwu nie rozpoczął najlepiej swojej przygody z Legią Warszawa. Na początku doznał absurdalnej kontuzji, teraz nie dotarł na trening, bo pomylił stadion przy Łazienkowskiej z Narodowym.

To już druga wpadka nigeryjskiego zawodnika podczas pobytu w Warszawie. Wcześniej głośno było o nim za sprawą absurdalnej kontuzji, której doznał przez... źle dobrane obuwie.

Odnośnik do komentarza

Jak zawsze mogę sobie tylko wyobrażać, ile przegrałby Villarreal, gdyby w Romie grał sto razy lepszy Bacca... Hiszpanie mieli trochę okazji, dobry mecz Alissona. 

 

 

Legia nadal utrzymuje łaskę od mediów zdobytą w LM. Na Weszło przeczytałem dziś, że z piłkarzy Ajaxu "pociechę będą mieć kluby walczące rokrocznie o LM", czyli jak rozumiem Bar  Real i Bayern. Legia z kolei zaimponowała pressingiem i tym, że biegali przez 90 minut - to już nie psi obowiązek piłkarza, ale uszanowanko. Zresztą sam tytuł relacji: "szczęście pomogło Legii, bo Legia pomogła szczęściu". Nie że sędzia ślepy kalosz czy coś, ot, łut szczęścia dzięki ambicji. Na tym etapie już nie będzie krytyki, no cóż, pozostaje mi czekać do eliminacji LM w przyszłym sezonie.

 

O dziwo Onana trafił do jedenastki kolejki Europa League. 

Odnośnik do komentarza

No kluby (przynajmniej polskie) traktuja lige europy jako przygode ktora w pewnym momencie sezonu "troche przeszkadza" w rozgrywkach ligowych. Kluby juz nie funkcjonuja wedlug zasady by cos osiagnac (jak w Ukrainie cala federacje rok w rok ciagnie Szachtar Donieck) tylko zeby w nich wystapic zagrac w fazie grupowej jak wpadnie pare pkt to bedzie ok jak nie awansujemy nie bedzie wielkiej tragedii (kto z powaznych klubow tak podchodzi do sprawy?). Gdzie tutaj plan rozwoju pojedynczych klubow ktore powinny traktowac powaznie swoich kibicow a nie grac na alibi? Kasy wielkiej z le nie ma ale to beda pieniazki na lepsze kontrakty najlepszych zawodnikow bo sprzedanie z zyskiem w dluzszej persepektywie, zwlaszcza sportowej nic nie daje polskiemu klubowi bo trzeba szukac co najmniej rownorzednego zastepce co w samym lechu poznan widza ze do latwych zadan nie nalezy vide robert lewandowski czy lukasz teodorczyk. Wiecej rozumu w glowach prezesow polskich klubow a w koncu zrobimy trwaly postep.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...