Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Nie cierpię Legii ale przyznaję, zagrali ambitnie i dobrze , nie sa bez szans na awans jednak będzie im bardzo cięzko.

 

 

Aha, Wawrzyniak niech wypierd.ala z kadry, ten leśny dziad nadaje sie do gry w średniaku z ekstraklasy a nie w kadrze. W sumie zwinił przy obu bramkach, w reprezentacji też czyni spustoszenie

Odnośnik do komentarza

Wszystkie bramki ładne. Mila za(pipi)isty wolny. Ładne bramki rumunów. Pierwsza - świetny strzał z dystansu, druga - doskonale wypracowana akcja. Na razie widać, że Rapid lepiej rozgrywa piłkę. Naszym według mnie brakuje strzałów z dystansu, tyle, że póki co w ogóle mają problem z utrzymaniem piłki i wypracowaniem czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza

W piłkarskich periodykach dawano największe szanse Śląskowi spośród polskich pucharowiczów. Mam wrażenie, że zlekceważono Rapid i takie też są konsekwencje. To Śląsk podobno miał mieć łatwą przeprawę, a np. Legia łatwo ulec Ruskom. Okazało się inaczej, szkoda Śląska, od września mogliby LE zacząć na nowym stadionie. jest rewanż, ale po dzisiejszej postawie szanse są nikłe.

 

Ps. Śląsk dobił ApostoL :D

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Szkoda Śląska bo mimo iż jest to taka sobie drużyna, dużo słabasza niż Wisła czy chociaż znienawidzona Legia (drugie miejsce w Polsce to jakies kuriozum) ale przeciwnik był jak najbardziej do przejścia. Niby jest rewanż ale szans ena awans wynoszą 20 %

Odnośnik do komentarza

wie ktoś [Ogór?] dlaczego we Wrocławiu trybuny za bramkami są puste i zasłonięte reklamami Taurona?

 

UEFA miała jakiś problem. Że niby są to "trybuny tymczasowe". Łotewa.

 

 

 

' timestamp='1313697073' post='2449284']

W piłkarskich periodykach dawano największe szanse Śląskowi spośród polskich pucharowiczów. Mam wrażenie, że zlekceważono Rapid i takie też są konsekwencje. To Śląsk podobno miał mieć łatwą przeprawę

 

Jakieś inne periodyki czytasz, niż ja. Ja widziałem raczej wszędzie, że Śląsk faworytem nie jest. No bo jak miałby być, gdy ledwo wygrał z Dundee i Lokomotiwem Sofia.

 

 

 

Szkoda Śląska bo mimo iż jest to taka sobie drużyna, dużo słabasza niż Wisła czy chociaż znienawidzona Legia (drugie miejsce w Polsce to jakies kuriozum)

 

Kuriozum bo? Które konkretnie punkty zdobyli "kuriozalnie"? Ja tylko pamiętam, że Legia w co drugim spotkaniu dostawała karnego z pupy albo strzelała na dwie minuty przed końcem gola po błędzie obrońcy.

 

Śląsk w lidze nie jest słabszy niż Wisła czy Legia, ale nie ma taktyki na mecze europejskie. Przecież Legia czy Wisła nie grały wcale lepiej, ani nawet równie dobrze, co swoi rywale, miały tylko korzystny wynik. Tymczasem Śląsk robi to swoje, czyli atakuje, atakuje, i nawet jak strzeli gola, to nie pomyśli o obronie albo nie umie jej zaprowadzić, zero ogłady. Właśnie dlatego szkoda Śląska, bo jego mecze da się oglądać, a nie dlatego, że Rapid Bukareszt to niby słaby rywal, lol.

 

 

Niby jest rewanż ale szans ena awans wynoszą 20 %

 

Szanse na pokonanie 3-0 na wyjeździe drużyny, która ma większe umiejętności piłkarskie i nie będzie się specjalnie odkrywać, nie wynoszą 20%. Ja bym tu odjął jedno zero.

Odnośnik do komentarza

Stwierdzenie, że w okresie ostatniego roku Legia jest piłkarsko na poziomie Śląska, to absurd. Właśnie dlatego wyniki Legii w LE określiłbym jako dobre. Odpadną raczej ze Spartakiem, ale ze Spartkiem wielu w Europie odpadło i odpadnie.

 

Śląsk tymczasem bez wątpienia zagrał słabo. Wycofuję się ze stwierdzenia, że winna jest taktyka. Wszak i marnowane proste okazje, i te podarowane rywalom wskutek indywidualnych błędów, to nie kwestia taktyki, tylko podejścia mentalnego. Kto popełnił tutaj jaki błąd, nie oceniam.

Odnośnik do komentarza

Gdzie był błąd to na pewno i wyłącznie wie chyba tylko Lenczyk. Nie zaprzeczy chyba też nikt, że wcale słabo Rapid nie grał, to nie ważne, że kraj biedny - ich liga jest lepsza od naszej. Nie rozgrzeszam Śląska bo dali dupy ewidentnie, była jednak szansa by to wygrać, więc nie ma o czym mówić, choć z drugiej strony wszystkie wystąpienia Śląska w LE szły jak po grudzie i ani jednego meczu nie zagrali zajebiście na 100%. A remis Legii ze Spartakiem (który jest lepszą drużyną niż Rapid Bukareszt) to też cud, który mało kto wie jak wytłumaczyć ;)

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Większość kibiców Legii Warszawa, którzy wybierali się na Łużniki nie obejrzy meczu ze Spartakiem Moskwa. Rosjanie nie wpuścili ich bowiem do swojego kraju.

Jak relacjonuje serwis Legionisci.com, główna grupa fanów licząca 150 osób, która podróżowała samochodami, nie została przepuszczona - bez żadnych powodów - przez granicę łotewsko-rosyjską. Z tą właśnie grupą, na mecz "podróżowała" okazjonalna oprawa meczowa przygotowana przez grupę ultras.

 

Fani Legii na granicy łotewsko-rosyjskiej czekali na przejście od godziny 2 w nocy do... teraz. Straż graniczna zakomunikowała, że nie przepuści kibiców, mimo że ci posiadali wymagane dokumenty (wizy, paszporty itd.). Kibice zawrócili więc do kraju.

 

Legia na ten mecz sprzedała ok. 200 biletów. Niewielka część fanów do Moskwy udała się wcześniej i zapewne zobaczy spotkanie na Łużnikach.

 

Mecz Spartak - Legia rozpocznie się o godzinie 19 czasu moskiewskiego (godz. 17 czasu polskiego). wp.pl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...