Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude
Kanał Eurosport na swojej antenie  pokaże losowanie 4. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów (od godz. 11.45). Dodatkowo stacja pokaże losowanie 4. rudny eliminacji do Ligi Europy (od godz. 13.00).

 

 

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

NA TYM ETAPIE NIE MA JUŻ SŁABYCH DRUŻYN!

 

GDYBY MECZ POTRWAŁBY X (tu wstaw ile trzeba) DŁUŻEJ< WYGRALIBYŚMY.

 

TRAWA BYŁA ZŁA I W OGÓLE SŁOŃCE ŚWIECIŁO

 

itd itp

 

No (pipi)a jaka porażka. Banda (pipi)ych panienek bez ambicji. 2/3 składu już nigdy w życiu nie powinno założyć koszulki Lecha. Potrzebne są zmiany w tym klubie, nie podlega to dyskusji. Taki drewniak, możdzeń czy inny arboleda. (pipi)Ć. Dramat, dramat i jeszcze raz dramat.

 

Te zmiany O.o dlaczego zszedł pawłowski? Dlaczego od początku grał ten pajac na środku obrony i nie mówię tu o Kamieniu. Taki możdzeń (jestem za(pipi)isty bo strzelilem City bramkę) powinien po 45 minutach siedzieć w gabinecie prezesa i rozwiązywać kontrakt z powodu, że jest kaleką a nie wychodzić na murawę. 

Na Koronę niech wyjdzie Młoda Ekstraklasa a raczej rezerwy. Gorzej na pewno nie będzie ale może będzie widać zaangażowanie.

 

Przepłacane wkłady koszulkowe. Wszyscy WON!

 

 

 

Co do transparentu,ktoś napisał, że chamski itd.  Chamskie to były zagrywki litwinów w Wilnie. Poprzebijane koła, porysowane samochody. To jest Chamskie zagranie. A nie transparent. Warto znać drugą stronę medalu.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Przyszedł MAIDEN i napisał prawdę: 

 

1] Co do klubu rozgrywającego swoje mecze w Pozaniu, finansowanego przez wieloletniego sponsora Amici Wronki

 

Rumak znowu grał dzień po Legii, stąd i wynik.

 

 

 i_lol3.gifi_lol3.gif 



2] Co do Śląska Wrocław:

Dałem się znajomkowi namówić, i podjechaliśmy do Brugii pociągiem. Brugia do brzydkich nie należy a i browary robią klawe (Brugges Zot i Straffe Hendriks). Miałem przyjemność oglądania tego meczu na żywo, więc mogę parę rzeczy skomentować. Sobota zagrał kapitalny dwumecz. Kręcił bruggystami, aż miło. Szkoda tylko, że momentami wyglądało to jakby grał sam. Nie miałbym nic przeciwko temu żeby zamienił koszulkę Śląska na koszulkę najlepszego polskiego klubu. W pierwszej części spotkania Śląsk miał trochę szczęścia (Brugia mocno na nich usiadła), niemniej jednak wyszli z tego obronną ręką. Szkoda, że w kretyński sposób dali sobie pod koniec spotkania wbić dwa gole. Z wygranej zrobił się remis, a można było troszkę punktów nałapać. 

Co do rac: jakiś pokemonek tu zgrywa mędrca. Otóż ja siedziałem na trybunie z autochtonami, nie tak daleko klatki Śląska i wszyscy bili brawo / kręcili filmiki z racowiska telefonami komórkowymi. Że na 30 typa, znalazło się dwóch którzy race próbowali rzucić na murawę, nie zrobisz nic. Niemniej jednak wyglądało to zacnie. Szczere przyznam, że nie spodziewałem się po malinowych nosach takiego fajne pokazu. Szacuneczek n_ok.gif 

 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

sevilla jak zlekcewazy (a na pewno zlekceważy) śląsk, to coś tam może Śląsk ugrać, wtedy stawiałem 40:60 szanse Śląska, teraz niestety 25:75 wg moich skromnych obliczeń (a tak naprawdę tak po prostu przeczuwam :D).

Odnośnik do komentarza

Nie najlepiej. Sevilla, pomimo odejścia Navasa, Negredo czy Spahicia wygląda całkiem nieźle. Pozyskali Rusescu - króla strzelców ligi rumuńskiej ze Steauy - oraz Gameiro z PSG. Same kwoty (2 i 9 mln euro) mówią same za siebie, że awans Śląska byłby kompletną sensacją i nikt go chyba nie oczekuje. Za 2-3 mln przyszli też Cristoforo z Urugwaju, Machin z Las Palmas czy Jairo z Santander. Jednak odejście paru czołowych graczy, początek sezonu (dopiero za tydzień pierwsza kolejka La Liga) i dobra gra Śląska z Brugią dają jakieś nadzieje na walkę. Odpadnięcie, ale bez pogromu pewnie trzeba już będzie uznać za sukces.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...