Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

No ale jak sprzedawca sprzedał ci zwalony samochód, nie możesz jeszcze dostąpić od umowy albo zmusić do pokrycia kosztów naprawy?

A niby w jaki sposób , używane auto obligatoryjnie nie jest w 100% sprawne , musiałby mieć zapis w umówię stwierdzający ze auto jest w 100% sprawne a i tak cieżko jest czegokolwiek dojść bo takie coś jak klima mogło sie zepsuć po zakupoe , w połączeniu z Mirkiem handlarzem przedsiębiorca robi sie to nierealne.
Odnośnik do komentarza

Pierwsza opcja do tego co sprzedał ci samochod. Druga zmiana mechanika. A jak dmucha z jednej strony zimnym to moze byc silniczek odpowiadajacy za zmiane temp albo ale to raczej mniej mozliwe parownik zapchany. Wogole to jaki samochod i czy klima czy klimatronik

Klimatronik. Gościu dostanie fakturę i części z auta, zobaczymy jak to się potoczy. A mechanik, to nie jakiś szrot, tylko firma, która działa od chyba 15 lat (jak nie więcej).

Tak mi się wydawało, że z mojej strony dmucha zimnym, ale po czasie wszystko się spierdzieliło. Tak samo jak dałem nawiew na nogi, to pierw było zimne powietrze, a za chwile gorące.

Jeszcze potestuję dokładnie, ale poczekam, aż się trochę ochłodzi za oknem.

Wkurza też, że mam francuskie blachy i na noc muszę parkować na strzeżonym, który mam daleko od domu.

W sumie blachy już mam PL, ale ubezpieczenie mam na te francuskie.

I kolejna rzecz, która wkurza, ale nie aż tak bardzo:), to to, że dziewczyna miała akurat 2 dni wolnego, auta nie było, wróciło i dalej nie działa.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Wiesz... jak jedziesz po auto 200 kilosów, to pytasz gościa o miejsce, gdzie można zrobić przegląd. A skąd wiesz, czy czasem nie jest to podstawiony mechanik?

Byłem z kuzynem, który pracuje w Volkswagenie, patrzyliśmy nawet od spodu auta (u mechanika do którego nas zawiózł typ) i wszystko wyglądało ok, ale dopiero przy zmianie klimy koleś już tu na miejscu zauważył, że auto było klepane. No raczej było, jak nowe kosztują ze 100 000, a nie tyle:/

Odnośnik do komentarza

Spoko, już jasne- ja się też na tyle aż nie znam na furach że jak kupowałem swifta kiedyś wziąłem kumpla i pokazał mi rzeczy których na pierwszy rzut oka nie widziałem. Przestałem też wierzyć w okazje - nie ma cudów. Nikt Ci taniej niczego nie sprzeda więc miemy nadzieję że kłopoty z klimą to jedyna co Cię czeka. Ja bym pojechał do aso na pełny przegląd i sprawdzenie - przynajmniej będziesz wiedział co i jak.

Odnośnik do komentarza

Na wiosnę będę brał auto, teraz hajs odkładam. No, głównie to o dźwięk chodzi, cudowny jest.

 

Ojciec nie chciał nawet słyszeć o byciu współwłaścicielem, ale jak usłyszał "B4" i "Fünfzylindermotor", to dali, włuncz no Allegro.  :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...