Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Kufa Panowie, przez Was zasuwam w weekendzik do Maca specjalnie na Kanapke drwala, myslalem ze dluzej sie bede mogl opierac.

 

@Yano, dokladnie Big King XXL jest the best, a ta kanapka z 3ma kawalkami miesa byla tez za(pipi)ista, nawet pisalem o tym turaj chyba latem albo wiosna, ale te kawalki byly tak male ze masakra. Ogolnie to Burger King u mnie ma wyzsze notowania niz Mc, jako lepiej mi leza te kanapki. Niestety u siebie w BB jestem skazany na Maca bo najlizszego BK mam 50km dalej ;D

Ale i tak najlepsze burgery w Moa Burger w Krakowie!

Odnośnik do komentarza

Ja tez w sobote wybieram sie do galerii i przy okazji kupie sobie albo jeszcze raz drwala (bo wczoraj jadlem go juz prawie zimnego, bo bralem go w mcdrive i jakies 20min byl w samochodzie), albo ta kanapke zbojecka (dobre to?). Ewentualnie wezme cos z subwaya, ale cos innego niz moj standardowy zestaw - kurczak teryaki + sos slodka cebulka + warzywa.

Odnośnik do komentarza

wczoraj stałem sobie przed makiem i tak się zastanawiam czy wyciupłać drobniaki na to gó.wno? doszedłem do wniosku, że w tym przybytku wyzysku młodzieży studenckiej bez kwalifikacji to ja moge jedynie postawić gorącego śmierdzące kloca i zdecydowałem się na zapiekanę w budzie obok z sokiem marchwiowo-jabłkowym świeżo wyciskanym. 6,60 PLN - polecam.

 

było szybko więc chyba fast-food.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

W piątek wybieram się na galerie po Far Cry 3 i przy okazji wpadne do Mc spróbować tego Drwala(i może po Zboja). Orientuje się ktoś może ile Drwal i Zboj kosztuja?(w Mc ostatnio byłem 2 miesiące temu :D)

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Zbójnicka jest sto razy lepsza. I tańsza od Drwala o zeta chyba. Kosztują coś koło 11zł, czyli zbój za dychę.

 

edit;

wczoraj stałem sobie przed makiem i tak się zastanawiam czy wyciupłać drobniaki na to gó.wno? doszedłem do wniosku, że w tym przybytku wyzysku młodzieży studenckiej bez kwalifikacji to ja moge jedynie postawić gorącego śmierdzące kloca i zdecydowałem się na zapiekanę w budzie obok z sokiem marchwiowo-jabłkowym świeżo wyciskanym. 6,60 PLN - polecam.

 

 

było szybko więc chyba fast-food.

 

Imo, tego typu żarcie, popijane sokiem, w dodatku typu kubuś jest niejadalne. Musi być coś gazowanego do tego, ewentualnie woda, której ja nie lubię no ale w tym przypadku jest chyba lepsza niż sok. Takiego zapieksa popijasz pepsi, bekasz i idziesz. Co to za pyerdolenie się z sokiem z marchwi.

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Mialem weekendowo zrobic wypad do Maca na kanapke drwala, ale bedac akurat w Krk pofatygowalem sie do Moa Burgera, godzina 14 a nie ma w lokalu za bardzo stanac tyle wiary, ale wytrwalem i Moa Burger wyladowal w moich ustach. Wolowina, bekon, ser, ananas, burak, cebula, salata, pomidor, ogorek i sosy (ketchup+majonez). Miks nie do uwierzenia, ale rozwala system doszczetnie. Burgerowy oskar ;D

Niestety cenowo na taki luksus w gebie to sobie mozna pozwolic raz na kwartal bo za ponad 20 zeta za kanapke to mozna niezly obiad wsunac :D

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...