Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Dratewka - nie wiem czy gastro nie ma czasem tego samego właściciela co te pozostałe budki wokół empika. wczesniej funkcjonowala (nie wiem czy dalej jest otwarta) jeszcze ta budka zaraz naprzeciw istambul kebaba, tam zawsze bralem podwojne burgery z wszystkimi mozliwymi dodatkami i sie nawpierdalałem za kilka zł :D

Odnośnik do komentarza

Dratewka - nie wiem czy gastro nie ma czasem tego samego właściciela co te pozostałe budki wokół empika. wczesniej funkcjonowala (nie wiem czy dalej jest otwarta) jeszcze ta budka zaraz naprzeciw istambul kebaba, tam zawsze bralem podwojne burgery z wszystkimi mozliwymi dodatkami i sie nawpierdalałem za kilka zł :D

Od momentu gdy rozpoczeła sie na Katowice inwazja kebabów i hamburgerów to z ulic zniknely psy a z rawy szczury ;)

 

 

to informatyk jest, zostawcie go

I do tego student, więc sami rozumiecie ;]

 

 

cos w tym jest. Taki bsmart z kfc to idealne danie. Idealna cena, idealna ilosc

 

 

Jaki to jest powiększony a jaki nie? Ja zawsze daję kupon i płacę więc nie wiem jakie tam są opcje. Kanapka też jest większa w powiększonym? Czy dopłaca się grube złocisze tylko za większe frytki?

 

Dostajesz wieksze frytki i napój. 0,5 zamiast tego co jest normalnie

 

W Macu zawsze powiększony + 2 cheesy i lodzik, zabija głód na jakieś 4h 

 

Jak jestem głodny to biorę dwa razy zestaw powiększony, a zaliczam się bardziej do chudszych  ;)

26748497.jpg

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

W piątek jadłem baconcheesburgera (wołowina, ser, bekon, pomidor, sałata, cebula) w Mad Mick w Katowicach. 200 gramowy kawał wołowiny który może być wysmażony lub nie. Kanapka jest podawana z frytkami, sosy dodajesz sam. Jezu, ale to było dobre, wołowinka lekko różowa w środku, wszystko idealnie przygotowane, do tego leją tam czeskie piwo. Można zamówić burgera z 400 gramowym kawałkiem mięsa, ale to byłoby dla mnie za dużo. W menu widziałem burgera w masłem orzechowym, bananem, i syropem klonowym, ale nie zaryzykowałem :] Katowiczanie, zazdroszczę wam tego lokalu.

 

z12981531Q,Mad-Mick-w-Katowicach.jpg

 

549983_435661179840333_1610229069_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Ale jest to jednak niewątpliwe trafna uwaga. Nie wiem jak wam, ale dla mnie 50% oceny fast footów jest sposób złożenia i możliwość zjedzenia go bez walczenia z siłą grawitacji oraz upier.dolenia się. Po prostu nienawidzę jak jedząc połowa burgera czy innego kebaba mi ucieka na boki, a sos cieknie po łapie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

I jak mam niby tego burgera zjeść ? Po kawałku ? Najpierw wołowina, później sałata/pomidor i na końcu bułkę ? Chyba, że masz usta jak dziewczyny z youjizza.

Słuchaj blubera, mimo tego, że mięsa nie je, wie jak wszamać hamburgera. Na upartego podają do tego sztućce, ale jeszcze nie widziałem kogoś jedzącego hamburgera sztućcami :]

Odnośnik do komentarza

W Mysłowicach jest lokal o nazwie Braks. Podają tam potrójne hamburgery/cheeseburgery. Niemożliwe, by to zjeść gołymi rękami, chyba że ktoś lubi się upierdolić jak brudas, ja tam wolę jednak sztućce. Tego MadMicka może kiedyś spróbuje, jak najdzie mnie ochota na coś nowego.

 

Jadł ktoś hamburgera w Jeff's? Podobno bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Gość Dr.Suess

jeff's dobra knajpa, ale hamburgery imo bez polotu kawał mięcha w bułce + warzywa rozpyerdala sie w ręku, kto co lubi zresztą, plus ze mozna prosić jaki ma być kotlet, czy wysmażony czy średni czy tatar.

 

smaka mi zrobiliście :(

Edytowane przez Dr.Suess
Odnośnik do komentarza

Braks spalił się dla mnie zbyt wiele razy. Nie wiem jak ten lokal jeszcze istnieje. Mi raz zapomniano o zamówieniu i raz dali ugotowaną bułkę w cheesie, kuzynowi dali nie to co zamówił, a znajomkowi babka dwa razy źle wydała (kapował się po wyjściu). I fakt ich burgery zwykle trza jeść widelcem, albo skupiać się na gimnastyce z bułką miast na jedzeniu. I do tego czasem ktoś pali fajkę za parawanem gdzie jest automat hazardowy (równie dobrze tego parawanu mogłoby nie być) :/

Teraz nawet chyba Alanya padła, Turki z Istanbula w końcu dopieli swego ;)

 

Ej chyba w Katowicach gdzieś jest Subway. Te 7,77 z reklamy to pewnie za jedną kanapkę? Jeśli tak, to ku.rwa kanapkowy Starbucks :/

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Na sabłeja Spicy Italian z dodatkowym serem, papryką zieloną, papryką ostrą, sałatą i miodową musztardą nie ma chu.ja. I nie obchodzi mnie ile kosztuje taka przyjemność.

 

Jak pociągam łyka zimnego sprajta po konsumpcji takiej kanapeczki, to czuje się, jakbym dotknął stóp boga.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Już nawet nie chodzi o to, że to jest super smaczne. Bardziej chodzi o to, że w swojej kategorii SubWay po prostu nie ma w Polsce konkurencji.

 

BTW: Osobista dygresja: Dałbym wiele za Taco Bell (jakoś tak się pisało) w Polsce. Jak widzę to w TV to zawsze mam ochotę kupić bilet do wujka Sama i  lecieć tylko po te tortille albo tacosy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...