Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

tu raczej nie rozchodzi o o to co dostajesz w KFC, tylko o ogólną rozbierzność tego co dostajemy na fotkach i tego co mamu w realu, ale ja już dawno przestałem sie temu dziwić

 

429954_10151014743271302_1513414331_n.jp

W europejskim Burger Kingu Whopper mimo wszystko wygląda IMO przyzwoicie. Kanapki w KFC też całkiem przypominają wersję z oficjalnych zdjęć, a Subway już w ogóle prezentuje się apetycznie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zjadłem wielkiego hamburgera.

A gdzieś o trzeciej w nocy zjadłem jeszcze kebaba.

Boję się teraz iść do kibla.

 

Widziałem kiedyś dokument o kebabach, to ludzie którzy je robią, uwielbiają pijanych i ujaranych klientów, którym wszystko smakuje, mimo że wciskają starocia by się pozbyć.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

a ja przed chwilą zjadłem 2 fajne domowe hamburgery, smaka narobił mi koleś z jutuba którego dziś oglądałem

 

mimo że te co zrobiłem nawet w połowie pewnie nie były tak dobre jak jego ale i tak sie spoko najadłem

 

polecam pooglądać bo fajnie gotuje, i ma dużo pozytywnej energii (mimo że raczej ciężko było by u nas w domowych warunkach zrobić dokładnie to samo co on bo używa różnych dziwnych składników itp, ale może jak ktoś bedzie chciał zaszaleć to popróbuje)

 

oczywiście obok filmiku znajdziecie też wiele innych jego przepisów na różne nietypowe hamburgery

 

edit

możecie też wyszukać więcej jego przepisów wpisując "burger lab"

 

edit 2 zobaczcie jeszcze tego, istny orgazm

 

już sama taka papryczka nadziewana serem w panierce to jest niebo w gębie, raz tylko takie jadłem ale kurde pamiętam do dziś

Edytowane przez Yano
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Bylem wczoraj w maku pierwszy raz od chyba 3msc i wzialem sobie big maca. Specjalnie po otwarciu pomyslalem o tym poscie Yano gdzie wrzucil porownanie grafika vs real i szczerze powiem ze nie bylo wielkiej roznicy. Chcialem nawet zrobic fote ale to bamberstwo ogolnie bo sporo wiary bylo.

Też wczoraj mialem ochotę na maka od baaardzo dawna. I jak zobaczyłem te kolejki to podziękowałem. Ludzie wczoraj oszaleli albo były jakieś mega promocje. Do knajpy nie dało się wejść. Pojechałem na tortillę.

Schabek gdzie byłeś? Rolna?

 

W sumie mój wpis nic nie wnosi ale chciałem się z wami tym podzielić.

Odnośnik do komentarza

Byłem dziś w BK pierwszy raz od roku. Burgery bardzo dobre i lepsze niż w MC (chociaż nie wiem czy to nie wynika bardziej z faktu uczęszczania do MC częściej), ale koorwa jakie drogie. Teraz ma Whoopera juniora jest promocja 5zł, ale reszta kanapek? nic za mniej niż 7.95 nie kupisz.

 

W sumie Big King to naprawdę jest krul.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

kurde balans... nie wiedziałem że tyle tu gejów, napewno maus będzie zadowolony że tylu kolegów znalazł

 

nie wierze że tylko gruby (Rozi) i znany metal Olszmic (nie znam gościa) chwycili te filmiki z hamburgerami, przecież to jest istna rozkosz dla wielbiciela mięsa, gość naprawdę wyśmienicie pokazuje jak zrobić za(pipi)iaszczego hamburgera, a taki mały odzew??

może dałem to w złym temacie - gdzie ludzie oczekują tylko recenzji burgera z makdonalda... może rzeczywiście to był mój błąd

 

ale srlsly u guys - BUGER LAB to na jutubie prawdziwa mekka smaku, gość robi tak cudowne hamburgery że każdy bigmak chowa sie nawet przed startem, nawet mój ulubiony burger king XXL (ulubiony z BK) nie ma startu to ambrozji jakie pokazuje ten koleś

 

naprawde, każdy fan za(pipi)istego mięska i hamburgerów z górnej półki musi to zobaczyć..

 

 

BURGER  LAB!!!!

bierzcie i jedzcie z tego wszyscy!!

 

wiem że trudno to zrobić w domowych warunkach, ale jeśli kochasz mięso idź za tym głosem!

 

BURGER LAB - youtube!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio byłem w dość znanym w moim mieście lokalu z burgerami, wszyscy chwalą więc sprobowałem.

 

Tego skur.wysyna

 

DSC_0654.jpg

 

koszt 17zł

 

Nie da rady tego jeść inaczej niż nożem i widelcem.

 

Wszystko genialne, od wołowiny po ser i pełno warzyw.

 

Piszę to po to, że po takim posiłku odechciało mi się w ogóle bywać w macdonaldach i BK. Szukajcie jakiś fajnych knajpek np. dobrze reklamowanych na fejsie.

Odnośnik do komentarza

Na moje oko to za dużo buły i dodatków w stosunku do mięsa (jak dla mnie burger to przede wszystkim smak porządnej krowy), ale nie wątpię że lepszy od wujka McDonalda :)

 

Kiedyś już Lucek polecał ale w tą niedzielę wybrałem się po raz kolejny do Moa Burgera i chociaż burger był tak ostry że puściły mi się łzy z oczu (a zaprawiony w jedzeniu ostrego jestem dość porządnie, regularnie robię zakupy na www.ostrakuchnia.pl, no ale burger nazywał się Burger from Hell - i nie było w tym krzty przesady :D) to i tak smakował genialnie. Jak ktoś będzie w Krk to polecam.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie jadłem w Burger Kingu, bo nie było po drodze. Otwarto jednak lokal w Galerii Katowickiej w samej centrum i nawet zrobili promocje. Jest wraz z ulotką na www galerii do zgarnięcia Whooper Junior za 5 PLN, lub np. Whooper zestaw za 10 PLN, za 15 PLN masz dwa zestawy Whooperowe, lub Whooper i Long Chicken za 10 PLN .

 

I teraz pytanie, co byłoby najlepsze w takim wypadku ;)

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie jadłem w Burger Kingu, bo nie było po drodze. Otwarto jednak lokal w Galerii Katowickiej w samej centrum i nawet zrobili promocje. Jest wraz z ulotką na www galerii do zgarnięcia Whooper Junior za 5 PLN, lub np. Whooper zestaw za 10 PLN, za 15 PLN masz dwa zestawy Whooperowe, lub Whooper i Long Chicken za 10 PLN .

 

I teraz pytanie, co byłoby najlepsze w takim wypadku ;)

poczekaj aż wyjdzie w plusie

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...