Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

jano jak doprawiasz miecho?

tak naprawde bardzo prosto , praktycznie tylko sól i pieprz wrzucam do mięsa podczas "zagniatania" , najpierw dawałem odrobine przyprawy do miesa mielonego kamis, ale w sumie dawałem jej tak mało i ostrożnie że nie czułem różnicy więc olałem. ogólnie wg przepisów jakie przeglądałem raczej nie powinno sie walić dużo przypraw, dlatego właśnie tylko sól i pieprz (mimo że lubie czosnek prawie do wszystkiego to tutaj sie powstrzymuje)

 

a podczas smażenia wrzucam na mięso i na patelnie rozmaryn

rozmaryn-fot.jpg

 

powinien być taki w gałązkach jak na zdjęciu ale jestem lewniy i posypuje z torebki kamisa , rozmaryn naprawde pasuje i dużo zmienia, polecam (można kupić w marketach żywy rozmaryn "w krzaczkach")

podrzas smażenia też dodaje jeszcze troche soli i pieprzu na żywo (chociaż to zależy już od preferencji)

 

kiedy mięso jest na patelni można je polewać tłuszczem z patelni żeby od góry było soczyste, po przewrotce mięsa na wierzchu na usmażonej stronie kłade ser żeby sie roztapiał w czasie gdy druga strona sie smaży

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Niedawno wrocil. Tzn byl rok temu. Ale tez jakies 2 miesiace temu soe pojawil. Ale chyna juz wyszedł. A tylko raz zjadlem

 

Ale pytalem goscia o niego powiedział ze nawet jak nie ma w menu to mozna poprosić zeby zrobili.. chociaż trochę wątpię czy zawsze maja pod ręką ostrą paprxzke i ten sos serowy

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

gdyby drwale sprzedawali latem to pare przypadkow smiertelnych by było, zimą jednak ta energia sie jakos wchłania lepiej i nie zagraza zyciu. Ale ostatnio i tak jednego przemeczylem, ten majonez mi nie wchodzil.

Odnośnik do komentarza

ja w weekend robiłem burgery - wyszły wyborne, mięsko zrobiłem na combo - wołowinka + sól + pieprz + zioła prowansalskie + czosnek + jajko + musztarda.

 

Yano: minus za zwykłą cebulę, do domowych burgerów tylko czerwona cebula

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

obczajcie pare ostatnich stron pisałem troche o tym, może nie wszystko zbite w jeden post ale pare dobrych porad jest

 

oprócz tego polecam pooglądać na jutubie BURGER LAB, gość robi świetne burgery

 

jak bede mial chwile nudy w pracy to może coś napisze krok po kroku , ale i tak polecam zerknąć na pare ostatnich stron i jutuba

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...