Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

 

Góralski syf, czy jak to tam się zwało ?

Bóg Drwali raczej, (pipi)a <3

 

 

No tę bułę, co wczoraj wrzuciłeś to rozumiem, klasa sama w sobie i kunszt hamburgerowy, ale kanapki z maka są trochę takie jakby nijakie, mięso bez wyrazu, bułka napompowana...

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Jakie są najlepsze (i najobfitsze)  kanapki w 3 głównych sieciach fast-foodowych? Zamierzam w weekend przejechać sie do Bonarki i zjeść po sztuce każdej z najlepszych w danej sieci za jednym zamachem, żeby mieć pogląd i jakieś porównanie do wszystkich sieci łącznie z Moa (wiadomo, że Mamuta ciężko będzie pobić, ale raczej chodzi mi o porównanie względem niego).

 

Oczywiście chodzi mi o KFC, McD i BK.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

też raczej stawiał bym na grandera texas a nie na bossa

 

w BK potrójny wooper napewno jest duży, ale ja w smaku wole big kinga XXL i polecam go

 

w maku to pewnie drwal zostaje, ale nawet drwal jest mały w porownaniu z BK (tym bardziej z moa)

 

 

wczoraj koleżanka sprawiła mi przyjemność - mówi że poszła do burger kinga i była napalona na woopera z bekonem i serem, ale jak go jadła to czuła wielki zawód.... przez to że zrobiłem jej swoje hamburgery w zeszłym tygodniu xD powiedziała że po nich to już BK nie potrafi cieszyć, mimo ze wcześniej go lubiła ;p (chociaż ja tam big kinga nadal lubie mimo że własne domowe burgery jadałem ze 20 razy, a koleżnaka tylko 3)

Odnośnik do komentarza

Jakie są najlepsze (i najobfitsze)  kanapki w 3 głównych sieciach fast-foodowych? Zamierzam w weekend przejechać sie do Bonarki i zjeść po sztuce każdej z najlepszych w danej sieci za jednym zamachem, żeby mieć pogląd i jakieś porównanie do wszystkich sieci łącznie z Moa (wiadomo, że Mamuta ciężko będzie pobić, ale raczej chodzi mi o porównanie względem niego).

 

Oczywiście chodzi mi o KFC, McD i BK.

 

Jesli chodzi o kfc i mcd to tutaj wygrywa bez spiny imo  grander texas i mcroyal...bk mam daleko i nie jadam tam czesto ale jak juz to zawsze biore big kinga XXL

Odnośnik do komentarza

w ogole w maku jest bardzo konserwatywnie, większość podstawowego menu burgerów można podzielić na 2 grupy - małe tanie bugery z ochłpaem mięsa (w to sie wlicza bigmak bo ma 2 małe ochłapy), oraz droższe bugery z wiekszym kawałkiem mięsa (mcroyal i wieśmak które różnią sie tylko sałatą tak naprawde) (mowa o bugrerach więc nie licze jakichś rybnych i kurczakowych czy innych troilli)

 

to strasznie mało

 

czasem tylko sezonowe burgery dają troche wiecej czadu (2x mcroyal - słuszna porcja mięsa, bigtasty - zbliża sie rozmiarem do BK, i drwal - to taki mcroyal z serem w panierce co jest plusem)

 

no ale rzeczywiscie - nasz rynek burgerów niceo sie rozkręcił przez ostatnie 20 lat, a makdonald stoi w miejscu, tylko ceny podbija

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jakie są najlepsze (i najobfitsze)  kanapki w 3 głównych sieciach fast-foodowych? Zamierzam w weekend przejechać sie do Bonarki i zjeść po sztuce każdej z najlepszych w danej sieci za jednym zamachem, żeby mieć pogląd i jakieś porównanie do wszystkich sieci łącznie z Moa (wiadomo, że Mamuta ciężko będzie pobić, ale raczej chodzi mi o porównanie względem niego).

 

Oczywiście chodzi mi o KFC, McD i BK.

 

KFC

Mega Pocket to mój faworyt, ale to nie jest typowy burger, jak ma być koniecznie kanapka to Grander Texas

 

BK

Big King XXL, czasami jest wersja pikantna z papryczkami, mistrz

 

McDonald

New York Beef Classic to chyba największa, a dla mnie najlepsza kanapka w macu, obecnie to Drwal największy. Standardowe kanapki w macu są lipne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o fast foody to dla mnie istnieje tylko KFC (North Fish, którym zachwycałem się jakiś czas temu nie zaliczam). Dobre jedzonko, smaczne i bardziej różnorodne od burgerów na jedno kopyto z Mc'a. Niedawno jadłem burgera z Łódzkich Burgerów i był taki sobie... Bułka przygotowana jak w barze nad morzem, a mięso słabo wysmażone.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...