Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

btw ja nie twierdziłem że te ogórki to są cuda na kiju, tylko że wg mnie o wiele bardziej pasują konkretnie do burgerów

 

ale też pisałem że po wyjęciu ze słoika odsączam nadmiar "wody" na ręczniku papierowym. jak pierwszy raz je kupiłem i zjadłem luzem bez niczego gryza prosto ze słoika to też miałem mocno mieszane uczucia, ta woda z nich ma zbyt intensywny smak. ale jak sie je osuszy i wrzuci do burgera to są spoko, mają lekko słodkawy smak itp który fajnie pasuje

 

 

 

dobra z innej beczki, przed chwilą wyrwałem się z pracy i podjechałem do burgerowni na kabatach, nazywa się "ale burger"

i jest naprawde spoko, nie jest to może najlepszy burger świata, ale ale spoko dał bym mu 8/10, w dodatku jest wielki (na zdjęciu tego niestety nie widać) i można sie całkiem naejść

bułka miała z 18cm średnicy, na fotce wydaje sie że mięso jest mniejsze ale tez był porządny kawał, tylko akurat przesynięty nieco w tył i na fotce wyszło jakby mniejsze

f0bspt.jpg

 

 

ja wziąłem z serem i bekonem, kosztował 20zł czyli w miare ujdzie (są burgerowanie w wawie które zaczynają sie od 24zł a kończą na prawie 40zł)

zwykły kosztuje chyba 15zł, inne wersje z różnymi udziwnieniami ok 22zł

 

jak ktoś będzie na kabatach to polecam sprawdzić (jest to obok skrzyżowania przy którym jest tesco, tylko po drugiej stronie ulicy)

 

 

EDIT

ich strona na fejsie

https://www.facebook.com/pages/ale-burger/342280559250942

 

 

edit jeszcze dodam że jadłem tam drugi raz, pierwszy był ze 2 tygodnie temu, ale wtedy miałem ostry przypał bo spieprzyłem i zapomniałem kodu do karty i zablokowałem sobie karte, ale kolesie byli bardzo mili i powiedzieli że spoko, pozwolili mi zjeść w spokoju i potem wróciłem z gotówką i obyło się bez spiny z ich strony (chociaż ja byłem spięty i wtedy nie mogłem w spokoju się nacieszyć jedzeniem)

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak bym miał okazje to bym chętnie sprawdził knajpe heart attack grill, tyle że z tego co wiem to nie jest sieciówka i mają chyba jeden albo maks kilka lokali więc o wiele trudniej to spotkać niż sieciówki które sa na każdym kroku

jon-basso-heart-attack-grill-640x434.jpg

 

Wygląda ślicznie, ale daj spokój, jak się za coś takiego wziąć?

Odnośnik do komentarza

Kiedyś McDonald nawet zrobił filmik o tym, jak powstają zdjęcia do menu, że niby normalnie kanapkę biorą z restauracji, odpowiednio ją ustawiają, rearanżują składniki w środku, trochę dodadzą ketchupu (jakiś specjalista od upiększania żarcia nawet tam jest) i robią fotę z odpowiedniej perspektywy. Na zdjęciach teoretycznie jest szeregowy, zwykły produkt.

Odnośnik do komentarza

a jedliscie burgera w jeffsie? zdarzylo mi sie tam byc i widzialem jak kelnerki przynosza do stolow fajne zestawy

 

Na polach mokotowskich fajniejszy lokal (jak w US i A, mega), ale zarcie slabe.

W galerii mokotow swietne jest wszystko. Polecam all american na sniadanie. Tanie i pyszne!

Odnośnik do komentarza

We Wrocławiu w Planet Pizza na Drukarskiej mieli niezłe burgery kiedy ostatnio tam jadłem, też takie podawane na talerzu i z porządnej wołowiny.

 

Podbijam. Big mike dawal rade. Ostatnio jadlem rok temu ale pamietam, ze burger znakomity.

 

Ostatnio jadlem w Tommy Burger (kolo biedronki na borowskiej) i tez mi smakowal. Musicie wybaczyc ale nie posiadam jeszcze tak rozleglej wiedzy o burgerach zeby stwierdzic, ze byl dobry ale tylko dobry bo mogl byc lepszy takie 8/10 (w sensie, ze niezly ale dobry).

Odnośnik do komentarza

a jedliscie burgera w jeffsie?

jadłem ale sie zawiodłem, tak jak mówi lucek jakiś suchy był, i tak zrobiony że trudno się go jadło (mimo że wielkie burgery nie sa mi obce), mięso też bez szału

ogólnie zły może nie był ale znacznie gorszy niż sie spodziewałem, a przy okazji strasznie drogi, więc nie polecam. jadłem tego za 35zł i serio kurde dzisiejszy burger za 20zł sprawiał wiele lepsze wrażenie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

czyli kanapka z kotletem mielonym bez formowania kotleta

 

w sumie to jadłem podobną rzeczy i jest całkiem dobre, chociaż ja takiego bym nie ruszył na śniadanie bo rano nie mam apetytu, ale szybka kolacja to w sam raz, a jak sie nie jest takim totalnym leniem jak facet na filmiku to mozna dorzucić pare składników żeby jeszcze polepszyć sytuacje

Odnośnik do komentarza

Wszystkim purystom burgerowym w tym Yanowi polecam ten sos http://alma24.pl/produkt/519967/sos-worcester-?gclid=CPSls8_h67wCFQUcwwodw04Acg  dużo liczących burgerowni w tym Moa dodaje go do mięsa.  Fajnie też się sprawdza potem kilka kropelek już na mięsa w burgerze.

 

 

edit: Minus to słaba dostępność  raczej Piotr i Paweł oraz Alma ew. hipermarkety.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...