Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra jak sie nazywa ta nowa kanapka opiekana z grubym kotletem? Specjalnie dla was zrobie jej test obalajac mit, ze w maksyfie da sie dobrze zjesc.

nie ma takiej

pozatym ptaktycznue kazda kanapka w maku ma opiekana bulke tylko ze slabo

 

Dwie nowe to roadhouse classic i wedtern klasik. Sa do siebie podobne ale obie maja 2 cienkie kotlety a nie grube

Odnośnik do komentarza

A jadł ktoś kiedyś w Świętej Krowie w Poznaniu? W zeszły weekend zaszedłem i wziąłem burgera ze 180g wołowiny, warzywami i serem cheddar. Bardzo mi smakował i zamierzam bywac cześciej w trójmiejskich barach tego typu. Co najlepsze, po takim burgerze czuje się najedzonym, ale nie ospałym i nie ma uczucia ciężkości jak po Maku na przykład.

 

No lekko:). Byłem jakiś tydzień temu. Ogólnie idąc tam myślałem, że nie dam rady zjeść nawet pół burgera, byłem po mega wielkiej kolacji (kurczak i jakieś indyjskie chlebki, których zjadłem chyba z 5;/), jabłeczniku i 3 piwach. No, ale zjadłem dwa:). Fakt, że po takiej ilości żarcia miałem lekki nokaut, ale burgery oceniam jak najbardziej na plus, też jadłem tego z serem cheddar, a jako pierwszy wjechał z bekonem (chyba troche lepszy od tego ze serem). W opiniach na gastronauci.pl d(pipi)li się, że bułka jest niedobra i szybko robi się mokra. Wręcz odwrotnie - bułka była za(pipi)ista (ciemna) i idealnie nadawała się do takiego burgera. W ogóle czytając recenzje debili na tej stronie człowiek by niczego nie spróbował... W ten weekend może wlece jeszcze raz.

 

A później atakuje 7street i... 

menu_banner.jpg

 

COMBO TOWER!!  :woot:

Odnośnik do komentarza

Tylko trochę nie rozumiem idei piętrowych kanapek, to mnie zawsze w nich wkurzało i unikałem dlatego, że po prostu nie mam pojęcia jak to się je. Jestem człowiekiem, który nie lubi się upaprać (zwłaszcza w miejscu publicznym) jak świnia, a jedząc takie wytwory nie da się nie uwalić sosami, tłuszczem itp. musiałbym chyba rozłożyć to na talerzu na czynniki pierwsze i "pogryzać po trochę wszystkiego, ale to mija się z celem (kumpel tak ostatnio zrobił z mamutem w moa to mi się śmiać chciało).

 

W Krakowie jest na Lubiczu więc idealnie, zostawię auto pod GK i z buta się przejdę.

 

PS: O co chodzi z tą dowolną ilością mięsa w Burger Kingu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...