Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, że wcinam się tak między wasze hot dogi i zapiekanki, ale narobiliście mi smaka na kapsalona i musze podzielić sie nim z wami

 

Kapsalon_Amstelveen.jpg

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kapsalon

tu opis jego, bo raczej mało osób w polszy go zna, jeśli znajdziecie się na terenie Holandii lub Belgii to koniecznie spróbujcie. Postaram się zrobić zdjęcie z lokalu gdzie je podają 

 

Robiłem kiedyś, bardzo fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Ej no bo te zarcie tam się chvjowo nazywa, jakieś kentucky, stripsy, o to mi się rozchodzi. Też nie wiedziałem, że w każdej bułce jest pierś.

 

Trudno zeby w kanapce bylo mieso z koscia.

 

 

Cześci kurczama przecież rozróżniam, o te nazwy w KFC mi chodziło.

 

Spoko, po prostu nie napisales tego w poprzednim poscie i zle cie zrozumialem.

Odnośnik do komentarza
Ja pierwszego "francuskiego" h-d zjadlem we wschodnich niemczech bedac ultragnojem (5-6lat) i pamietam, ze dziwnie mi to wygladlo, ze tak mozna to jesc. Ale raczej smakowalo.

 

ja w czeskim zoo. wysiadłem z przejażdżki po safari i wracałem z buta do wyjścia. na lewo nosorożce i żyrafy, na prawo buda z francuzami. no i pani w tej budzie wywierciła dziurę i wsadziła tam moją parówę. pamiętam jakby to było wczoraj.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

 

Ja pierwszego "francuskiego" h-d zjadlem we wschodnich niemczech bedac ultragnojem (5-6lat) i pamietam, ze dziwnie mi to wygladlo, ze tak mozna to jesc. Ale raczej smakowalo.

 

ja w czeskim zoo. wysiadłem z przejażdżki po safari i wracałem z buta do wyjścia. na lewo nosorożce i żyrafy, na prawo buda z francuzami. no i pani w tej budzie wywierciła dziurę i wsadziła tam moją parówę. pamiętam jakby to było wczoraj.

 

 

"zimne ognie twojego języka

ślizgają się po skórce pieczywa

niech majonez na kiece nie kapnie, 

lepiej będzie jak go na raz chapniesz"

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...