Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba było reklamować.Dostałem raz rozwalonego i zimnego twistera to od razu kazałem żeby mi wymienili.Na upartego można też im kazać zrobić kanapkę wyglądającą idealnie jak na zdjęciu,bo to ich psi obowiązek.
Problem w tym,że ludzie nie mają o tym pojęcia i godzą się na żarcie podane w sposób przypominający wymiociny.Szczególnie tyczy się to tych większych bułek,bo małe typu kurczakburger i chees wyglądają przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza

Cheesby wyglądają spoko.Jakby były podawane luzem,a nie zawsze zawijane w ten gówniany papierek to ser by się nie rozjeżdżał po bokach.
Big Maca za to w życiu nie dostałem przyzwoicie wyglądającego.Mogliby się ogarnąć i jak ktoś zamawia na miejscu to dostaje bułke na talerzyku(uj może być i papierowy) z wykałaczką w środku to wtedy by się ich "potrawy" tak nie rozpierdalały.

Ogólnie nie wiem po co robić olbrzymie burgery.W burgerowniach zawsze mam ten problem,że te cholersta mimo iż dobre to ciężkie to skonsumowania bez u(pipi)enia się jak świnia ze względu na rozmiar.Optymalny burger to taki co do japy się mieści.

Odnośnik do komentarza

wzialem dzis do pracy ten promocyjny kubełek z kfc 10 kawałków za 15zł było w nim 2 stripsy, 4 wingsy i 4 "te większe kawałki" (poprosiłem żeby dali nóżki a nie te większe uda), nażarłem sie jak świnia, pod koniec dosyć ogólnie obgryzałem kawałki bo już nie mogłem

 

mam dosyć kfc na kilka grubych tygodni

Odnośnik do komentarza

Bron boze ze sie przechwalam ale ostatnio  jak byly kupony na kubelki w kfc(drugi za 1 zl) to z moja kobieta opier.dalalismy po 30 hot wingsow na leb..ja skonczylem caly mojej zostaly 4 szt.Obsluga ktora caly czas nas obserwowala  nawet nam pogratulowala( i dala nowe kupony) i powiedziala ze to nie lada wyczyn!

....Ale w opier.dalaniu kurczakow w kfc mamy 9 dan.

 

Powaznie..nie klamie...kierowca i caly autobus nie klaskal :turned:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dzisiaj lansior driving do makdrajwa i oczywiscie shitstorm na potege posepnego czerepu:

 

chcialem sie zapchac podwojnym mcroyalem, bo to jedyne co jest w mojej okolicy, kfc najblizsze 20 kilometrow, do centrum nie jade bo godzina szukania parkowania wiec padlo na makdolanda.

Pierwszy zgrzyt przy mikrofonie - nie ma juz podwojnego mcroyala. No trudno. To po prosze 4x cheesburger z kuponow, czyli 2x5zl. 5 razy trzeba bylo powtorzyc bo laska miala taktyke do zniechecenia, 2 razy nabila po normalnej cenie mimo poproszenia o oferta na kup. Kolejne okienko a tam world war z: legitymacja z kuponow, wiec otwieram apke w telefonie, pokazuje i baba w tekxtem, ze w telefonie jest tylko jeden kupon do aktywacji i nabije tylko raz na kupon i reszte po normalnych cenach.

No to jej mowie, czy jest normalna, bo w internecie na ich stronie mozna wydrukowac sobie kupony wielokrotnie i ze jeden kupon z apki jej pokaze a drugi z pdf'a z kuponami, ktore zaraz sciagne. Oczywiscie te ch uje na stronie www mobilnej nie maja linka do kuponow w pdf - ten wystepuje tylko w wersji desktop. Powiedzialem, ze jak taka sluzbistka, to niech sobie teraz odlicza te cheesburgery i wezme tylko jedna pare na kupon, no bo tylko przeciez jeden mam i z glodu nie umre. Nie ma co robic afery i blokowac ludzi z tylu i sie klocic z durna raszpla, niech ze dwa czizy w pachy wsadzi.

 

 

Podobne shitstormy mam zawsze z ketchupami w fast foodach. Zawsze prosba o 2-3 ketchupy to jest dla nich straszna tragedia i trzeba placic. W kfc mistrzostwo swiata jak biore zestaw, zawsze olewam sosy i mowie aby dali zamiast tego 3 ketchupy to zawsze wielki problem i ojezu oni musza jeden z nich na paragon nabic no bo przeciez jak dadza za free to punkt franczyzowy padnie na pysk.

Pod tym wzgledem to tylko burger king ma normalna polityke - biora nawet zwyklego burgera w zestawie z frytkami za 10 zl i prosze o 2-4 ketchupy aby maczac fryty i bulke dodatkowo to jeszcze nigdy nie bylo sytyacji, aby ktos sie przez pol sekundy zawachał w roznych ich placowkach. Ja nie wiem czy to az taka drama dla tych placowek, ze musza kroic za zwykly ketchup a duzo mniej popularny BK daje za darmo jeszcze Heinza ?

I nie chodzi o to, ze szkoda mi 1 czy 2zł - wiele razy wydali caly zestaw, oczywiscie "suchy" wiec prosze o 2 ketchupy to oczywiscie trzeba przejsc cala procedure zamawiania, wyciagac portfel, karte wbijac pin bo makdonald malo sie nie zesra jak nie da za free ketchupu do zestawu.

Odnośnik do komentarza

w jakim miescie takie problemy?

 

jak jak kupowałem pare razy w maku rzeczy na kupony to nawet nie chcieli odemnie tych kuponów wziąć (oczywiście sprzedawali po promocyjnej cenie)

 

zawsze byl luz z kuponami, nie sprawdzali czy masz albo wystarczylo powiedziec w telefonie ze sa a teraz everybody so nazi about it 

 

katowice i krakow ;(

Odnośnik do komentarza

Zarlem dzisiaj drugi raz w zyciu w burger kingu (pierwszy raz pare lat temu sobie obrzydzilem jakos w ogole mi nie smakowalo) i jestem zadowolony. Bulki duzo lepsze niz w maku, wieksze no i drozsze. Ogolnie troche za drogo tam jest imo bo za big king xxl w zestawie i dla mnie anus? angus? w zestawie + podwojny cheesburger wyszlo prawie 60zl. W maku za 20zl mniej dwie osoby tez sie najedza. Co nie zmienia faktu ze wroce tam jeszcze !!!

Odnośnik do komentarza

Zarlem dzisiaj drugi raz w zyciu w burger kingu (pierwszy raz pare lat temu sobie obrzydzilem jakos w ogole mi nie smakowalo) i jestem zadowolony. Bulki duzo lepsze niz w maku, wieksze no i drozsze. Ogolnie troche za drogo tam jest imo bo za big king xxl w zestawie i dla mnie anus? angus? w zestawie + podwojny cheesburger wyszlo prawie 60zl. W maku za 20zl mniej dwie osoby tez sie najedza. Co nie zmienia faktu ze wroce tam jeszcze !!!

Nie macie porządnych burgerowni w Poznaniu, że musisz w BK się stołować?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ponoć barn burger, byłem juz tam trzy razy i za każdym razem tyle ludzi, że nie było konfortowo zjeść cokolwiek, albo mają wybitne żarcie, albo gości od marketingu. z sieciowek bobby burger jest tego kilka w warszawie dobry stosunek cena->jakość.

 

a tak to pytaj Yano chyba jadł w każdej możliwej knajpie w warszawie z burgerami.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...