Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

a tak to pytaj Yano chyba jadł w każdej możliwej knajpie w warszawie z burgerami.

 

właśnie nie, jadłem w ok 6-8 knajpach, a w warszawie jest ich pewnie z 50 albo więcej, wiec sam nie wiem co miał bym doradzić. w ogole jak sie jedzie przez miasto to burgerowni jest cała masa, ostatnio jest wielki wysyp, prawie jak kebabownie

Odnośnik do komentarza

Wreszcie ktos kto docenia steakhouse, najlepsza kanapka z sieciowki.

 

Steakhousa jem prawie zawsze jak jestem w BK. Teraz tylko coś mnie podkusiło spróbować czegoś zupełnie nowego. Następnym razem wracam do swojej ulubionej kanapki.

 

E: oczywiście mówimy cały czas o sieciówkach bo jak chodzi o porządne burgerownie to Moa jest dla mnie numerem jeden. 

 

Jutro montuje swoje własne hot-dogi z cebulką, ogóreczkiem, rzodkiewką, pomidorem i sosami. 

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Wczoraj jechalem na montaz pod opole wiec zajechalem na szybko do BK na A4 - w tym roku chyba go otworzyli i od samego początku było coś nie tak - generalnie obsługa jakoś ma wyje bane i trąci takim punktem na siłe. No i przy kasie hit potwierdzający - my jesteśmy prywatną placówka i nie obsługujemy kuponów (więc wal się ziomek).

 

No i pojechałem dalej i dobrze zrobiłem bo zjadłem schabowego w słynnej restauracji przy stacji Lotos na zjezdzie na Krapkowice. Za 20 zł dająschabowego na dużym talerzu i jest mały problem bo schabowy często wystaje poza talerz aby ledwo sięzmieściłz frytkami a grillowanych pieczarek już obok sięnie wciśnie. Karmią tam zaje biście i tanio i non stop jest dużo ludzi. To taki tip przy okazji.

 

 

Ostatnio też zawitałem do KFC po dłuższej przerwie bo za często tam jadłem i dupa zaczęła palić - Strips Deluxe Box zawsze biore i zwykle najadam sięfull ale ostatnio to już nawet nie dałem rady całego wszamać. Za 20 zł dużo jedzenia w zestawie z piciem, pomijam te promocje typu kubeł za 15 zyla we wtorki bo nie prowadze kalendarzyka kiedy i do jakiego fastfooda jechac wiec nie biore tego pod uwage.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jechalem na montaz pod opole wiec zajechalem na szybko do BK na A4 - w tym roku chyba go otworzyli i od samego początku było coś nie tak - generalnie obsługa jakoś ma wyje bane i trąci takim punktem na siłe. No i przy kasie hit potwierdzający - my jesteśmy prywatną placówka i nie obsługujemy kuponów (więc wal się ziomek).

Koles jakis sie na to skarzyl na facebooku, to dostal jakies vouchery na darmowe kanapki a tamci chyba z(pipi)y, bo niby musza je honorowac.
Odnośnik do komentarza

Obsluga tam jest tak slaba, ze serio nie ma sensu sie klocic. Na kasie jest jakis koles ktory widac ze tak generalnie to kariery z ukonczona tylko podstawowka nie zrobi w zyciu, druga laska zgrywa generalnie cwaniare spod bloku i ma na wszystko wyje bane - jak sie nie podoba to wyjazd.

 

Ten BK wali trochę kałem, pod nim był jakiś młody tymek ze starszym tymkiem i probowali wcisnąć mi łojonego Galaxy S3, prawie wskoczyli na maske abym sie zatrzymał, myslałem ze chcą umyć auto a to zaradni przedsiębiorcy byli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...