Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Ta kanapka szefa w MD to taka sobie, nie ma w ogóle startu do drwala. Szkoda, że ten drwal nie jest w stałej ofercie, jedyna słuszna kanapka w macu.

 

Pytanie do krakusów - czy wy też zauważyliście, że Moa obniżyło loty jeśli chodzi o burgery? Jeszcze kiedyś jak tam jadłem to wszystko było takie smaczne, mięsko idealnie wysmażone, bułeczka ładnie przypieczona, czułem, że jadłem super burgera, a teraz... byłem niedawno i nie wiem, coś mi nie pasowało, miałem wrażenie, że to już nie to co kiedyś.

Odnośnik do komentarza

fotka nie działa ale znalazłem na stronie

http://www.biedronka.pl/pl/product,id,7134,name,burger-wolowy-premium-100-angus-340-g

 

i co mowisz że dobre to mięso? czuć że to nie jest zwykla wołowina tylko angus?

powiedz coś wiecej albo daj foto

 

jutro robie grilla i moze bym sobie takiego angusa spróbował (chociaz oprocz tego bede też robił zwykle burgery)

Odnośnik do komentarza

też żałuje że sie skończył.

chyba zarówno na forum jak i znajomi w realu wszyscy oprócz krupka potwierdzali że jest dobry.

ten nowy różni się od zwykłego sosem BBQ zamiast keczupu, co dla mnie jest małą atrakcją bo nie jestem fanem sosu BBQ. ale pewnie i tak spróbuje.

 

póki co ten ostry mc royal to była moja ulubiona rzecz w maku

Odnośnik do komentarza

V.G. Food- taka mała niepozorna budka z kumpirami i burgerami obok select. wziąłem sobie burgera i omójdobryboże jakie to dobre! świetne mięsko, dobra bułka, smaczne dodatki warzywne, naprawdę warto! Całościowo to nie poziom Moa oczywiście, ale mięso jest pierwsza klasa :banderas:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

jezeli sos bbq to ten, ktory maja rowniez jako osobne, pakowane soso yto to jest (pipi) obe srane z przesyceniem smaku "dymu", alez to nie dobre

 

zdecydowanie wolalbym podwojnego royala z musztarda i ketchupem, btw cebula100pro ostatni ow wykonaniu bizona:

 

podjechalem na podwojnego royala, nie bylo oczywiscie zwyklego tylko ten ostry wiec kazalem wyrzucic warzywa, zostawic mieso i ser bo tak lubie, dokupilem osobno sos musztardowy i ketchup, poprosilem aby pani nie wyciagala nawet spod lady, niech kucharz poprostu dolozy tak samo jak w normalnym royalu na kuchni

 

 

oczywiscie nie i ch uj oni tak nie moga robic pod grozba deportacji do kenii, nie mozna bo fbi czycha i mogli by zabic matke tej pani za lada, no ku rwa zeby nie moc byc elastycznym tak jak kfc, burger king, pizza hut i inne sieciowki to dla mnie nie pojete po prostu

 

 

mozna hejtowac!

Odnośnik do komentarza

dobra jadłem dziś tego new york beef klasik

 

chyba już go jadłem kiedyś jak był, i z tego co pamiętam ma podobne odczuczia - czyli było średnio.

był bardzo delitkatny w smaku (nie chodzi o brak ostrości), wręcz nijaki i mdły, dlatego zupełnie bez podniety.

o ile ostatnie kilka wizyt w maku uznaje za udane - podwojne rojale były narpawde fajne, to dziś wychodziłem "eh no dobra, ujdzie"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...