Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

dobra mam małe porównanie

 

wczoraj kupiłem tego azjatyckiego KFC - 12.90zł, dostałem za to małe opakowanko w którym było z 4-5 kawałków mikro-stripsów (na jednego gryza każdy) i troche suchego ryżu, to był zawód

 

dzis za to za 12zł z hakiem kupiłem 8 skrzydełek i całkiem fajnie sobie podjadłem, jestem zadowolony, 8 to optymalna ilość dla mnie, jak kupie większy kubełek to potrafie zjeść 10-11 ale końcówka to już wpycham na siłe, więc 8 jest w sam raz

 

wniosek?

w wypadku azjatyckiego menu KFC strzeliło kulą w płot (albo w stope) znacznie fajniejsze są standardowe hot wingsy, serio - cena ta sama a diametralna różnica w stosunku ceny do jakości i ilości

Odnośnik do komentarza

Obadałem dziś Pizza Burgera w Banolli. Całkiem interesujący, gdyż całość burgera opakowana jest w ciasto. W zasadzie wygląda to jak olbrzymi pączek xD Trzeba się wgryzać, by dotrzeć do sera, wołowiny, sosów, papryki etc.

Wziąłem meksykańca, ale chętnie następnym razem spróbuję classica. Całość jest dobra, ale dzięki pizzowemu smakowi. Samo mięso idealne nie jest, ot mielona krówka, siłą rzeczy wypieczona w piecu a nie medium rare jak w przypadku grillowania.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

kurde chętnie bym zjadł takiego podwojnego wieśmiaka, głupio że promocja jest wybiórcza

 

wiesmac2x.png

 

 

jedna z knajp na liście jest w miare blisko mnie, chyba sie przejade. tylko ciekawe czy dziś otwarte

 

edit

dzowniłem do tego maka i otwarte jest i mają, ale babka nawet nie wiedziała że to promocja tylko na niektóre lokale, dziwne

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

kurde chętnie bym zjadł takiego podwojnego wieśmiaka, głupio że promocja jest wybiórcza

 

wiesmac2x.png

 

 

jedna z knajp na liście jest w miare blisko mnie, chyba sie przejade. tylko ciekawe czy dziś otwarte

 

edit

dzowniłem do tego maka i otwarte jest i mają, ale babka nawet nie wiedziała że to promocja tylko na niektóre lokale, dziwne

O podwójny wieśman. Trzeba skosztować. Wieśmak na propsie. Najlepsza buła z klasycznej oferty.
Odnośnik do komentarza

Akurat będę miał dziś po drodze więc może skosztuję. Czekam na pierwszego burger kinga w Lublinie i wreszcie powstaje. Właściwie to drugiego, bo lata temu jeszcze był, przed wycofaniem się z polskiego rynku. Z trójki mc, kfc, bk to właśnie ten ostatni u mnie wygrywa. Chociaż i tak wpadam tam raz na miesiąc albo 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie dopuszczam kfc definitywnie. Po pierwsze, zawsze najdluzej zajmowalo mi stanie przed ich menu i decydowanie sie co w koncu wziac bo bardzo malo maja dla mnie "zjadliwych" rzeczy. Ale miarka sie przebrala po tym jak ktorys raz z rzedu po ich zarciu bolal mnie zaladek. A nie bywam tam czesto, raz na 2 miesiace. Za te 17-20zl co wydam na zestaw wole kupic jednego bezfrytkowego moa burgera. Nie bede tesknil.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio olewam zestawy i inne bezdety i biore 8 skrzydelek za 12zl. Bez frytek. Dla mnie w sam raz - najadam sie 8 wingsami za cene troszke tylko wieksza niz twister czy grander ktorymi kompletnie sie nie najadam. Przy okazji nie zapycham sie ziemniakami.

 

takie 8 skrzydelek to fajna zaprawa pod picie. Jeszcze nie mialem po tym kaca

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...