Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

w vapiano też jest dobra, ale nikt nie patrzy :/

 

dostaje sie pizze z 3-4 skladnikami, a nie jest nawalone gówna na ciasto, osobno są przyprawy do posypania, jakieś oregano, chilli itd, przy stolikach rośnie bazylia wiec mozna prosto z krzaczka urwac

 

ogolnie oprocz pizzy specjalizuja sie w pastach/makaronach ale zawsze jem pizze u nich

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

w  macu big mac grand, big mac chicken, jadłem granda i prawie rzygłem, ale to dlatego że już mam dosyć mcdonalda, jak mam ochotę na fastfooda to jade na kebaba, albo szukam kfc, i nigdy nie znajduje bo fiu,tki pochowały się po galeriach.

 

Dlaczego mac ma monopol na knajpy w  trasie, przecież tak samo tlumy by zajeżdząły na kurczaki.

Odnośnik do komentarza

ja dzis poszedlem po 2forU czy jak sie to zwie. wzialem cziza i frytki. kur.wa tak słonych to ja nigdy jeszcze nie jadłem, juz sie chyba na frytki z maka nie zdecyduje. cheeseburger od lat taki sam, po prostu dobry. 

:wujaszek: :wujaszek: :wujaszek: :wujaszek: :wujaszek: /10

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Ok, bylismy w Maka i Woda. Fajny lokal, uprzejmi kelnerzy. Pizze bardzo smaczne, warto bylo sie przejsc i zjesc co innego niz zwykle.

Ci ktorzy sa przyzwyczajeni do pizzy za 20zl i 8 skladnikow to raczej nie maja czego tam szukac.

W necie byly opinie, ze brzegi strasznie wyrosniete i za duzo ciasta + nic z tycb rzeczy, brzegi raczej standardowe lub nawet waskie. Swietny sos pomidorowy do pizzy, zamowilem go tez osobno w dipie ale na samej pizzy i tak bylo go wystarczajaco.

 

Jutro sprawdzimy pizzerie na Barskiej albo Grojeckiej.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem pojechalismy do Barn Burgera - zaje biste zarcie. Jak ktos lubi burgery to musi odwiedzic koniecznie. Fajny maly lokalik. Maja dobry sos Bbq ktory nie trąci jakims marnej jakosci ogniskiem ani dymem, tylko ma doslownie nute grillowania. Bekon, mieso i bulka bardzo fajnie i smacznie podane, do tego domowe, grube frytki. Warto bylo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...