Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio wzialem na raz dwa drwale w ciagniu dnia i to byl jak dla mnie overkill, mimo ze jesc lubie i taki 2x big king xxl to nie jest problem, drwal dobry ale generalnie mocno zapchal zoladek i nie ma co sie porywac na wiecej niz jednego

 

w sumie tego zboujnickiego nie probowalem, ale cos watpie w to aby ten placek ziemniaczany byl podobny do tego co robimy w domu

Odnośnik do komentarza

stripsy z kfc daja rade mocno, big box ze stripsem za 20 zl to jest kupa żarcia

 

chociaż czasami trafiam na jakies mocno sch ujale stripsy, ostatnio jadłem jakies takie po ktorych w pysku byl ciagle jakis piasek/mąka i trudno bylo to wyplukac napojem

czasami trafia sie tez takie jakies suche, pewnie dostawa kurcząt z fermy gdzieś z rejonów Figlarza

Odnośnik do komentarza

stripsy i skrzydełka w maku? nigdy nie jadłem i nawet nie wiedziałem że są O_o

tzn ze 2 lata temu był jakiś chiken box ale go nie próbowałem bo kilka lat wcześniej złożyłem przysięgę że nie zjem nic z kurczakiem w maku, więc religia mi zabrania

 

serio - nie tykam kurczaka w maku, a o chiken boxie słyszałem dawno temu, to jest teraz dostępne i dają tam stripsy i skrzydełka?? kiedyś dawali jakieś kuleczki kurczaka O_o

 

 

 

kurde opuściłem sie, moja wiedza o maku ma wyraźne luki

Odnośnik do komentarza

stripsy i skrzydełka w maku? nigdy nie jadłem i nawet nie wiedziałem że są O_o

tzn ze 2 lata temu był jakiś chiken box ale go nie próbowałem bo kilka lat wcześniej złożyłem przysięgę że nie zjem nic z kurczakiem w maku, więc religia mi zabrania

 

serio - nie tykam kurczaka w maku, a o chiken boxie słyszałem dawno temu, to jest teraz dostępne i dają tam stripsy i skrzydełka?? kiedyś dawali jakieś kuleczki kurczaka O_o

 

 

 

kurde opuściłem sie, moja wiedza o maku ma wyraźne luki

 

Masz małego i dużego chicken boksa. Nie wiem jak w małym, ale w dużym masz 5 porcji nuggetsów/stripsów/skrzydełek (wybierasz dowolną kombinację) + 3 sosy.

Odnośnik do komentarza

jutro od 10:00 w kazdym kfc w polsce pierwsze 200 osob dostaje darmowy kubelek na haslo 'dowod swiezosci'

 

poszedlbym zobaczyc jak sie napjerdalaja bo moze byc smieszniej niz w lidlu no ale mam dentyste ;(

Jo pierydole, ale będzie bydło, aż bym popcorn kupił i oglądał. W Radomiu to już w ogóle loże VIP powinni postawić. Zagraniczne korpo chyba lubią oglądać jak się Polacy napyerdalają o nieraz goowno warte darmowe/tanie żarcie. Smutne to...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ja uwielbiam drwala mmm... Najlepsza kanapka w macu ever i jeden z najlepszych burgerów w ogóle, jak dla mnie na równi z BK XXL (ale ten jest cały rok więc drwal wiadomo, smakuje lepiej przez sam fakt). Do tego serki z sosem, weszły jak złoto na obiad. Później wziąłem sobie jeszcze zbójnicką, ale ona nie jest już taka dobra, mimo, że też całkiem smaczna. Może to wina tego, że w międzyczasie zjadłem jeszcze porcję tych spiralek i lekko się nasyciłem po zjedzeniu wcześniej drwala i serków. Miałem w sumie najpierw zjeść zbójnicką, a później drwala, ale przez ten czas oczekiwania już nie mogłem się doczekać na niego i poszedł na pierwszy ogień. Szkoda, że zamiast pikantnego drwala nie zrobili pikantnej zbójnickiej, to mogłoby być ciekawsze, bo mi ten niby pikantny drwal jakoś się nie widzi, ta kanapka ma być delikatna, "lekka". Oczywiście GOTY kanapka tego sezonu świątecznego jak dla mnie, uwielbiam ją i co roku tak samo wspaniale smakuje (a może jeszcze nawet lepiej?). Nie przesadzałbym z tą sytością drwala, może jest bardziej energetyczny od reszty śmieciokanapek w macu, ale na pewno nie przesadnie, bo po zjedzeniu 2 zestawów (drwal + serki i zbójnicka + spirale, do tego 2 kubki coli) byłem najedzony na jakieś 2-3 godziny, potem poszliśmy do kina z narzeczoną, a po seansie zgłodniałem i wziąłem sobie gofra, tak na podwieczorek.

 

Tak czy inaczej - drwala trzeba zjeść, chyba, że ktoś jest podróbką faceta, patrz wegetarianinem.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Jako jeden z nielicznych chyba nie lubię tego drwala. Rzadko tak mam, ale ta kanapka powoduje u mnie odruch wymiotny, najprawdopodobniej przez ten placek serowy, bo nie cierpię podania sera w taki sposób.

 

Za to mistrzostwem jest dla mnie tzw. kanapka M (The M) i chciałbym, żeby ją wprowadzili na stałe.

 

No i oczywiście Burger King >>>>>>>>>>>>>> McDonald's.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...