Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

panowie mamy nowe rzeczy w maku

header_lg.jpg

 

drwal nadal dostępny

kanapka szefa z pieczarkami kiedyś była już - średnia i mdła z tego co pamiętam

podwójny mcroyal tasty - !!!! czyżby nowe goty? połączenie podwojnego rojala i big tasty? czyżby moje uwagi zadziałały? XD przypominam że jakiś czas temu testowali na mnie przedpremieowo big tasty, w ankiecie powiedziałem że wszystko za(pipi)iste ale mogli by dać 2 kawałki mięsa żeby było jeszcze lepiej... no i kurna jest ! :D:DD:

 

 

jaram sie, to może przebić drwala (przynajmniej dla mnie)

 

nie ma wyboru trzeba leciec do maka

 

detale tutaj

http://mcdonalds.pl/best-of-m/

Edytowane przez Yano
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

O widzisz, dzięki za cynk, akurat byłem na głodzie i przetestowałem tego Tasty i chyba to stanie się najlepsza kanapka w McD. Tasty ma swój niepowtarzalny smak, zdecydowanie dają tam inne mięcho, które jakby trochę dymem zalatuje, robi to naprawdę fajny efekt. Podwójne mięso chyba nawet jest lepszym pomysłem niż zwiększanie rozmiarów jak w Big Tasty. No i mięcha jest naprawdę sporo, dość się można tym najeść. Dobry sos, cebulka, bekon, ser, trochę pieprzu w posmaku. Postarali się mocno. Polecam.

Odnośnik do komentarza

no dobra mamy zwycięzce :D (to subiektywna opinia oczywiście)

 

wg mnie ten nowy "royal tasty" pokonał drwala, ostrego podwójnego rojala i big tasty - czyli do tej pory moją ulubioną trójkę. wygrywa tylko troche ale jednak dla mnie jest lepszy i mam nowego ulubieńca

 

 

mimo że miałem dziś w robocie spagetti które wczoraj sobie przygotowałem i zjadłem je ok 16 (spora miska) i o 20 wcale nie byłem głodny to jednak sie skusiłem i pojechałem do maka, i było bardzo dobrze mimo że byłem najedzony

 

w smaku jest to praktycznie big tasty bo chyba wszystkie składniki są identyczne -jedynie "format" pochodzi z podwojnego royala -czyli troche mniejsza niż w big tasty bułka i dwa kotlety

można powiedzieć że to big tasty w kształcie podwójnego royala

 

tak czy siak bardzo dobry i polecam też ludziom którzy nie lubili podwojnych royali z powodu wielkiej przewagi mięsa i mikrych pozostałych składników, tutaj mamy więcej pobocznych dodatków, no i fajny sos z big tasty

 

 

ps. to oczywisicie nadal makdonald i fast food ale jeden z lepszych

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Oczywiście bułka znowu je/bała zakwasem, ale była trochę bardziej zjadliwa niż ta w longerach. Sam rednecki grander nawet dobry, zaskakująco pikantny, ale zdecydwanie bardziej pasowałaby mi w tej kompozycji krowa. Nie dość, że trafił mi się jakiś żylasty kawałek kury, to jeszcze jej nieforemność powoduje, że burger się rozpier/dala i nie sposób nie uje/bać się do łokci. W warunkach domowych to jeszcze pól biedy, ale w miejscu publicznym bym się wkur/wił. No i mocno poskąpili czerwonej cebuli.

 

Wingsy jak zwykle jakieś gorzkie, a frytki dojechały oklapnięte. Niezmiennie fastfood drugiego sortu  :shieeet:

Odnośnik do komentarza

jadlem tego tuna burgera z northa i jak dla mnie lepszy od drwala mega zasloczenie

A nie mówiłem? Tego drwala to wypluwa rybim odbytem.

 

Tokar jak go zawsze jadałem to nie nazywał się Drakar, a Tunaburger. Nie jadłem już kilka miechôw NF ale po obrazku wnioskuję (i reakcji Reda), że to coś innego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...