Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

postanowiłem spróbować dziś tak zachwalanego przez Yano big tasty becon w MC. Spodziewałem się czegoś WOW, a tu zwykła śmierdząca guma z plasterkiem bekonu na spodzie, nie wyróżniająca się kompletnie niczym spośród reszty gumowego shitu. Mocno żałowałem wydanych pieniędzy, bardzo mocno, ciągle żałuję.

Ten cały drwal to kupa, a ten tasty to już w ogóle padlina. W drwalu jest chociaż ten śmierdzący ser czym wyróżnia się od reszty. No nie rozumiem fenomenu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

postanowiłem spróbować dziś tak zachwalanego przez Yano big tasty becon w MC. Spodziewałem się czegoś WOW, a tu zwykła śmierdząca guma z plasterkiem bekonu na spodzie, nie wyróżniająca się kompletnie niczym spośród reszty gumowego shitu. Mocno żałowałem wydanych pieniędzy, bardzo mocno, ciągle żałuję.

Ten cały drwal to kupa, a ten tasty to już w ogóle padlina. W drwalu jest chociaż ten śmierdzący ser czym wyróżnia się od reszty. No nie rozumiem fenomenu.

Makdonald powinien uprzedzać tak klientów.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Teraz w ogóle jakaś komercjalizacja i Makdolany czy Kejefsi. Pamiętam jak dziś, jak 16 lat temu na osiedlu raczyłem się wyjebaną KNYSZĄ Z KOTLETEM od ulubionej grubej blondyny z budki na przystanku tramwajowym w Pilczycach we Wrocławiu. Epicki smak tak niepowtarzalny dzisiaj. Nie było reklam w tv i chuj wie czego w internetach bo miała go zamożna elita. A mimo to we Wro każdy wiedział, że najlepsza Knycha na PKP w konkretnej budce i od grubej na Pilach. Przepraszam ale musiałem wam pozrzędzić. Hejtujcie do woli ale te dzisiejsze fast foody to lipa w porównaniu z rzemiosłem jaki odpierdalała pani z budki z fast foodem!!!!! Jak ona wkładała kotleta w bułę i do mikrofali, później "dzyń" i aż człowiek głowę za małolata wsadzał głowęc przez okienko i patrzył ile dziś napcha do buły warzyw  a blondynka nie szczędziła i jak była na zmianie to chuja we wsi nie było. Budkę zburzyli i postawili Lotto. Dworzec zmodernizowali. Knysze są do dziś. Ale smaku tamtych lokali nie da się odtworzyć. Szczególnie jak człowiek z baletów z Rynku pełzał na Berzę by zjeść knychę i 245 pojechać do domu. Dziękuję i pozdrawiam Dolny Śląsk. :*

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak wygląda bułgarski fast food:

 

5pSJKCP.jpg

 

Budki z takim zaopatrzeniem można znaleźć w każdym mieście na niemal każdym rogu, jest to bardzo popularne jedzenie na szybko. Do wyboru: puszysta bułka z serem, puszysta bułka z innym serem, puszysta bułka z dwoma rodzajami sera, puszysta bułka z mięsem i serem, bułka z parówką, ciasto (podobne do francuskiego jednak zawsze mokre i miękkie od tłuszczu) z serem, ciasto z innym serem, ciasto z dwoma rodzajami sera, ciasto z mięsem i serem, oraz ciasto z ciastem. Oczywiście wszystko, mimo, że wygląda i smakuje tak samo, ma swoją osobną nazwę . Jest też wyrób pizzopodobny w wariacjach: z serem i mięsem, z serem i serem oraz z serem, mięsem i ogórkami konserwowymi.

 

Pozdrawiam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no fajnie, może i bym spróbował czegoś bardziej wyszukanego ale nie mogłem wytrzymać tego ich stylu nawoływania do knajp, sklepów, co 10 metrów ktoś zaczepia i nawołuje. Dlatego kebab w rękę i widzą, że żrę to przynajmniej ci od szamy nie nawoływują a ci od sklepów też mniej bo boją się, że uwale towar sosem. Ale z frytami 1szy raz spotkałem kebsa, w Polsce tak nie podają.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...