Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Zjadlem wlasnie ten promocyjny kubelek z kfc. Szczerze. Pierwsze sa dobre3-4 kawalki rego kuraka. Potem ten smak mdli:/

Mowisz o wtorkowym kubelku za 15 zl? Okolo godz.19 zjadlem 6 kawalkow (nawet duzych, chyba krojone z cwiartki kuraka) z 10, reszte żona. A jak w nocy mnie zemdlilo prawie do porzygu to jedynie rumianek pomogl.

 

Idz pan w hui, nigdy wiecej paniery z glebokiego tluszczu z dodatkiem kosci i kurczaka.

Odnośnik do komentarza

Kto z KRK niech sprawdzi budę pod makro na Jasnogórskiej, burger de luxe za 15 :banderas:

Jażem kiedyś polecał tę budę spod Makro. I tak przepłaciłeś (xd) bo ja chyba za Burger American czy coś buliłem 10zł i miał normalną wołowinę a nie jakieś pomyje 30% mięso mechanicznie oddzielane z dupy. Także tego, podjadę tam na pewno znowu.

Odnośnik do komentarza

Zjadlem wlasnie ten promocyjny kubelek z kfc. Szczerze. Pierwsze sa dobre3-4 kawalki rego kuraka. Potem ten smak mdli:/

Mowisz o wtorkowym kubelku za 15 zl? Okolo godz.19 zjadlem 6 kawalkow (nawet duzych, chyba krojone z cwiartki kuraka) z 10, reszte żona. A jak w nocy mnie zemdlilo prawie do porzygu to jedynie rumianek pomogl.

 

Idz pan w hui, nigdy wiecej paniery z glebokiego tluszczu z dodatkiem kosci i kurczaka.

 

Ototo, dalem sobie juz dawno spokoj z kfc. Najch.ujowsza knajpa dla mojego zoladka, co posilek to jakis problem.

 

A jak ktos musi kurczaka mocno to serio polecam te z rozna kolo Kauflandow czy innych marketow.

Odnośnik do komentarza

uwaga nie kupujcie burrito  w KFC

skusiłem sie i strasznie sie wkurzyłem

w smaku nawet spoko ale jest strasznie małe!! myślałem że bedzie 2 razy większe

jest mniejsze od maxi twista a kosztuje więcej, w dodaktu ma niewiele mięsa i ryż a maxi twis ma głownie mięso - znacznie lepsza opcja niz to cholerne burito

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie w kfc najbardziej opłacalna jest paczka 8 skrzydełek za 12zł, akurat 8 skrzydełek jest dla mnie w sam raz, a cena ujdzie

nie to co (pipi)ane małe "burrito" za 15zł

(pipi) zjadłem to po 16 a jak wychodziłem z pracy o 20 to pojechałem do maca na podwojnego mcroyala...

 

wy(pipi)ałem kasy na żarcie dziś za trzech

 

a za 15zł miał bym u chińczyka taką porcje jedzenia że bym sie najadł na 2 dni... no ale cóż... wczoraj właśnie jadłem chińczyka i dziś mi jelita wybuchają ....

 

i tak źle i tak niedobrze

 

ps. tylko niech nikt nie proponuje "yano zjedz normalny obiad" - jeszcze mnie nie po(pipi)ało

 

 

 

burrito kfc bardzo pycha, naprawdę.

 

może i niezłe w smaku ale taka wielkość za taką cene to jest rozbój

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

 

 

burrito kfc bardzo pycha, naprawdę.

 

może i niezłe w smaku ale taka wielkość za taką cene to jest rozbój

 

 

wiedziałem ze się wpier,dolisz znowu  z tym samym co na poprzedniej  stronie.

W ch,uju mam ze dla ciebie za mały, mój był  w sam raz, masz poryte mózgowie i kubki smakowe, płqaczesz bo nie zjadęłs wystarczajaco duzo jakis kanapek m w mc, za bardzo sadzisz ze twoje zdanie jest  w tym temacie wazne tylko dlatego  ze chwalisz sie ze lubisz majonez i krwawiacy odbyt.

Pisze  o smaku, był bardzo ok.

Odnośnik do komentarza

W KFC za 20zł to idzie zjeść grandera i jakieś stripsy, zawsze biorę takie kombo i nawet na kacu jak mam apetyt na takie żarcie to jestem tym najedzony. 

 

 

Kto z KRK niech sprawdzi budę pod makro na Jasnogórskiej, burger de luxe za 15  :banderas:

Jażem kiedyś polecał tę budę spod Makro. I tak przepłaciłeś (xd) bo ja chyba za Burger American czy coś buliłem 10zł i miał normalną wołowinę a nie jakieś pomyje 30% mięso mechanicznie oddzielane z dupy. Także tego, podjadę tam na pewno znowu.

 

 

 

Ostatnio nie mieli już takiej bułki w menu, ten american też rozmiarowo był taki gigant ? Za tego de luxa to nie wiedziałem jak się zabrać żeby się nie u(pipi)ić.

Odnośnik do komentarza

Jest teraz konkret kubełek za 22 ziki chyba w KFC, same stripsy / mini stripsy i 2 x frytki. Polecam serdecznie, żadnych kości, obgryzania, dobra rzecz.

 

Ten, kto tu pisze, że nuggetsy z Makdolana są ok może od razu iść wpierdalać piasek z kontenerów przy drogach, podobny poziom. Wolę kuraka z grilla zjeść, serio na czym wy się wychowaliście? Na boczniakach?? ;/

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nienawidzisz wujka, nienawidzicielu.

 

 

 

Ostatnio nie mieli już takiej bułki w menu, ten american też rozmiarowo był taki gigant ? Za tego de luxa to nie wiedziałem jak się zabrać żeby się nie u(pipi)ić.

Tak, za 10 zł skuhwysyn był duży, nie wiem jak im się to opłacało. Narobiłem sobie smaka ponownie :(

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

burrito kfc bardzo pycha, naprawdę.

 

może i niezłe w smaku ale taka wielkość za taką cene to jest rozbój

 

 

wiedziałem ze się wpier,dolisz znowu  z tym samym co na poprzedniej  stronie.

W ch,uju mam ze dla ciebie za mały, mój był  w sam raz, masz poryte mózgowie i kubki smakowe, płqaczesz bo nie zjadęłs wystarczajaco duzo jakis kanapek m w mc, za bardzo sadzisz ze twoje zdanie jest  w tym temacie wazne tylko dlatego  ze chwalisz sie ze lubisz majonez i krwawiacy odbyt.

Pisze  o smaku, był bardzo ok.

 

 

Milan jaki bulwers. Czuje, ze juz kiedys tak sie tlumaczyles, ale niekoniecznie chodzilo o jedzenie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...