Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ty mi pier.dolisz o innych skladnikach jak ci wyraznie napisalem, ze skladniki to moga byc nawet z kosmosu a mieso nadal bedzie ch.ujowa, gumowata podeszwa. Bo taki "standard" ma wolowina z maca.

 

Ludzie dostali mozliwosc zrobienia swojej kanapki i juz od razu mcdonald +100 do wysmienitosci. Ja pier.dole, co ci marketingowcy potrafia zrobic z klasa nizsza :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Umówmy się, to nie jest różowa wołowina medium z dobrej burgerowni, ale też daleko jej od podeszw, które na codzień serwują w McD. Mięso jest o wiele bardziej soczyste i miękkie, a bekon jeden z lepszych jakie jadłem. Więc nie ma co hejtować tylko spróbować. Wiadomo, McSyf, cena, to nie jest Moa, ale wolę to niż nawpier.dalać się skarpetami z 2forU.

Odnośnik do komentarza

 

Po ile te kanapery były?

 

Podbijam pytanie, po ile zapłaciliście za te kjustomy?

 

ogolnie cena to 18zł za podstawke czyli jedno mięso bez bekonu i pozostałe składniki do wyboru (tylko dodatkowe mięso i bekon zwiększają cene, reszta składników do wyboru jest w cenie podstawki)

 

Kitty kosztował 22zł

mój 28zł bo wziałem mięso 2x i bekon 2x co podbiło cene

 

swoją drogą bekon był największym zaskoczeniem, był świetny, gdy zwykle w maku to kawałek gumy a nie bekon

 

 

 

 

Serio wierzycie ze mieso robione do burgera

 

ja nie musze wierzyć bo go jadłem i czułem różnice, to ty wierzysz w podeszwę

 

dyskusja z tobą to jak kłótnia ze ślepym o kolorach, dlatego ja sie wyłączam i nie bede tego ciągnął

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Też mierzycie ilość tłuszczu w mięsie przed jedzeniem? Czego używacie, yanometra?

Rozimetra.

 

Mialem kiedyś sposobność dostać kilkanaście zamrożonych kotletów z mc-a,dopóki się je smaży to jest ok,jednak gdy zacząłem dusić(mój preferowany sposób przyrządzania mięsa) to nagle pół gara tłuszczy.Z 200 gramowego kawałka zrobiło się 120,mięso to był zlepek małych kawałków wołowiny,jak dla mnie to najniższy sort mięsa.

Odnośnik do komentarza

 

Serio wierzycie ze mieso robione do burgera

ja nie musze wierzyć bo go jadłem i czułem różnice, to ty wierzysz w podeszwę

 

dyskusja z tobą to jak kłótnia ze ślepym o kolorach, dlatego ja sie wyłączam i nie bede tego ciągnął

A krowi placek tez jadles bo nie wierzyles ze jest go.wnem?

Probujesz udowodnic ze poniewaz burger byl skladany to mcdonalds zmienil calkowicie technologie wytwarzania i smazenia swoich kotletow, ze nigdy wczesniej takich nie bylo. A prawda jest taka, ze sprzedaje to samo go.wno tylko w innym opakowaniu i ty to lykasz jak dziwka sperme. I jeszcze sie oblizujesz.

 

Jak zjem tego burgera to bede juz mogl mowic, ze jest ch.ujowy? Czy wtedy bedziesz podejmowal dyskusje? :yao:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Smieszny to ty jestes ze swoim zachwytem nad tym samym go.wnem w innej bulce. Na zdjeciu burgery od royala jakie swiat widzi od 50 lat tylko pieczywo inne i od razu WYSMIENITY SMAK xD No ale czego sie spodziewac po typie dla ktorego rewolucja w przepisie jest dodanie pokrojonego pomidora do sosu :yao:

Odnośnik do komentarza

Mejm ale to już trochę takie przypier dalalanie dla zasady.

Yano nie pisze że zmienili całkowicie technologię wytwarzania mięsa ale że jest ono inne niż klasyczne podeszwy.

Mi też kilku znajomych mówiło że mięso znacznie lepsze, a bułki to już w ogôle inna technologia.

 

Zjedz i się przekonaj.

 

FPE słynie z tego że ludzie znają się na czymś czego często nie widzieli na oczy i nie mieli doczynienia (gierki, związki, praca, sex, dzieci, furacze). Niech burgery self made z maca nie idą tą drogą.

Odnośnik do komentarza

Balon, ok czyli od momentu jak wprowadzono opcje swojego skladania uwazasz, ze mieso nagle jakosciowo jest inne niz bylo? Ok. Ja uwazam, ze to takie same jak bylo, technologia jego produkcji jest taka sama i proces smazenia jest taki sam. Zdjecia to potwierdzaja, kotlet jak w zwyklym royalu. Po co mam jesc takie samo mieso tylko we wlasnej kompozycji skoro sklad padliny jest dokladnie taki sam jak dwa miechy temu? Problem jest taki, ze ludzie dostajac opcje samodzielnosci upiekszaja rzeczywistosc, bo przeciez kto bedzie hejtowal cos co sam zrobil. I to jest wlasnie ten cel ktory mac chcial osiagnac.

 

Mac to taka sama lipa jak byla. Sam lubie zjesc ale nie bede pier.dolil, ze mieso jest nie wiadomo jakie tylko dlatego ze maja dodatkowa opcje przy zamawianiu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po grzyba sie spierac z takim nieogarem ale powtorze kolejny raz - wszystkie skladniki w tych burgerach sa lepszej jakosci niz w maku. To nie jest tak ze skladasz sobie burgera ze skladnikow uzywanych w big maku. To jest inna jakosc. Nie jest to zaden 5 gwiazdkowy kosmos ale jakosc jest lepsza niz standardy maka.

 

Dziekuje dowidzenia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...