Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jedzone w Maku

 

- WieśMac słaby dla mnie, to mięso jest za cienkie, za mało mięsa do czorta!

- MacRoyal kocham tą kanapkę, podwójny to już w ogóle ideał.

- Nuggetsy x6 zdecydowanie wolę KFC.

- Frytki prosiłem i chciałem nie solone, pani mi zrobiła i... były słone jak zawsze. Frytki z KFC lepsze.

Odnośnik do komentarza

Mała "dieta" ostatnio więc słabo, bo zjadłbym może mamuta + ewentualnie łódeczki z sosem i czułbym się praktycznie pełny. Skurczył mi się żołądek trochę ostatnio i dobrze w sumie, bo łaknienie mam o wiele mniejsze i mniej szamy przez siebie przepuszczam. To też po części chyba zasługa tego, że ograniczyłem mięso i tłuszcze.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta promocja we wtorki na kubełki z 10 kawałkami kurczaka za 14,95zł w KFC to świetna opcja. Ogólnie dawno nie jadłem kubełka, bo jakoś zawsze czułem się "oszukany" po opitoleniu całego za takie pieniądze, ale ten, w tej cenie jest bardzo fajny, również przez to, że różnorodny. Za 15zł można się smacznie (jeśli ktoś lubi kurczaka z Kentaki) najeść co jest dość rzadkim zjawiskiem w sieciówkach. Polecam

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Żem kupił dziś pyrę w foodtrucku "Pan Kumpir". Nawet fajny patent:

- wiekszy ziemniak (he he) pieczony w skorce

- wnętrze rozmiękczone na puree maslem czosnkowym

- ddatki: ser zolty, kiełbasa, boczuś, ogorki, salata, sosik, cebulka. Mozna inne dobierac.

 

Smak domowy wiec koncepcja na danie na szybko bardzo dobra, calosc chyba pol kilo ważyła.

Odnośnik do komentarza

16 zł, plik wydatki.xls, zakładka "jedzenie", grupa "lancze", podgrupa "kumpiry".

Fajnie to wygląda

 

http://streetfoodpolska.pl/web/wp-content/uploads/2014/03/góralski-i-z-kurczakiem.jpg

o kurna wygląda na ogromną porcje

 

 

 

w sumie niedaleko mnie jest też taka knajpka z ziemniakami, kumpel mówił że dobra, a ja sie jakoś nie moge tam wybrać, ale chyba sie w końcu wybiore bo narobiłeś mi smaku

Odnośnik do komentarza

 

 

16 zł, plik wydatki.xls, zakładka "jedzenie", grupa "lancze", podgrupa "kumpiry".

Fajnie to wygląda

 

http://streetfoodpolska.pl/web/wp-content/uploads/2014/03/góralski-i-z-kurczakiem.jpg

 

.xls,  jaka bida.

 

 

.ods

 

 

Kto używa oprogramowania z wolnego wybiegu? Tylko nędzarze i Bartezyy. Na szczęście zaliczam się do tej pierwszej grupy.

 

Chyba że jełopowi chodziło o .xlsx i poważnym ludziom i x y wysyła.

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...