Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czemu całe życie omijałem wieśmaca. tylko te bigmaci i bigmaci, no w sezonie drwal czy inne buły z burakiem

 

no i ostatnio tak patrzę, royala nie chcę, tych amerykańskich nie chcę, a co mi tam, wezmę podwójnego wieśmaca.

 

 

o jezu jaki dobry, tyle lat żyłem w niewiedzy 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

nowe rzeczy w maku... w miare nowe, większość już była kiedyś ale coś nowego sie znajdzie

http://mcdonalds.pl/

1600x800-2.jpg

Jest juz ta oferta w mcdonaldach?

 

zazwyczaj jak jest na www maka to jest też do kupienia.

dlatego ja prawie codziennie wchodze na strone maka żeby zerknąć czy coś nowego jest

no i dziś sie okazało że jest. chociaż większość z tych rzeczy wcale nie jest nowa, ale są to podwojne rzeczy które lubie, o wiele zwykle lepsze niż te newyorkery które były poprzednio

 

pewnie jutro albo pojutrze spbubyhe tego mcroyala podwojnego z bekonem

 

(pipi)a tylko ja mam tak mało kasy w tym miesiącu że ledwo zatankowałem mój barakowóz

no ale chyba coś wymyśle żeby zjeść nowość w maku

Odnośnik do komentarza

wszędzie teraz te burgerownie, a ja bym zjadł jakiegoś zaje,bistego hot doga, nie pamiętam kiedy ostatnio jadłem. Są jakieś miejsca które się w tym specjalizują? 

W sumie jest jakiś potencjał na hotdogownie, ale to musiałoby konkurować naprawdę dobrą kiełbą. Klasyczną parówkę to mogę sobie kupić w lidlu choćby pikok 90% szynki. 

Odnośnik do komentarza

 

 

nowe rzeczy w maku... w miare nowe, większość już była kiedyś ale coś nowego sie znajdzie

http://mcdonalds.pl/

1600x800-2.jpg

Jest juz ta oferta w mcdonaldach?

 

zazwyczaj jak jest na www maka to jest też do kupienia.

dlatego ja prawie codziennie wchodze na strone maka żeby zerknąć czy coś nowego jest

no i dziś sie okazało że jest. chociaż większość z tych rzeczy wcale nie jest nowa, ale są to podwojne rzeczy które lubie, o wiele zwykle lepsze niż te newyorkery które były poprzednio

 

pewnie jutro albo pojutrze spbubyhe tego mcroyala podwojnego z bekonem

 

(pipi) tylko ja mam tak mało kasy w tym miesiącu że ledwo zatankowałem mój barakowóz

no ale chyba coś wymyśle żeby zjeść nowość w maku

 

Sprzedaj włosy na perukę.

Odnośnik do komentarza

ixb2ac.jpg

 

Od Pana Makdolana i w końcu zjadłem kanapkę za 14 zł, którą czułem, że zjadłem. Co prawda po tym zjadłem double cheesa ale to już nie było to. Cena wysoka jak za 1 kanapkę i bardziej zaradni zjedzą 3 x 2foru ale jak patrzeć na tabelkę z żarciem to wolę tą 1 kanapkę. Polecam.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czemu całe życie omijałem wieśmaca. tylko te bigmaci i bigmaci, no w sezonie drwal czy inne buły z burakiem

 

no i ostatnio tak patrzę, royala nie chcę, tych amerykańskich nie chcę, a co mi tam, wezmę podwójnego wieśmaca.

 

 

o jezu jaki dobry, tyle lat żyłem w niewiedzy 

 

zachęcony twoim postem postanowiłem spróbować tej kanapki, no i nie zawiodłem się. powiem więcej - zastąpi u mnie na jakiś czas bigmaca, bo ten zdążył mi się już srogo przejeść 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...