Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

big mac ma przeciez miesa z zwyklego hamburgera/cheseburgera - poprawcie mnie jesli sie myle

No ale są 2 kotlety i jest napisane BIG więc ludzie biorą. No i dobry sos tam jest. Poza tym kanapka bardzo słaba i najeść się tym nie idzie a poprawiając ich solnymi frytkami to już w ogóle padaka.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że naprawdę dużą część społeczeństwa nie stać na to, żeby stołować się za burgera z frytkami za 30 zł, bo takie są ceny w dobrych burgerowniach jak barn/moa itp.

 

A tak, to dyszka w kieszeni - zestaw big mack i szafa gra

 

Akurat najlepszy burger, czyli classic, w moa kosztuje 18zl, czyli cene go.wnozestawu powiekszonego w macu. Jest tak duzy ze wujek nie powinien marudzic, ze sie nie naje. Frytek zatem nie oplaca sie kupowac bo sie ich nie przeje a poza tym sa obrzydliwe. 

Odnośnik do komentarza

We wro w centrum Borek byla dlugi czas promocja big mac + duze* frytki + cola (innymi slowy zestaw) za 10zl.

 

* z tymi frytkami byla beka. Na plakacie wyraznie bylo widac, ze sa one w czerwonym kartoniku. Co to sugeruje? Ze sa to frytki duze, bo male i srednie sa w bialym papierku a zatem zestaw jest powiekszony. Po zamowieniu co sie okazywalo? Owszem, fryty byly podane w czerwonym kartoniku ale w jego mniejszej wersji co odpowiadalo chyba frytkom srednim.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak w McD, ale w Subwayu dozwolone są indywidualne promocje, a to tez umowa franczyzy, więc strzelam, że jakieś widełki jednak są. Zresztą umowa franczyzy należy do zbioru umów nienazwanych, nie jest skodyfikowana i zasada swobody umów wyraża się w nich na poziomie ponadprzeciętnym.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Nie zmienia to faktu, że Moa to był przykład. Generalnie chodziło o rodzimą burgerownię z solidnym kotletem 200g za 18zł, zamiast papci z McD.

jasne ja to rozumiem. dla mnie też dobra, sprawdzona burgerownia jest lepsza niż mak/bk, ale nie zawsze mam ochotę/czas jechać na drugi koniec miasta, żeby zjeść burgera. no i przy drogach szybkiego ruchu nie spotkałem się jeszcze z burgerownia, a najczęściej wchodzę do maka jak jestem w trasie/na dworcu pkp.

 

e: miało połączyć : (

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Yano jaka jest twoim zdaniem najlepsza burgerownia w wawie?

trudne pytanie, tak jak ty nie lubie jeździć na drugi koniec wawy po burgera więc nie zwiedziłem całego miasta

może z 6-7 burgerowni obczajałem w okoicy ursynowa, mokotowa itp

 

napewno moge powiedzieć że bobby burger który jest tańszy niż inne nie smakował mi zbytnio, niczym sie nie wyróżniał na plus

 

burger bar - http://www.burgerbar.waw.pl/

to jedna z pierwszych burgerowni w warszawie, dobra jest ale mega droga

 

ale burger na kabatach obok mnie też całkiem spoko

https://www.facebook.com/ale-burger-342280559250942/

 

wszyscy chwalą barn burgera ale nigdy sie tam nie dopchałem przez kolejki

 

 

 

tak naprawde najlepszy burger jakiego jadłem w wawie to ten który sam robiłem :P nie chce żeby to zabrzmiało jak przechwałki ale poprostu zrobiłem go tak jak lubie, ze składników które lubie i wyszło lepiej niż z burgerowni gdzie robią bardziej "ogólne" burgery

nie uważam że każdemu by moje smakowały, nic z tych rzeczy. ale robiłem je pod swoj gust więc dobrze trafiłem ;)

 

 

zmieniając troche pytanie o mojego ulubionego burgera w wawie - żadna knajpa nie zachwyciła mnie tak bardzo żebym tam chodził regularnie z powodu zachwytu. dlatego dosyć sporadycznie odwiedzam różne miejsca, zwykle tego "ale burgera" bo jest blisko, ale to nadal sporadyczne wypady

 

w kraku jadłem moa - i był bardzo dobry, może nie rzucił mnie na kolana ale był na tyle dobry że gdyby był w wawie to bym częściej chodził

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...