Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jadlem ostatnio Barn Burgera, no i z uwagi na to ze w Warszawie jestem raz na x lat wzialem nawet bypassa. Porcja kozacka i bardzo smaczny byl ale jakis taki suchy sie wydawal. Myslalem ze tylko mi ale znajomi mowili to samo, potem nawet w opiniach na fb wyczytalem ze ludzie sie skarza na to. Albo za malo sosu albo ta bulka za duza.

Nie pamiętam nazwy jadłodajni w Wawie jak byłem tam przejazdem z Luckami, Kowalem i Yaczesem ale burger był pyszny a ich frytki to do dzisiaj nie dościgniony ideał. Najadłem się i byłem bardzo zadowolony z wydanych pieniędzy. :wub: Jak się nazywała ta jadłodajnia? Chyba tak jak Schabek pisze ale ktoś z kolegów (koleżanka?) mógłby potwierdzić bo dziury mam straszne w pamięci. :lapka:

 

Pytanie do znawców - gdzie we Wro można zjeść takiego dobrego burgera?

Barn Burger, najlepszy ^_^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i?

 

Jeszcze nie przywykliście że robię błędy? Niestety mój ip ma korektę niemiecką więc będę je bał takie babole w naszym polskim pięknym języku.

Jak ma się dysortografię to możesz mi tysiąc razy pokazać dany wyraz a i tak prawdopodobnie kiedyś go znowu źle napiszę.

Jak to się mówi nie ma ludzi idealnych.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

 

Jadlem ostatnio Barn Burgera, no i z uwagi na to ze w Warszawie jestem raz na x lat wzialem nawet bypassa. Porcja kozacka i bardzo smaczny byl ale jakis taki suchy sie wydawal. Myslalem ze tylko mi ale znajomi mowili to samo, potem nawet w opiniach na fb wyczytalem ze ludzie sie skarza na to. Albo za malo sosu albo ta bulka za duza.

Nie pamiętam nazwy jadłodajni w Wawie jak byłem tam przejazdem z Luckami, Kowalem i Yaczesem ale burger był pyszny a ich frytki to do dzisiaj nie dościgniony ideał. Najadłem się i byłem bardzo zadowolony z wydanych pieniędzy. :wub: Jak się nazywała ta jadłodajnia? Chyba tak jak Schabek pisze ale ktoś z kolegów (koleżanka?) mógłby potwierdzić bo dziury mam straszne w pamięci. :lapka:

Pytanie do znawców - gdzie we Wro można zjeść takiego dobrego burgera?

Barn Burger, najlepszy ^_^

Jak sobie przypomnę jego smak... :banderas:

Odnośnik do komentarza

Na pewno musialem kiedys napisac, ze tego sniadaniowego go.wna od mcdonaldsa nie wzialbym do ust nawet jakby za darmo dawali.

 

+1. Wołowina z maka to wiadomo, że wióry i trociny, ale przynajmniej jako tako smakuje jak zejdzie świeże i soczyste z taśmy. Natomiast ich wieprzowina smakuje jak psina mieszana z lisiną i odpadami tartacznymi, suszona potem na słońcu i maczana dla niepoznaki w tłuszczu będącym odpadem z jakiejś ubojni w trzecim świecie. 

 

Ale tak czy inaczej pod McD kolejki będą na pół wsi, no bo w końcu #rozdajo

Odnośnik do komentarza

Ostatnio w KFC wziąłem Double Grander Cheeser. Pomyliło mi się z Zinger Double z serem, i dostałem jakiś grzyby, czy chuj wie co i kanapka jest obrzydliwa. Nie zjadłem do końca, co jest ewenementem w skali świata. Najzwyczajniej w świecie byłem zdegustowany i zrozpaczony, bo buła kosztowała 20 ziko. Podwójny Zinger z serem jest pyszny, a teraz chyba jest to jakaś wariacja Grander Texas z inną nazwą i grzybami. TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA!

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...