Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w KFC wziąłem Double Grander Cheeser. Pomyliło mi się z Zinger Double z serem, i dostałem jakiś grzyby, czy chuj wie co i kanapka jest obrzydliwa. Nie zjadłem do końca, co jest ewenementem w skali świata. Najzwyczajniej w świecie byłem zdegustowany i zrozpaczony, bo buła kosztowała 20 ziko. Podwójny Zinger z serem jest pyszny, a teraz chyba jest to jakaś wariacja Grander Texas z inną nazwą i grzybami. TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA!

w ogole kfc sie zeszmaciło ostatnio

nawet panierke z(pipi)ali a to podobno tajna receptura

Odnośnik do komentarza

taka sytuacja dzisiaj:

 

ostatnimi czasy się nażarłem dobrych burgerów w wersji z jalapenos  i nachosy, i  ciagle  o nich myslę, dzisiaj jechałem sobie w teren porobic zdjecia,i tak mnie wzielo po drodze na hamburgera z nachosami :(

Po drodze wiedzialem ze mam tylko  gównane stacje paliw i Mc.

A obok lidl.

 

Kupiłem 3 cheesburgery i wpier,doliłem do nich kupe kupionych  w lidlu nachosów, i bylo ok.

 

Polecam taki sposób jedzenia w tym przybytku bożym.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio poszedłem do restauracji na burgera:/ Moj ulubiony lokal czynny od 15, a że była 14 i nastawiłem sie na burgera z jalapeno, poszedłem do konkurencji. Tak ch.ujowego i tłustego burgera to ja nigdy nie jadłem. Nie żeby mięso było tluste, bo było słone, ale te pieczarki ociekały tłuszczem. I do tego w kanapce sałata wielkości talerza, a na tym pełno frytek. Po co te fryty? Chyba z pół kilo nawalili. Słone, tluste i niedobre.

Zostawiłem te fryty, a laska zostawiła nawet trochę burgera - kelnerka chciała zapakować na wynos:) spoko, ale po prostu mieliśmy dość.

Nawet napiwku nie zostawiłem hehe.

Odnośnik do komentarza

Ale nie ma hejtu. Po prostu pieczarka z burgerem to moim zdaniem pomysl slaby. A jak mamy sie odwolywac do smaku, to pieczarka zrobiona po prostu na masle z pieprzem i sola nie ma nawet startu do tak samo zrobionej kurki, kani, boczniaka, rydza czy opienki. No niestety. Ja wiem, ze mozna ja jakos zrobic a'la cos tam, marynowac, doprawiac, kisic i co jeszcze, ale sama w sobie jest grzybem srednio smacznym. Co nie znaczy ze zlym, po prostu jest masa lepszych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...