Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Meritum takie, ze jebać te trucki, w których brak wody, kibla, zarcie czesto przeciętne, ale przynajmniej menu jest po hipstersku kredą pisane i jest drogo.

 

A ja sobie ojebalem jedna z lepszych picek w gorskiej wiosce Murzasichle, jakos 20 min jazdy od pana @Masorz. Włoska, chrupka, super sosiwo na san marzano, no i cena zachęcająca - najdrozsza była za 33 zł/32 cm, pod korek dla jednej osoby. Niby truck, ale w ogrodzie przy domu wiec kulturka i z wc.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 11.09.2024 o 14:18, Shen napisał(a):

Zestaw Bambi wjechał do maka.

Serki spoko, z całego zestawu ten czarny sos najlepszy, mocno pieprzny, frytki i nuggetsy kazdy zna. Mcflurry ze skittles tez dobre. Nic innego nie wydawali jak czekałem na swoje zamowienie.

Screenshot_20240911_140700_Firefox.thumb.jpg.ecc7b33d24418924e96ea2d8ce1a0d6d.jpg

Sos zajebisty, z nuggetsami smakował jak chrupiący kurczak od Chinola :banderas:

Odnośnik do komentarza

Też wczoraj się skusiłem. Sos faktycznie dobry, ale mógłby być bardziej wyrazisty, gęstszy. Serki mi smakowały, choć grubsza panierka byłaby lepsza. W McD zazwyczaj nie ma dla mnie czegoś do czego bym wracał (oprócz kochanego przez wszystkich na forumie Drwala) - takie akcje z czymś nowym/innym powinny być częściej, już pomijam promowanie "gwiazd". 

Odnośnik do komentarza

Zadnego, kebab to gowno. Lepiej idz sobie do jakiegos libanskiego bar i wez shawarme i jakies inne rzeczy typu falafel itp. 

Zwlaszcza jak sie spodziewasz ze dostaniesz jakiegos super kraftowego kebaba od lysego typa z broda w ebonitowych okularach, ktory wlasnorecznie marynuje jagniecine i piecze jakies lawasze z dupy, w Niemczech czegos takiego nie ma, masz zwykle gownomieso z kapusta i innymi zwyklymi warzywami i 2 sostami do wyboru.

Jak juz musisz to mozesz sobie postac w kolejce do najslynniejszego Mustafa kolo stacji metra Mehringdamm.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...