Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, garnitur na dwa guziki z Zary z czego ieden musi byc nie zapiety a w takim wypadku wygladas jak idiota. Kup normalny garnitur - jesli to ma byc jednorazowka to idz do jakiegos no name'u a jak ma dluzej to bytom i prochnik sa jak najbardziej ok.

 

Pytac sie o garnitur w tym dziale gdzie ludie kupuja kolorowe trampki, damsoie koszule i spodnie rurki to jakies nieporozumienie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czarne spodnie z Roy'a, koszula z dlugim rekawem z Top Secret, czarny zapinany zamkiem na calej dlugosci prosty sweter z Carry, czarna prosta kurtka z Roya, czarne buty Ecco.

 

Mam wklejac jpegi normalnie wygladajacego czlowieka ?

 

 

update: chociaz zeby sie nie wyrozniac to dam proper opis czyli uzupelniam swoj fitowy profilek:

 

bokserki Atlantic

Skarpety z Wojasa

Zegarek Tissot srebrny

oprawki okularow Brendel, szkielka Carl Zeiss

soundtrack na dzien dzisiejszy - Sonic Adventure Project - Exergonic

 

 

Mam tez myszke Logitecha laserowa i bez kabla.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Wklejaj...chce się pośmiać.

 

To wlaz sobie na strony i trac czas na kopiowanie obrazkow. Ja nie mam potrzeby robienia fotek swoim wieszakom bo kupuje szmaty dla siebie a nie forumka. Tutaj srednia wieku jest powyzej 20 lat a sa wklejane albo buty Gustlika, w ktorych wystepowal w czterech pancernych albo trampki, w ktorych podstawowka cwiczy na WueFie. Tak troche srednio moim zdaniem.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

blebleble

 

W sumie mogłem się spodziewać fitu pospolitego człowieka. Fajnie, zawsze chciałem poznać kogoś, kto nosi "czarne buty ecco".

 

 

Hint: nie istnieją ładne buty od Ecco.

 

bucik-ecco.jpg

no co ty dla mnie mistrz

Odnośnik do komentarza

blebleble

 

W sumie mogłem się spodziewać fitu pospolitego człowieka. Fajnie, zawsze chciałem poznać kogoś, kto nosi "czarne buty ecco".

 

 

Hint: nie istnieją ładne buty od Ecco.

 

bucik-ecco.jpg

no co ty dla mnie mistrz

zaj.ebiste pikolaki!

 

edit:a cena?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Czarne spodnie z Roy'a, koszula z dlugim rekawem z Top Secret, czarny zapinany zamkiem na calej dlugosci prosty sweter z Carry, czarna prosta kurtka z Roya, czarne buty Ecco.

Jesteś grabarzem?

Albo informatykiem.

Jestem ciekaw czy widziałeś kiedyś informatyka :P

Odnośnik do komentarza

Jak jest z jakością butów z Zary? Model poniżej mi się spodobał, ale zastanawiam się nad jakością tych butów i czy w ogóle je gdzieś dostanę?

 

2786102400_2_1_3.jpg?timestamp=1328038150489

 

Jakościowo jest spoko, dużo lepiej niż np. w h&m, ale to dalej sieciówka, nie można zapominać. Musisz pójść do sklepu i zobaczyć. Możesz też zapisac sobie nr katalogowy i zagadać do laseczek za kasą czy jest szansa żeby były.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...