Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak duża jest skala podrabiania Hilfigera i czy się to opłaca, ale i tak nie ryzykowałbym z allegro dla kilku dyszek.

 

w sumie racja. przeczeszę jeszcze allegro, bo jest tam plaga podróbek, ale sam kupowałem niedawno często podrabiane buty okazyjnie i były oryginały. od sklepu, z pozytywami, itp.

a może doradzisz co jeszcze mogę wziąć? chodzi mi o eleganckie, niezłej jakości polówy do 120 zł. bo te syfy z riserwd itp. to kupa.

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza

Trudno tu coś nowego wymyślić oprócz: Lacoste, Ralpha, Tommy'ego czy Freda Perry'ego. Wiadomo, klasyka polówek. W tym pułapie cenowym możesz spróbować coś Nike wyrwać, jeśli Ci nie przeszkadza ta firma. Mają całkiem niezłe od kiedy siedzą w golfie i sponsorują Tigera. Oznakowanie są dyskretne, tylko mała łyżwa. Jak nie to pozostają sieciówki, z których właściwie tylko River Island jest niezłe jakościowo i pewnie znalazłbyś jakąś fajną.

 

http://www.riverisla...sts/polo-shirts

 

e: jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to dam znać

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

haha, będę miał to na uwadze. :) ale lacoste jakoś źle mi się kojarzy(ofc nie pogardziłbym ciuszkiem od nich), a ralph jest ok. wezmę chyba ralfa i tomiego na razie. nie lubię oczo(pipi)nych znaczków na ciuchach, a te dwie wcześniej wymienione marki mają małe loga.

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza

Pokaż swoje glany siara.

 

 

sbow2.jpg

 

 

...prosz...Steel, nie polecam tej marki nikomu kto lubi tego typu buty. Jeśli nie jestem w stanie rozchodzić glana do momentu aż zaczyna się rozlatywać, to coś jest nie tak. Na przyszły miesiąc kupuję Demonie. Trzy razy tyle, ale przynajmniej dopasowane do ludzkiej stopy...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...