Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jakis czas temu

 

Nike-Air-Force-1-Low-PRM-Deconstruct-Medium-Grey-2-600x421.jpgNike-Air-Force-1-Deconstruct-PRM-Grey-White-05.jpg

 

a ta bluza calkiem spoko, ale chyba lepszy bylby t-shirt

 

jezeli chodzi o obuwie sportowe to dla mnie tylko air force 1, pare razy przymiezalem sie do air maxow 90 ale nie moge wypatrzec odpowiedniej dla siebie kolorystyki :)

 

mother-of-god-meme.jpg

bogate

edit : gdzie je znalazłeś ?

Edytowane przez Sig
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wygodę butów to nie znam wygodniejszych od moich Desert Shoes od Timberlanda ( https://s3.amazonaws.com/assets.svpply.com/large/268393.jpg ). Byłem raz w rozjazdach ponad 2 dni i nie miałem możliwosci zdjac butów i po tych 2 dniach w ogóle nie miałem zmęczonej stopy (kawały o zapachach se odpuśccie :P).

One są wygodniejsze niż kapcie, choc wiadomo że nie do każdej stylówy pasują ;).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wygodę butów to nie znam wygodniejszych od moich Desert Shoes od Timberlanda ( https://s3.amazonaws...arge/268393.jpg ). Byłem raz w rozjazdach ponad 2 dni i nie miałem możliwosci zdjac butów i po tych 2 dniach w ogóle nie miałem zmęczonej stopy (kawały o zapachach se odpuśccie :P).

One są wygodniejsze niż kapcie, choc wiadomo że nie do każdej stylówy pasują ;).

 

jak będę koło trzydziestki to pomyślę

Odnośnik do komentarza

Podaj jeszcze cene i model jak mozesz :D ziomek w lutym bedzie w Londynie to z nim zagadam, moze przywiezie.

 

Co do tej bluzki Lucka to fajna, wzor spoko ale ja nienawidze longsleevow. Nie wiem czemu. Kiedys mialem takiego jednego. Ni to tiszirt, ni to bluza. Zimno w tym gownie jak w zwyklej koszulce, pod bluze tej jakos nie bardzo to zalozyc, nie cierpie. Ale wzor na propsie, wiadomo.

 

A o tych co powiecie?

 

w33_35619_am90-hyp-nrg_.jpg

 

Tak poza tym ze sie swieca i wydaja dzwiek.

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Da się gdzieś kupić w Polsce?

parra-nike-air-max-1-tz-6-540x419.jpg

Gdyby się dało to już bym je miał :D

To model zrobiony w kolaboracji z Patta, więc wyszła ograniczona ilość sztuk, które można było kupić tylko w sklepie firmowym Patta.

Kiedyś patrzyłem na ebayu, ale $1000 nie dam :P

 

Chyba już ich nigdzie nie da się znaleźć.

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

A ja propsuję mocno, kozackie letniaki ale cena odrzuca. Przynajmniej odrzucała w tegorocznym sezonie letnim kiedy miałem je na oku. Bodaj 549 za AM90 to przesada gruba.

Znalazłeś te okulary? Ja wczoraj sobie o tym przypomniałem i chwilkę poszukałem, ale nie znalazłem aż tak kanciastych :P

 

Niestety przekopałem internety, byłem też w paru sklepach i niestety nie znalazłem nic odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...