Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Walduś, na szczęście zlot już za mniej niż tydzień więc zobaczymy w czym na codzień chodzą forumowe wyrocznie mody. Najbardziej boję się, że okaże się, że ubierają się... zwyczajnie! :D

Dokładnie. W ogóle to bedzie ciekawe skonfrontować forum z życiem: bedą super modni ludzie w niesamowitych butach, bedą mega ruchacze z działu "Wyrywanie", bedą samce alfa rządzący w związku, bogacze ze spawarką w ręku, grubo.

 

Ja zdecydowanie z garnituru rezygnuję, już poprzestawialem spotkania z piątku.

Odnośnik do komentarza

Ja w tym temacie czuje sie jak szara myszka, niczym nie wyrozniam sie z tlumu. Niestety nie lubie czapek od ludzikow LEGO, spodnie tez raczej kupuje bez szerokich nogawek.

 

Chyba jestem niemodny :(

No ja też chodzę w wąskich spodniach, do tego zwykle biały lub czarny tshirt i czapka z daszkiem. Jakiejś strasznej ekstrawagancji w tym nie widzę ;)

Odnośnik do komentarza

Stracilem w Ciebie wiare Waldus. :(

 

szkoda mi garnitur uświnić. Poza ubieraniem się to jednak narzędzie pracy, a jakiś skejt czy inny czarnuch niosąc Panu Białemu kolorowe drinki może się potknąć o zbyt szerokie spodnie czy za długi podkoszulek i rozlać mi nieokreślony płyn na drogocenną marynarkę. Szkoda ciuchów. 

 

Kolorowa czapka. Kolega Kordian chyba zapomniał, że w Polsce można ubierać się tylko na czarno-szaro-buro, bo inaczej to gimbaza :sleep:

 

Lucek ale tak na serio to mam nadzieję, że kumasz o co mi chodzi z elo modą. Istnieje pewien stereotyp, który niechcący wypełniasz. Jak też nic nie poradzę na to, że jak włożę dres i idę pobiegać to kobiety chowają torebki a ludzie generalnie przechodzą na drugą stronę ulicy. Podobnie większość ludzi z elo czapką kojarzy się z gimbusiarnią, "bunkrów nie ma ale też jest zayebiście", BMW, etc. Myślą, że są 50centami, bossami w klubie a wyglądają żałośnie stojąc na przystanku i czekając na 152...A Ty jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę. Moja żona prosi mnie abym nie robił dziary bo wtedy w podkoszulku na plaży ludzie będą się bali spojrzeć na mnie. 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Jak buty na zewnętrznych krawędziach są z zamszu, to wiadomo jak będą wyglądały po kilku miesiącach codziennego użytku. No chyba, że jesteś jednym z tych, co podwijają nogawki, żeby było widać buty, po każdym użyciu je myją i trzymają w kartonie, to pewnie długą Ci będą służyły :)

 

Tak z ciekawości, ile one stoją ? Nie pomylę się, jeśli powiem, że minimum 350 zł ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...