Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Te Umbro to :sick:  ale reszta nie taka zła.

 

 

Ja zawsze wyznawalem zasade, ze facet powinien miec mniej ciuchow, ale za to dobrej jakosci. My nie musimy sie stroic i codziennie przychodzić w nowych kreacjach. 

Zresztą prawda jest taka, ze dużo osób nie ma pojęcia o dobieraniu garderoby i kupuja rzeczy przypadkowo przez co często się okazuje, ze później nigdy ich nie zakladaja, lub mimo pelnej szafy ubran "nie maja co zalozyc". Zawsze kupujac jakies ubranie powinniśmy myśleć do czego co już mamy by pasowało - jak do niczego lub tylko jednej rzeczy to raczej nie radze kupować.

No ja właśnie przy następnych zakupach głównie skupię się na kilku konkretnych rzeczach, aktualnie moja szafa to w zasadzie "wszystko i nic". W większości letnie ciuchy wiec na resztę sezonów będzie co szukać.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Blog tego typka trochę dziwny... Też jestem za garniturami i strojami niczym z Mada Mena, ale tego na szyi nie założyłbym,  chyba że na syberii z -30* z braku innych opcji

 

 

100.JPG

 

 

Sam zamierzam kupić takiego tshirta (bo w lato cięzko latać w garniturach w te upały)

 

 

W8260-90X-001.jpg

 

Aczkolwiek te dwa też fajne ;)

 

W8261-55X-001.jpg

 

W8259-00X-001.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

t-shirt-meski_W4824-00X-01.JPG

 

 

 

Co Tobą kierowało podczas wybierania takiej koszulki? Słuchasz muzyki na winylach? Przeczytałeś chociaż ten napis pod obrazkiem? Pytam w sumie dość serio, sporo osób teraz śmiga w jakichś koszulkach z winylowymi motywami, a 3/4 z nich nigdy nawet nie trzymało placka w rękach.

 

W ogóle mijając ludzi na ulicach mam wrażenie, że większość z nich wchodzi do sklepu i kupuje koszulki z randomowymi motywami, nie bardzo się zastanawiając co one przedstawiają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...