Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Broda = przeciwienstwo pedalstwa. To bycie gladko-wygolona metro pizda jest pedalskie (vide typ ze zdjecia, lol).

 

 

Aaaa, dobra, (pipi)a - ale ze mnie idiota, czytanie ze zrozumieniem mi sie klania - to byla odpowiedz na unisex. W takim razie +1.

 

A tak na temat:

72c6eea3e20e77d97dc52f99e8b15fb5.jpg

 

Jaram sie oporowo.

 

Wskazowki sie swieca w ciemnosci, nawet nie trzeba uzywac podswietlenia, bo je widac.

 

Za(pipi)istosc.

 

Mam nadzieje ze posluzy mi min. 10 lat i sie nie zniszczy (nie powinien) [wymiana baterii co jakis czas - oczywista oczywistosc]

 

W koncu mam normalny zegarek.

Myslalem o Swatchu, ale (pipi)e placic za sama stylowe kupe hajsu, w momencie kiedy sa malo wytrzymale i pewnie po paru latach cos sie zniszczy - wole kupic cos nie zniszczenia (no chyba, ze ktos na prawde by sie uparl...).

 

Fk yeah.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

air-jordan-11-concord-low-03.jpg

air-jordan-11-concord-low-01.jpg

 

I

 

http://wishatl.com/blog/image.axd?picture=2013%2F7%2Fair-jordan-4-retro-fire-red-cement-toro-bravo-1.jpg

http://wishatl.com/blog/image.axd?picture=2013%2f7%2fair-jordan-4-retro-fire-red-cement-toro-bravo-3.jpg

 

 

Nabylem!!! #yebac #biede #zazdro #przepych

 

 

 

Ale nie wiem jeszcze czy bede w nich chodzil bo kupilem w dobrej cenie i moge zarobic dzieki nim na lepsza przyszlosc.

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Mam zamiar nosić je z dumą do krótkich spodenek w upalne dni + do tego gshock na lewej rece hehe. Spodziewalem sie bardziej wysublimowanych zaczepek.

 

I czemu tylko na 11 hejt? Te drugie czworki toro bravo spoko wg was mam rozumiec? :D

 

http://wishatl.com/blog/image.axd?picture=2013%2F7%2Fair-jordan-4-retro-fire-red-cement-toro-bravo-1.jpg

http://wishatl.com/blog/image.axd?picture=2013%2F7%2Fair-jordan-4-retro-fire-red-cement-toro-bravo-3.jpg

Odnośnik do komentarza

no dobrze, na chwilę przerywam Wasz gimbusiarski pokaz mody, czas coś dla mężczyzn, którzy rządzą światem. (ale po przecenie).

 

W Vistuli zrobili akcję 50% rabatu dla stałych klientów, więc zrobiłem trochę większe zakupy. 

 

Garnitur nr 1 - model Luis, cena 650zł po rabacie, mój pierwszy w życiu model super slim (brzuch mi trochę opadł na kolana więc się mieszczę):

 

efqcnk.jpg

 

Garnitur nr 2 - Charles, cena 750zł po rabacie

 

2vwihjt.jpg

 

Do tego kupiłem te buty ze zdjęcia, model Lincoln, czarne, cena 270zł po rabacie

 

thumb_1397216554_1800x2812_65853_2.jpg

 

Z garniturowych rzeczy kupiłem jeszcze ze 3 krawaty, pasek i koszule do garniaka:

 

koszula Milano:

 

 

2nbvhxi.jpg

 

koszula Cranford:

 

11ioguh.jpg

 

2djurzc.jpg

 

i jeszcze koszula Modern Avenue:

168zxbn.jpg

 

 

do tego jeszcze kupiłem klasyczną białą koszulę, w wersji slim pod nowy krój garniaka. Cieszę się, bo zakupy "eleganckie" mam na chwilę z głowy

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

z rzeczy bardziej "na luzie" kupiłem sobie luzackie spodnie, oraz też buty i znów parę koszul, wygląda to mniej więcej tak:

 

 

szorty Milan, wziąłem niebieskie i pomarańczowe na wakacje:

 

143l2l5.jpg

 

Buty VEEVO (w cenie 190zł po rabacie)

 

23qz6sk.jpg

 

http://vistula.pl/buty/buty,id-65878

 

są jeszcze takie same w niebieskiej wersji jak ktoś lubi. 

 

i parę podkoszulków tak dorzuciłem, coś w ten deseń:

 

2rd9gt1.jpg

 

ogólnie w takich cenach - koszula 99zł, garniak 650zł, buty max 250zł to człowiek może robić zakupy, a nie że garniak 1400zł plus buty za 500zł WTF?

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

polecam czort, najlepiej jakbyś się zorganizował z kimś kto ma już kartę, może zrobicie grupowe zakupy. 50% jest rabat powyżej 6000zł za ceny metkowe, czyli płacisz 3000zł za zakupy. Jak pójdziecie we trzech to wychodzi, że trzeba wydać 1000zł na głowę, jak ktoś planuje kupić garnitur to idealna okazja. Myśmy poszli w pięciu więc byli tacy co tylko garniak kupili :) Poniżej tego progu rabaty wynosi 30%, więc też nie jest źle, nie trzeba mieć karty - wyrobią Ci na miejscu. Mają też sporo koszul takich "weselszych", np ta Cranford którą kupiłem może być po garniak, ale ma fason i teksturę tez po luźniejszy ubiór:

 

m744tv.jpg

 

żałuję tylko, że nie mają płaszczy i kurtek za dużo (nie ten sezon) bo tutaj można by wyrwać fajne rzeczy za połowę ceny, np kozacki płaszcz do garniaka czy kurtkę też do jeansów za 400zł....

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...