Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Swoj styl ma chyba kazdy. Ja nie ubieram sie w to co jest ''teraz'' modne - tylko to co mi sie podoba. Moge kupic buty Margielii z tamtego roku jak mi sie beda podobac. Nie musi byc wszystko z nowych kolekcji itd.

Chetnie bym zobaczyl wasze feety bez wzgledu na cene. 

Przyjmijmy, ze masz maus nieograniczona sume, mozesz wkleic caly feet jaki bys kupil? Tutaj sami hejterzy. Cena duza to sie posmieje, bo mam gula - niech sie gosc zdoluje. Ale na mnie to nie dziala :) 

Odnośnik do komentarza

Przyjmijmy, ze masz maus nieograniczona sume, mozesz wkleic caly feet jaki bys kupil?

 

Taki jak do tej pory. Charles Tyrwhitt, TM Lewinn, ewentualnie Thomas Pink. A jak cos na codzien lub postrzelac w miasto to moze byc nawet Next, nie jestem wybredny. Nie musze wygladac jak kapelan lub misjonarz, zeby komus schlebiac.

Odnośnik do komentarza

 

projektanci w morde yebane pedały

 

kupują koszulki hurtowo firmy stedman za 7 zł sztuka

 

w piwnicy żelazkiem robią nadruki, metki zmieniają na swoje i sprzedają takim jerome za 200 dolarów

tacy jeszcze się  cieszą, że kupili na wyprzedaży za 150 zamiast 200. 

 

frajerzy

:lol: jakie bzdury cebulaka. Janusz mody zabral glos :lol: Nie wiesz o czym piszesz, wiec sie nie kompromituj.

 

Zechcesz wytłumaczyć, skoro ty wiesz?

 

 

BTW.

Kupujecie najnowszą biedacką kolekcję zrobioną przez Wanga dla H&M?

rs_560x415-140911134839-1024.wang-hm.cm.

 

Tanio jak barszcz, zwykle za tą jakość płaci się 10 razy tyle.

Odnośnik do komentarza

Ja się nie czepiam tego jak coś wygląda, bo się na tym nie znam, nie interesują mnie trendy itd., chodzi mi o samą jakość? Serio wierzysz, że koszt produkcji bawełnianen koszulki z logo za 300 zł jest dużo większy niż koszt bawełnianej koszulki bez loga za 30zł? Wiem, że są różne typy bawełny (bo to wiem, zajmuje się m.in. sprzedażą ubrań, znam też od "zaplecza" popularne sieciówki z koszulkami za 50zł i takimi za 200-300 zł), ale nie znam przypadku bawełny, której jakość powoduje, że koszulka z niej zrobiona musi kosztować 20-30 razy tyle, co bawełniana koszulka z bazaru za 10 zł. No nie ma takiej bawełny, a już napewno nie korzystają z niej w o'neilach, giwenczach, pierkardenach itd. Może korzysta z niej taki Wang, bo jego koszulki (strzelam) normalnie kosztują  ze 2-3 kafle. Szyje je własnoręcznie za pomocą mikroskopijnych pajączków wszczepionych w jego dłonie, dzięki czemu wytrzymują tornado i atak rasenganem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...