Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

poza butami i kurtkami nie wydaje na ciuchy więcej jak 200zy i chyba nawet gdyby było mnie stać na drogie ciuchy, to nie wiem, czy by mnie to kręciło. mam swoje potrzeby i zainteresowania, co też kosztuje, ale ekstrawagancki wygląd sie do nich nie zalicza. a i bez tego troche sie wyróżniam    

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

koleś jak masz braki w swoim życiu i żeby je wypelnic musisz w internecie chwalic sie swoimi pieniedzmi przed obcymi ludzmi, to prosze bardzo, błaznuj dalej

 

ale prosze cie rowniez, nie pyerdol że jestesmy 3 lata do tyłu w trendach modowych bo nie nosimy koszulki z matka boska zalobna

Przypominam, ze to temat do wrzucania swoich ubran. Po wrzuceniu swoich nastapil atak na mnie, a nawet nazwanie od idioty. Zero tolerancji, ale to cecha polaczkow, wiec sie nie zdziwilem mocno. Nie ja zaczalem kozaczyc pierwszy. 

To, ze nie lubicie wydawac na ciuchy to wasza sprawa, jedni lubia, inni nie. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Rocky ma 3mln na koncie. Ja nikogo nienasladuje. To samo mogę powiedzieć o was patrząc na wasze ciuchy, ze ubieranie się jak janusze, bo wszyscy podobny styl. Co do siary,ze tez w uk - fajnie, tylko, ze większość z was zarabia najniższa krajowa, a taki boro boro dużo więcej i szaleje.

 

Sorry, ale najpierw wstawiasz teledysk z pseudo-imprezy czarnuchów, którymi się jarasz, a później dziwisz się, że cię do nich porównują. Już ci pisałem, że dobry gust to nie latanie po butikach koleżanek za modą, bo w tym roku jesień-zima ma delikatnie ciemniejszy odcień sznurowadeł na skrzydlatych kapciach. Możesz się dla mnie ubierać nawet w stringi na głowie, mi to nie robi. Ale proszę nie staraj mi się wepchnąć do gardła Upadłej Matki Boskiej Żałobnej i nie nazywaj mnie Januszem tylko dlatego, że lubię prasować swoje koszule i nie noszę żadnych logo/naszywek (chyba, że na siłowni). Popatrz na takiego Lucjana, gość ma swój styl i pewnie nie czuł bym się przy nim zażenowany. Ale wystarczy, że się odezwiesz z tym swoim genijalnym planem nawracania konsolomaniaków i rzygać mi się chce. (od tego momentu nie chcialo mi sie pisac polskich znakow) Toniesz w swoich przekonaniach, brudzisz nas swoim glupim stylem bycia. Denerwujesz nas swoimi bajkami o iluminatach, draznisz ubiorem. Dla ciebie Boro Boro jest oznaka stylu. Jestes zalosny. Zaloze sie, ze uwazasz sie za boga mody, bo kolezanka pokazala ci kilka projektow z, ekhem, koledżu. Sam drwisz z zarobkow innych i chelpisz sie swoimi. Serio, moze powinienes wyciagnac reke po pomoc i zamiast wydawac kolejne 300 funtow na jakies kapcie z kutasami na pietach, zreflektuj sie i zacznij w koncu czytac, co inni delikatnie staraja ci sie wytlumaczyc. Masz chujowy styl, nosisz sie na pokaz i pogodz sie z tym. Wiem co mowie, bo sam kiedys tak robilem, jak mialem te 20 lat. Kazub to ladnie podsumowal, jestes przykladem osoby, ktora moglaby wydac 10,000 funtow i dalej bylaby chujowo ubrana. Sorry, ale to tak nie dziala, ze kupisz sobie torebke Louis Vitton i jestes modna, bo w ten sposob co druga babka na ulicy bylaby uwazana za guru mody. Na szczescie tak nie jest i na tym wlasnie robimy pieniadze. A teraz idz sie kurwa przebierz, bo jak ktos by mi tak przyszedl do pracy to P45 i do widzenia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Rocky ma 3mln na koncie. Ja nikogo nienasladuje. To samo mogę powiedzieć o was patrząc na wasze ciuchy, ze ubieranie się jak janusze, bo wszyscy podobny styl. Co do siary,ze tez w uk - fajnie, tylko, ze większość z was zarabia najniższa krajowa, a taki boro boro dużo więcej i szaleje.

 

 Dla ciebie Boro Boro jest oznaka stylu. Jestes zalosny. 

 

Widzisz? Mowisz, ze ja nie czytam, a ja czytam dokladnie posty. Gdybys Ty czytal to wiedzialbys, ze sam pisalem, ze Lauren jest dla mnie ujowy itd. Przytoczylem Boro Boro, bo ktos napisal, ze Siara tez jest w UK i tak nie szaleje. Chodzi o to, ze kazdy kraj to rozne zarobki, a nie identyczne. 

Dalej oceniasz, ze nawet za 10000 funi bym ujowo byl ubrany, a ja Ci mowie, ze w PL kazdy ze znajomych (mowia co mysla) mowil mi, ze wygladam troche inaczej, ale fajnie i spoko. W UK uwierz mi, ze nie raz, nie dwa ktos w sklepie czy na ulicy zagadywal i pytal sie gdzie kupilem koszulke czy czapke. To, ze kilku ludzi z forum o giereczkach uwaza inaczej to nie znaczy, ze kazdy tak mysli. 

Reszta sie chyba zgadza. Fajnie, ze sie wysililes.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...