Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mozna pisac, ze Orzelek jest okropny :bitchslap: Za to sama koszulka jest rzeczywiscie slaba i tak jak Rozi pisze na RiB jest wiecej zaje.bistych koszulek.

Ten jest akurat okropny. Najlepszy jest ten z lat 1919-1927, nie tylko wizualnie, ale też heraldycznie.

 

 

@up

 

Strasznie festyniarskie te koszulki. Nie lepiej wybrać coś z kolekcji dyskretnej?

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Orzeszek

te koszulki to tragedia, ktoś nieźle wpadł na biznes żerować na "prawdziwych polakach" zawsze mam beke z tych haseł na koszulkach. "lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach" i kotwiczka powstania warszawskiego xd. PATRZ JAKIM JESTEM POLAKIEM MAM KOSZULKE Z HUSARIO! NA MECZ GRAŻYNA BĘDZIE ALBO NA SKOKI NARCIARSKIE. gardze mocno. Imo Kotwiczka PW to symbol, którym nie powinno sie obnosić na koszulkach czy bluzach sportowych, co innego przepaska na przedramię na święto czy mundur, a nie atrybut drechów do napierdalania się 11listopada pod rondem dmowskiego.

Odnośnik do komentarza

Orzeszek chomiczku z wypchanymi policzkami niektóre wzory rzeczywiście są ostentacyjne, ale część z nich naprawdę daje radę. Spójrz na tą ostatnią z tego co wrzucał Szejdj, zaje.bisty art, pomijając już samą tematykę Powstania. Na pewno trafią się osoby, co o nim słyszały wyłącznie na lekcji historii, ale kij z nimi nie każdy jest debilem na pół etatu.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Lepiej teraz tęcze nosić, co, na czasie jest, a nie jakaś zaściankowość :/

jak dla mnie można i nosić koszulkę ze zdjęciem rozyebanego płoda po aborcji w formie protestu przeciwko aborcji, albo z matką boską żeromską, tylko kuwa po co? po co wzbudzać skrajne emocje napisem/wzorem na koszulce.

Kupiłbyś papier toaletowy ze zdjeciami powstania albo stringi z kotwiczką? nie, bo to kretyństwo. tak samo jak koszulki czy bluzy wkasane w przykrótki dres i huurrr duurr jestem prawdziwym polakiem rzucam 11 listopada kostką brukową w lewaków na skłocie. 

 

Tak wiem zarabianie na debilach zawsze było, jest i będzie, ale to tak mną mierzi :/ że źle sie ztym czuje i wstyd mi za tych ludzi co to kupują, a komuś hajs sie zgadza.

Odnośnik do komentarza

Ale te koszulki serio sa chujowe maksymalnie i takie... gimnazjalne. Jak w tym chodzą młode sebiksy to jeszcze żenadometer zatrzymuje sie na czerwonej skrajnej części skali. Ale jak widzę stare konie w patriotycznej odzieży, to już niestety żenadometer rozpierdala skalę, a stopień pogardy wobec takich osobników  pikuje pod niebiosa. Ogarnijcie się, ja wam dobrze radzę :shotgun:

Lepiej teraz tęcze nosić, co, na czasie jest, a nie jakaś zaściankowość :/

 

Serio typie, ilu widziałes ostatnio typów w koszulce z tęczą. Ja zero. A ilu w takich kiczowatych bluzach i koszulkach? Od groma. Noszenie tego syfu to odzieżowy mainstream, przykro mnie

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

Lepiej teraz tęcze nosić, co, na czasie jest, a nie jakaś zaściankowość :/

jak dla mnie można i nosić koszulkę ze zdjęciem rozyebanego płoda po aborcji w formie protestu przeciwko aborcji, 

 

 

Luxtorpeda wypusciła takie koszulki xDDDD

 

11667548_861458130600701_784587381281152

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...