Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

No ale jeszcze wieksza beka z ludzi ktorzy maja sie za normalnych noszacych sie jak Sebki myslac ze swoja polskoscia zmieniaja swiat na lepsze kupujac bluze z kotwiczka. Oczywiscie skrajonosc w druga strone to te zyciowe (pipi) co mysla ze jak zapuszcza brode to sa mezczyznami a nie dalej pizdami ;f

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Beka z typow. Ktos kocha nie wiem boga, nosi krzyzyk, chodzi do kosciola. Ktos lubi Fear Factory idzie na koncert, ma koszulke, chu.j moze nawet plyte kupil a nie sciagnal z zatoki. Ktos kocha swoja rodzine (to takie dziwne c'nie) ma zdjecie w portfelu itd. A tu ktos chce w jakis sposob pokazac ze nie jest mu obojetna historia to jakies dalny (nie wiem jak inaczej nazwac) probuja to dyskredytowac i tocza beke. Co z tego ze jakies sebiksy w tym biegaja? Jak maluczkim trzeba byc w ogole zeby to wypominac komukolwiek? I te smutne proby marginalizowania tych wydarzen, ktore sa motywem tych koszulek, jeszcze bardziej mnie napawaja zdziwieniem.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Też mnie smuci ta moda na wyśmiewanie patriotyzmu, za dzieciaka się naśmiewali, że ktoś w szkole na apelu hymn śpiewał, teraz się naśmiewają jak ktoś nosi koszulkę z orzełkiem, albo kotwiczką. Wstrętne robaki.

 

 

Beka z typow. Ktos kocha nie wiem boga, nosi krzyzyk, chodzi do kosciola. Ktos lubi Fear Factory idzie na koncert, ma koszulke, chu.j moze nawet plyte kupil a nie sciagnal z zatoki. Ktos kocha swoja rodzine (to takie dziwne c'nie) ma zdjecie w portfelu itd. A tu ktos chce w jakis sposob pokazac ze nie jest mu obojetna historia to jakies dalny (nie wiem jak inaczej nazwac) probuja to dyskredytowac i tocza beke. Co z tego ze jakies sebiksy w tym biegaja? Jak maluczkim trzeba byc w ogole zeby to wypominac komukolwiek? I te smutne proby marginalizowania tych wydarzen, ktore sa motywem tych koszulek, jeszcze bardziej mnie napawaja zdziwieniem.

jeśli pijecie do mnie,to już sprostuje. NIE wyśmiewam patriotyzmu w idei samej sobie, gardze ludzikami co myślą ze są że są "patriotami" a tak naprawde w (pipi)e byli i (pipi) wiedzą, przejewem patrotyzmu uważają za like na facebuniu korwina czy załozenie koszulki z orzełkiem a sami nic nie wkładają od siebie.

 

Hej Rozi brałeś udział na ostatnim referendum?  czy  avatarze masz Hłasko? pana co zaćpał sie na śmierć i 1/3 życia przebył na emigracji w stanach? super dumny polak z ciebie.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Nie byłem na ostatnim referendum, bo jego pytania były niedokładne i niesprecyzowane, czyli można wywnioskować, że było farsą. Na wyborach prezydenckich byłem, na jesienne też pójdę. 

 

A o Hłasce widzę nie masz zielonego pojęcia; poczytaj coś najpierw, a dopiero potem pier.dol głupoty. Z tym zaćpaniem się to XDDD 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...