Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio kupilem sobie 2 pary spodni, za pierwsza zaplacilem 135 euro a za drugie 70. Idealnie pasuja do moich Jordanow i Najek. Mega wygodne spodnie,naprawde polecam.

G1622E007-N11@14.jpg

Druga pare spodni ma kolor szary i wygladaja super na moich nike stefan janoski suede za ktore zalacilem w sierpniu 150 euro ze wkladkami

 

001019462_b.jpg

 

 

Do tego zakladam moje beatsy studio wireless titanium za 379 euro i pasuja kolorystycznie do moich ciuszkow. Wszyscy sie za mna ogladaja. Tak sie zyje zza granica.

No i jeszcze kupilem sobie Jordany Dub Zero.

 

 

large_9527.jpg

 

Teraz co planuje w najblizszym czasie..

Po pierwsze kurtke wiosenna karta l'originale za 140 euro

K4722H003-A11@20.jpg

 

Adidas Tubular,jesli sie nie myle za 110-120 euro, wiec jest ok

asap-rocky-adidas-originals-tubular-runn

 

Na koniec bluze od Cayler&Sons za 60 euro

CS622S00V-K11@16.jpg

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kur.wa chce człowiek nawrzucać parę hejtów na Farmerosa, bo znowu chce kupić (kupił?) pedalskie buty. mowilem ci kur.wa ziomuś, że kwiatki na butach nie są spoko. chyba, że chcesz się nimi oświadczać to ok.

 

a tymczasem w dwoch powyzszych postach batalia pt. "Kto ubierze się drożej i gorzej?"

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Nie no 6 dych za dżinsy i 4 za buty to może oznaczać, że żeromowi tax creditsy zabrali.

Ma mi sie podobac i nie musi byc drogie. Spodnie mi sie za(pipi)iscie podobaja. Buty kupilem na tzw dobicie czyli na ujowa pogode ktora teraz bedzie czesciej niz zadziej.

Normalne buty beda sobie szukal i jak znajde fajne to zamowie i wrzuce.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

 

....135 euro...70 euro... .379 euro...110 euro... 110-120 euro...

 

No i jeszcze kupilem sobie Jordany Dub Zero.

 

ile wydales na jordany? bo nie wiem czy mam sie za toba ogladac na ulicy czy nie

 

 

Jordany akurat w promocji kupilem. Ze 160 euro na 80 przecenili w footlockerze. Jeszcze planuje w ten piatek zamowic fajne najeczki przecenione z 180 na 110 euro

 

https://www.footlocker.be/en/p/nike-air-force-1-high-comfort-qs-men-shoes-4162?v=314102012904

Odnośnik do komentarza

Mi juz przyszla czapeczka, spodnie i buty. Buty wygladaja naprawde spoko, spodnie za(pipi)iste. Jutro dam fotki. Czekam na jeszcze jedna czapke i buty. Wzielo mnie naten model i na kolor. Chcialem zrobic sobie w nikeid podobnie jak Jordany swoje kolory (cale czarne) i inicjaly, ale nie chce mi sie znowu czekac 5 tygodni.

 

$_57.JPG

 

$_57.JPG

 

EDIT: Chociaz zastanawiam sie jednak czy nie zrezygnowac i zamowic swoje. Unikatowe to jednak unikatowe. Cale czarne, tylko szary odcien systemu i szare inicjaly lub napis Rai z tylu.

Co sadzicie?

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...