Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Moje były kupowane 2 lata temu, czyli po tym jak Reserved stało się chu.jową sieciówką jak H&M. Wcześniej widocznie było lepiej z jakością. Chyba, że Gekon chodzi tylko do kiosku co trzeci dzień. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Reserved zawsze było (pipi)ową sieciówką, co nie zmienia faktu, że niektóre szmaty mają ładne.

 

Buty ostro eksploatuje, jesienią też w nich chodze i w sumie we wszystkie mokre/zimne dni. Nie chodze tylko po odsniezonych sciezkach bo bym nawet na przystanek autobusowy nie dotarł. Może miałeś pecha. Ja się o jakości reserved zle nie wypowiem, bo wszystkie rzeczy z tego sklepu mam długo i sa jak nowe. 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

z jakością w tym sklepie to trochę loteria.

 

 

niektóre ciuchy trzymają się bardzo dobrze a inne po kilku praniach nadają się jedynie do chodzenia po domu dlatego miałbym obawy kupując tam buty za 250 zł, ale jak się rozkleją to zawsze można je oddać i żądać zwrotu kasy.

 

tego typu buty ostatnio oglądałem w ryłko, droższe, bo były za około 300 zł ale wyglądały porządnie, pewnie kupie bo stare reeboki wyglądają już jak govno

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

Reserved to taki cebuloshop dla tych co zdążyli wyrosnąć z croppa/housa. 2/3 rzeczy tam jest brzydkich a 4/5  po 2 tygodniach użytkowania nadaje się na śmietnik. Wiem, bo miałem stamtąd rękawiczki, spodnie i plecak. Spodnie wytrzymały 1 miesiąc, a potem obie kieszenie się prawie równocześnie rozerwały. Plecak po 3 dniach się podarł wzdłuż zamka. Nie polecam, mimo, że czasami jakiś ciuch przykuje uwagę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie, że nie sporo. Nadwyrężyłem planowany budżet o 3 dychy. TK Maxx czyni cuda. Ostatnia para była na półce, zakochałem się, ale że kojarzyłem ten model to jeszcze sprawdziłem w guglu i się okazało, że A. są prawie nigdzie nie dostępne. B. Jak są to od dwustu euro (optymistycznie) w górę (http://www.endclothing.co.uk/diemme-roccia-vet-boot-105227.html - tutaj za 235 funtów). Łapie je, nie ma nigdzie metki, pytam dziewczęcia przy kasie za ile, a ona mówi, że 329 złotych. Poproszę zatem - odpowiedziałem. Mają jedną wadę więc pewnie poszły jako odrzuty z produkcji. Ta wada to plamka wielkości penisa masakratosa w niewidocznym normalnie miejscu. Kocham ten sklep. 

 

Rozważam jeszcze wystawienie ich na ibeju, ale zostawię raczej. Jak masz Szaden w okolicy TK Maksa to skocz, często kupują większą partię danego produktu i dzielą na sklepy w całej Polsce. 

 

edit: Ew. będę w tym tygodniu jeszcze w okolicy, więc zajrzę i jakby były, to możemy się jakoś zgadać, że Ci kupię i wyślę. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...