Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Jerome żadnych z butów, które tutaj wklejał nigdy nie kupił. Ciągle widzę posty w stylu "no już zaraz wychodzą chyba się skusze" a potem ch,uj i kupuje jakąś szmate z primarku lub buty za 20 funtów tego typu

 

$_35.JPG


Nie otrzymasz Siara. Pracowalem 2 lata w Sports Direct, znam te firmy jak ta czy Zalando na wylot. Placisz mniej, ale maswz (pipi) jak mowi Mroku. Wiem co mowie.

A teraz zapodam fotki tego co juz mi przyszlo.

Spodnie za(pipi)iste. Material, wszystko. Quiksilver zawsze dostarcza najlepsza jakosc.
EZPyVb4.jpg
SDYf8LM.jpg

Buty lepsze na zywo, swietnie pasuja do spodni i w sumie za ta cene jestem mega zadowolony.
zjFt9Qm.jpg

Czapka, bo mam slabosc do czapek, ta juz przyszla. Fakt, ze dzis wydalem wiecej na krewetki niz zaplacilem za czapke (tez Quiksilver), ale wazne, ze jest fajna.
NVqnCrQ.jpg

Odnośnik do komentarza

wszyscy pieknie pasujecie do Jerome'a ;D

 

włącza was jak kontakt na ścianie, dodatkowo jak właczy lucka to włacza tez blubera  i mausa, tanczycie jak wam zagra, w sumie to wygrał.

 

Jak inaczej nazwac argument o kupieniu  całego mroka, i jechanie po zwykłych butach za 20 funtów. Ma was, hiahsju, (pipi)a, hihasju.

 

Kanye ma ich, popek ma jja,  a Jerome ma was.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Boli ich mocno widac, ze potrafimy kupowac na luzie drogie ubrania a oni chodza w jakis air maxach w dresach jak turki. Na to nic nie poradzisz, taka natura wiekszosci polakow,ze beda zazdroscic :)

 

Tak jak pisalem, jak w tym roku bedzie restock yeezy 350's , to kupuje z miejsca 2 pary. Nie mam zamiaru dorabiac cebul i burakow, ktorzy sprzedaja te buty za +800 euro, lub jakies repliki itd. 

Odnośnik do komentarza

Przeglądam buty na Allegro i stwierdzam, że oryginalne egzemplarze stanowią może 5% całości. Niektóre już nawet na zdjęciach biją chińszczyzną po oczach.

Tak samo perfumy;/

To zacznijmy sprzedawać gierki na płytach verbatim?

Wku.riwa mnie to ich podejście, ale hajs się zgadza, to przymykają oko na 'paco rebene'.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...