Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Brogsy mi się podobają też, idealnie pasują do jeansów i grubszych materiałów, tylko ja nie noszę ani jeansów i dość rzadko tweed/flanele jeśli chodzi o spodnie, do chino imo lepiej monki i mokasyny, na zimę i tak inne obuwie, bo skórzana podeszwa i te warunki pogodowe to horror dla butów, nawet po zelowaniu. Wtedy pełna guma FTW.

Więc brogsy...może kiedyś, ale na ten czas monki, po badziewiach z naszego rynku, pora na w miarę sensowne buty. Na placu boju zostały Crownhille i Berwicki, może jeśli wyczekam to coś na HerringShoes się trafi.

Sportowe to mam do kosza (wysłużone Air Jordany), na co dzień latem tylko żeglarskie, albo ewentualnie trampki/sneakersy.

Odnośnik do komentarza

Berwicki ostatecznie zamówione. Jutro powinny przyjść. A za kilka tygodni kilka srogich testów w terenie, Festiwal Bachowski, spotkanie z panią Tokarczuk i kilka innych pół oficjalnych okazji.

Na jesień podeszwy pewnie pójdą do zelowania, aż takim fanem skórzanych nie jestem, a buty będę jednak częściej używał.

Co do dalszego tematu kuców, no tak pewnie szeleczki, tassel loafers, spodnie w kant z mankietami czy kardigany to też kucostwo, skoro i fedora dołączyła do monków. Może i klasyczna dwurzędówka, albo koszule z włoskim kołnierzem też się załapią xD

No, ale forumek to gry, nie moda męska (chociaż to odpowiedni temat), więc mogłem się spodziewać odpowiedzi w tym stylu, chociaż akurat "kuce rpgowi" mocno mnie rozbawiło xDDD

Odnośnik do komentarza

Będzie plusik za pierwszego. Thelonious Monk, to jeden z 10 moich ulubionych muzyków, mistrz improwizacji (wykorzystanie dysonansów nie do podrobienia) i jeden z ojców chrzestnych bepopu.


Edit:

Buty już doszły, zamówienie, wysłanie i odebranie - wszystko zamknęło się poniżej 24 godzin. Buty dopasowane IDEALNIE, wielkie propsy dla sklepu klasycznebuty.pl - doradzili perfekcyjnie z rozmiarem, a jakość obsługi 10/10, szybkie odpisywanie na maile, same maile dobrze napisane (irytują mnie oficjalne maile z błędami), super szybka wysyłka.

Pozyskali klienta na lata.
Same buty piękne, kopyto pod moją stopę, tylko krupon podeszwowy z tych delikatniejszych - no ale i tak zeluję.

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem zalamany  :cray:

 

Dlugo oczekiwana dostawa Adidas NMD zakonczyla sie porazka dla mnie. Znowu nie zdarzylem zakupic na stronie internetowej ADIDAS. Wywalilo mnie w czasie kiedy zostaly dodane po odswiezeniu zostaly juz wyprzedane.

 

Za kazdym razem tak jest, popularne premiery obuwia ADIDAS wyprzedaja sie blyskawicznie ! NIE MA SZANS NA ZAKUP. 

 

Na lato bylyby idealne..

 

 

Adidas-NMD-1-565x372.jpg?642e0d

 

 

Nastepna dostawa bedzie 26 sierpnia.. Oczywiscie w innych kolorystykach, ale ja chcialem biale ! 

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Jestem zalamany  :cray:

 

Dlugo oczekiwana dostawa Adidas NMD zakonczyla sie porazka dla mnie. Znowu nie zdarzylem zakupic na stronie internetowej ADIDAS. Wywalilo mnie w czasie kiedy zostaly dodane po odswiezeniu zostaly juz wyprzedane.

 

Za kazdym razem tak jest, popularne premiery obuwia ADIDAS wyprzedaja sie blyskawicznie ! NIE MA SZANS NA ZAKUP. 

 

Na lato bylyby idealne..

 

 

Adidas-NMD-1-565x372.jpg?642e0d

 

 

Nastepna dostawa bedzie 26 sierpnia.. Oczywiscie w innych kolorystykach, ale ja chcialem biale ! 

wygladaja jak buty dla barbie wydrukowane w 3d.

Odnośnik do komentarza

Czyli tak, pisalem pare stron wczesniej, ze po przyjezdzie z Paryza jade centralnie do Antwerpii po nowe modele Yeezy Boost 750 Grey Gum. Premiera miala byc 11 czerwca (sobota). Jednak juz 2 dni przed otwarciem stalo jak dobrze pamietam okolo 20 osob. Na magazynie z tego co slyszalem nie bylo zbyt duzo. Odpuscilem, bo po pierwsze bylem zmeczony.. Sklep Adidas Originals chyba oferowal losowanie, trzeba bylo wpisac sie na liste osob chetnych na zakup tego modelu i jesli wylosuja Ciebie, to mozesz odebrac w dniu premiery. Szanse znikome, za duzo osob bylo zainteresowanych tymi butami. Na stronie Adidas jak zawsze.. wyprzedaja sie tak blyskawicznie, ze jedynie zdarzysz dodac produkt do koszyka a przy platnosciach jest informacja, ze sa juz wyprzedane, lub strona jest opciazona. Nie wazne ile by kosztowaly, to i tak bedzie mnostwo fanow Kany'ego West'a ktorzy tylko czekaja z wypiekami na twarzy na nowe modele Yeezy Boost.

 

 

 

W sierpniu wychodzi nowa kolorystyka Yeezy Boost 350 w kolorze bialym. Swietnie bedzie pasowac do bialych, czarnych i jasno/ciemno niebieskich jeansow.

 

Tym razem zamierzam je wyrwac w dniu premiery jak nic.

 

 

adidas-yeezy-boost-350-white-detailed-ph

 

 

leiqj9wlvbusp9clctny.jpg

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...