Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W odziezy patriotycznej biegac nie mozna? Nieźle surge musi wycofac te termoaktywne co robi bo mars75 nie każe w odzieży patriotycznej sportu uprawiac

Można biegać nawet w worku po kartoflach co dla mnie jest poziomem surge/wyklętych i wszelkiej innej odzieży zobowiązującej do dumnej postawy patrioty, co kto lubi.:lapka:

 

Rozi też ma rację przecież leginsy to też dresy tak jak stringi to też majtki.

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza

No Japonczyki na buty Kaniego mowia ze jak na buty do roboty na budowie to stanowczo za drogo.

Wogole Kanye czyli wymawiajac po Japonsku Kani znaczy krab takze beka z murzyna od samego poczatku tutaj.

Chudzinko, ale spojrz sie w czym Ty chodzisz ;)

 

O wiele lepsze od Kanye Westa styropianow.

A w sumie to ja sie tez pochwale jakie sobie limitki kuma chan super stary zakupilem z Nigo kolabo. Nigo jest producentem Bape i Bathing Ape moze ktos slyszal? Bardzo lubie jego brand. adff168e0c2f49cbb50ed3fa86be17cf.jpg

:lapka:

Sherlock-GTFO.gif

Edytowane przez Mroku
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

 

Dresy dla ciebie to legginsy?

A co? Dla ciebie to spodnie od garnituru? Zresztą czego od ciebie wymagać jak ty biegasz w odzieży patriotycznej.

dres krojony w jogger'y to legginsy? oj typie, niezle masz te definicje, to chyba od tych thunderdome'ow.

I tak daleko mi do Twojej definicji tego że muzyk nie musi mieć techniki i sprzęt którego używa jest bez znaczenia. Nie chcę też nikogo urazić w tym również i ciebie ale dla mnie joggersy i leginsy to spodnie dla kobiet,a ich premiera odbyła się w latach osiemdziesiątych.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Dresy dla ciebie to legginsy?

A co? Dla ciebie to spodnie od garnituru? Zresztą czego od ciebie wymagać jak ty biegasz w odzieży patriotycznej.
dres krojony w jogger'y to legginsy? oj typie, niezle masz te definicje, to chyba od tych thunderdome'ow.

I tak daleko mi do Twojej definicji tego że muzyk nie musi mieć techniki i sprzęt którego używa jest bez znaczenia. Nie chcę też nikogo urazić w tym również i ciebie ale dla mnie joggersy i leginsy to spodnie dla kobiet,a ich premiera odbyła się w latach osiemdziesiątych.

 

 

oj, wez zaktualizuj slownik i sprawdz co znaczy "drugorzednie", (widze ze jednak nie zrozumiales tego co napisalem w tamtej rozmowie w ogole, no trudno, sorry, poprawie sie, wezme troche lekcji u Yano, jak pisac tak by bylo jasne o co chodzi, to znaczy w sposob latwy do odebrania, czyli uzywajac prostych sformulowan)

 

po drugie, jeansy mialy premiere w 18XX , a jakos nikt tutaj tego jeszcze nie wydlubal, bo.... po chvj?

("tutaj" mam na mysli ten dzial, czyli subforum "szmaty", ktory jest przeznaczony dla rozmow o modzie, czyli tego jak sie ubieramy)

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Dresy dla ciebie to legginsy?

A co? Dla ciebie to spodnie od garnituru? Zresztą czego od ciebie wymagać jak ty biegasz w odzieży patriotycznej.
dres krojony w jogger'y to legginsy? oj typie, niezle masz te definicje, to chyba od tych thunderdome'ow.
I tak daleko mi do Twojej definicji tego że muzyk nie musi mieć techniki i sprzęt którego używa jest bez znaczenia. Nie chcę też nikogo urazić w tym również i ciebie ale dla mnie joggersy i leginsy to spodnie dla kobiet,a ich premiera odbyła się w latach osiemdziesiątych.

oj, wez zaktualizuj slownik i sprawdz co znaczy "drugorzednie", (widze ze jednak nie zrozumiales tego co napisalem w tamtej rozmowie w ogole, no trudno, sorry, poprawie sie, wezme troche lekcji u Yano, jak pisac tak by bylo jasne o co chodzi, to znaczy w sposob latwy do odebrania, czyli uzywajac prostych sformulowan)

 

po drugie, jeansy mialy premiere w 18XX , a jakos nikt tutaj tego jeszcze nie wydlubal, bo.... po chvj?

Yano to ty zostaw w spokoju i nie oceniaj swoich wywodów jako prawdy objawione, bo to że myślisz tak a nie inaczej nie świadczy o tym że inni muszą się z tobą zgadzać. A o spodniach napisałem moje osobiste odczucie i też nie oczekuję od ciebie ze się ze mną zgodzisz. :lapka: ( po tych pseudo szyderczych nawiasach wnioskuję że ironia przychodzi tobie do głowy tylko po głębszej refleksji bo edytujesz jednego posta już kilka razy a zawarłeś tam raptem pół sensownego zdania. Faktycznie może poproś Yano to nauczy cie precyzyjnego wyrażania swoich myśli, polecam też grę mastermind i rozwiązywanie krzyżówek)

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...