Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No i udało się, dzięki pomocy wielu ludzi zdobyłem bling brigade i Platynę w WHD, wyrobiłem się jeszcze w dniu urodzin :) Był to najlepszy prezent jaki mogłem dostać (no, nadgryziona metrowa bułka owinięta kokardką, prezerwatywy, kapelusz po 18 zł z bazaru i płyta CD też dają radę xD). Chciałem tu podziękować Old_Kyo, Hyszowi, Triboyowi, Yaevinnowi, Morelce i jakiemuś Amerykańcowi i Niemcowi (ten też mi dziękował za pomoc w zdobyciu trophy) za pomoc i cierpliwość. Trochę z tym nagle wyskoczyłem, ale wszyscy mi bardzo pomogliście :) No jeszcze grzesiowi, który jednak nie mógł wbić bo wleźli Amerykaniec z Niemcem, a ja nie bardzo panowałem nad sytuacją hehe. Cieszę się bardzo że się udało. Dzięki wszystkim z forum za wsparcie! Już nie będziecie musieli czytać moich nudnych postów, więc cieszcie się razem ze mną ! xD Pozdrawiam ;)

Edytowane przez kaczor_kg_PL
Odnośnik do komentarza

przecież to już od paru dni jest na youtube....kurcze szkoda,że się wydało :( Niby po patchu2.00 nie można tego zrobić ale na to przecież też jest sposób....

 

Na całe szczęście Beat Zico dalej jest przehardcorowe bo tuningowana Piranha ma dalej taką samą prędkość maksymalną jak stara i jedynie ciut lepiej się nią skręca więc tylko trochę te trofeum ułatwili.

Odnośnik do komentarza

PW poszło w sprawie glitcha do Grigoriego i tego jak go nawet dziś wykonać ;) Jak ktoś chce wiedzieć co i jak to odpisuje tylko tym co mają platynę w WP HD by bugi nie spowszechniały :P (sam platyny nie mam ale mam pewność,że tego buga nie wykorzystam :P)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

obadałem i chyba po 2.00 nie da się tego glitcha zrobić(mi nie wychodzi ale tylko 4 min się tym bawiłem) ale jak już pisałem Grigoremu mimo to można to obejść.Ja bym z tego skorzystał jedynie gdyby tylko ZZ został mi do platyny a na to się raczej nigdy nie zanosi patrząc na mój przeje.bany skill w Wipku :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

youtube / Wipeout HD Glitch - Anulpha Pass Zone mode. Zues Zone Trophy <_<

 

Oczywiście na kładce gdzie jest pierścień energetyczny wokół tej kładki, który ją podtrzymuje. Trzeba się nieco pomęczyć żeby odpowiednio spaść ale się da, zresetowałam przy zone 76 mój rekord to 80 bez tego. Dopiero to dziś sprawdziłam i działa.

 

Ponadto poszperałam po youtube w poszukiwaniu innych trofeów i wszystkie można znaleźć na youtube, do każdej gry podpowiedzi gdzie co jest, to jest i szokujące że trofea w takich grach jak np. resident evil czy tomb raider nie są wcale trudne gdy zna się lokalizacje skarbów i też dla ludzi pomocne bardzo. Jedynie wymagające długiego grania takie jak wygrywanie wyścigów w grach wyścigowych, na to youtube nie poradzi. I choćby ktoś miliard razy oglądał jak zrobić Beat Zico to sam bez grania nie wyrobi. Swoje trzeba przegrać i wówczas trofeum jest zasłużone.

 

oczywiście trzeba odinstalować Update 2.0
Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza
No i udało się, dzięki pomocy wielu ludzi zdobyłem bling brigade i Platynę w WHD, wyrobiłem się jeszcze w dniu urodzin :) Był to najlepszy prezent jaki mogłem dostać (no, nadgryziona metrowa bułka owinięta kokardką, prezerwatywy, kapelusz po 18 zł z bazaru i płyta CD też dają radę xD). Chciałem tu podziękować Old_Kyo, Hyszowi, Triboyowi, Yaevinnowi, Morelce i jakiemuś Amerykańcowi i Niemcowi (ten też mi dziękował za pomoc w zdobyciu trophy) za pomoc i cierpliwość. Trochę z tym nagle wyskoczyłem, ale wszyscy mi bardzo pomogliście :) No jeszcze grzesiowi, który jednak nie mógł wbić bo wleźli Amerykaniec z Niemcem, a ja nie bardzo panowałem nad sytuacją hehe. Cieszę się bardzo że się udało. Dzięki wszystkim z forum za wsparcie! Już nie będziecie musieli czytać moich nudnych postów, więc cieszcie się razem ze mną ! xD Pozdrawiam ;)

Nie ma problemu, też mi wpadło Bling Brigade (specjalnie dzięki dla mojego funfla Krzycha :D). Pozdro Wariaci :)

Odnośnik do komentarza
Pozostaje wiara, że SL dotrzyma obietnicy i wyczyści laddera. Na nic więcej nie ma co liczyć. Szkoda, bo ja uważam że ZZ było bardziej wymiernym pokazem skilla niż BZ.

Mam nadzieję, że tylko część zone wyczyszczą ;p

Obawiam się, że jednak będą musieli wyczyścić wszystko. No bo niby jak ma to działać ?? Wszystkie rekordy są zapisywane normalnie na sejwie, czyli i tak później wskoczyłyby na liste. Ja to widze tak, że będzie blokada na odczytywanie rekordów zone z sejwa sprzed ewentualnej łatki. Chyba że wymyslą jakiś "lepszejszy" sposób.

Odnośnik do komentarza

Yees! wczoraj po 30 minutach walki zszedłem do 30.15 w zico, a mam jeszcze dużo do poprawienia, bo potrafię ciąglę wjechać w pierwszy zakręt wyprzedzając ducha, tylko później troszkę się za bardzo ekscytuję xd .... mój cel to top 10 ;o

 

W ogóle to tyle razy już to jechałem, że pierwszy zakręt to wchodzi mi już na samych SS z dziecinną łatwością ~_~ i nawet BR na moście wchodzi tak z 9 na 10 razy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...