Opublikowano 19 lipca 201212 l Tak jak Kazub napisał, Watchman warto zobaczyć, świetny film, zdecydowanie jedna z lepszych adaptacji komiksów. Dumnie stoi na półce obok reszty kolekcji dvd.
Opublikowano 19 lipca 201212 l Dzięki wielkie, łykam w takim razie Watchmanów. ps: uwielbiam Dark Knighta, jednak stawiam Strażników trochę wyżej Jeżeli przebija w moim rankingu Nolanowe Batmany to wiszę Ci piwo ;] PS. Kick-Assa nie widziałem.
Opublikowano 20 lipca 201212 l watchmen tylko w wersji ultimate, tej ponad 3godzinnej. sympatyczny film. scena jak leci dzimi hendriks - wypas.
Opublikowano 29 lipca 201212 l Chciałbym zobaczyć film o jakimś bluesmanie, najlepiej gdyby to był Robert Johnson (na tym forum znany jako ogqozo). Z odpowiednią muzyką i stylem prowadzenia akcji i zdjęć jak w Stranger Than Paradise, Pernament Vacation czy Down by Law. Bez zbędnego pier,dolenia o biedzie i dyskryminacji tylko ~90 minut przeniesienia w czasie i przestrzeni do Mississippi lat trzydziestych. Który film najbardziej pasuje do tego krótkiego opisu mojego wyimaginowanego wymarzonego filmu? Edytowane 29 lipca 201212 l przez mate5
Opublikowano 30 lipca 201212 l nie ma takiego filmu. przynajmniej fabularnego, dokument pewnie jakis sie znajdzie. szukaj
Opublikowano 30 lipca 201212 l Z fabularnych to najbliżej jest chyba "Crossroads" (Na rozdrożu) Waltera Hilla. Nie dzieje się w Missisipi lat 30., ale jest inspirowany Robertem Johnsonem. "Bracie, gdzie jesteś" Coenów też troszeczkę imituje ten klimat. Z dokumentów przychodzi mi do głowy "Soul of a Man" Wendersa, jest mniej więcej taki jak piszesz.
Opublikowano 31 lipca 201212 l Pare ciekawych tytulow opartych na faktach poprosze. Dokumenty>>>horrory.
Opublikowano 31 lipca 201212 l Może być coś o schizofrenii? Sprawdz Tarnation. Z lżejszych tematów obczaj Imperium Zmysłów. Baaaardzo ciekawa historia miłosna Nagisy Oshimy. Do obadania na iplexie.
Opublikowano 1 sierpnia 201212 l Poszukuje filmów karate w stylu Ip Mana, Ong Bak. Naparzanka musi być dobra, nie oczekuje plastiku pokroju Fearless, Hero itp. Ma być widowiskowo, względnie realistycznie, dynamicznie. Jeżeli możecie polecić film, gdzie dobre obijanie mordy jest tłem na dobrej fabuły (Old Boy) to też piszcie.
Opublikowano 1 sierpnia 201212 l Pare ciekawych tytulow opartych na faktach poprosze. Dokumenty>>>horrory. Rebound: The Story of Earl The Goat Manigoult American Gangster Blow Prawdziwa historia Prosta historia Przerwana lekcja muzyki Marzyciel Obywatel Kane Pierrepoint: Ostatni kat Skandalista Larry Flint Siła i Honor W pogoni za szczęściem Zanim zapadnie noc Wściekły byk
Opublikowano 1 sierpnia 201212 l Znacie jakieś dobre filmy fantasy (Orki i te sprawy) po za trylogią władcy pierścienia?
Opublikowano 1 sierpnia 201212 l http://www.filmweb.pl/film/Orka+-+Wieloryb+zabójca-1977-8406 hihi hehe hoho
Opublikowano 1 sierpnia 201212 l Poszukuje filmów karate w stylu Ip Mana, Ong Bak. Naparzanka musi być dobra, nie oczekuje plastiku pokroju Fearless, Hero itp. Ma być widowiskowo, względnie realistycznie, dynamicznie. Jeżeli możecie polecić film, gdzie dobre obijanie mordy jest tłem na dobrej fabuły (Old Boy) to też piszcie. Hero plastik ? dałeś czadu. Protector i OngBak 2
Opublikowano 1 sierpnia 201212 l Kazub, to może Ong Bak 3 ? Chodzi mi o jakieś mało znane perełki gatunku mordoklepek, a nie takie o których jest najgłośniej. Hero samplastik, tak jak Fearless. Z walk utrzymanych w takiej konwencji jak w tych filmach to tylko Dawno temu w Chinach mi spasował.
Opublikowano 1 sierpnia 201212 l Te są całkiem niezłe: http://www.imdb.com/title/tt1368116/ http://www.imdb.com/title/tt1718199/ http://www.imdb.com/title/tt0992911/ http://www.imdb.com/title/tt0478024/
Opublikowano 2 sierpnia 201212 l Szukam horrorów, po których będę srał w gacie jeszcze tydzień po seansie. Widziałem ringi, reci, paranormale i blerłicze. Moga być jakieś japońskie, koreańskie.
Opublikowano 3 sierpnia 201212 l Polecam, bardzo fajny, ale żeby srać w gacie po nim przez tydzień? Raczej nie.
Opublikowano 3 sierpnia 201212 l Jak znajdziesz taki film po którym całe forum obsra sie na miętowo przez tydzień to daj znać.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.