Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

 

Coehnami gardzisz? O tyyyyy

 

ten jaki elitarny. bracie gdzie jesteś to akurat nie jest film, który należy lubić, nie tak jak kraj dla starych ludzi czy big lebovski 

 

 

Dzięki, że mi mówisz które filmy należy lubić. A których nie należy? Tych bez nagród od krytyków tak?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Coehnami gardzisz? O tyyyyy

 

ten jaki elitarny. bracie gdzie jesteś to akurat nie jest film, który należy lubić, nie tak jak kraj dla starych ludzi czy big lebovski 

 

 

Dzięki, że mi mówisz które filmy należy lubić. A których nie należy? Tych bez nagród od krytyków tak?

 

 

powinieneś lubić te same filmy co ja, to oczywiste. chodzi mi raczej o to because cohens człowieniu, należy szanować :sir: eM to ty ?

 

jakie znowu "nagrody od krytyków" ? critics choice awards ? a, rozumiem, to odnośnie tematu o gravity. no nie do końca tak, tam pisałem o kolektywie określającym film, który odnosi ogólny sukces, czyli : OPINIE krytyków (np, recenzje), nagrody (np. oskary, globy czy BAFTA) i wyniki finansowe czyli oglądalność, hajp, łotewer. po odhaczeniu tych trzech rzeczy można spokojnie przyjąć, że ma się do czynienia z dobrym filmem, niezależnie od moich, czy twoich upodobań. myślę, że to dobry odnośnik, inaczej debata będzie się zapętlać wokół gustów i guścików       

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

:facepalmz:

 

selene napisała, że to nie jej klimat, napisałem przekornie że gardzi coehnami koniec rozkminy, tobie chyba trzeba pisać posty w formie telegraficzej, zresztą od kiedy Coehni to jakaś sublima na miare _M_?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

:facepalmz:

 

selene napisała, że to nie jej klimat, napisałem przekornie że gardzi coehnami koniec rozkminy, tobie chyba trzeba pisać posty w formie telegraficzej, zresztą od kiedy Coehni to jakaś sublima na miare _M_?

 

Coeni ku.rwa, a nie Coehni.

 

Tak poza tym, najlepszy ich film to Poważny Człowiek i każdy kto uważa inaczej jest casulem.

Odnośnik do komentarza

dla mnie no country - latwa decyzja,a potem albo fargo albo big lebovski albo poważny człowiek 

 

 

 

napisałem przekornie

 

ale ja nie wiem bartosz, kiedy u ciebie kończy sie potrzeba elitarnym, a zaczyna przekora :reggie: sprawiasz często wrażenie prostego chłopa, jak np rozi (bez urazy)

 

 

bez urazy bartosz oczywiście duh, przecież nie rozi

    

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Szukam czegoś w tematyce Holocaustu, oprócz oczywistej Listy Schindlera.

 

 

 

Fałszerzy sprawdź, dobre.

 

 

 

Tak poza tym, najlepszy ich film to Poważny Człowiek i każdy kto uważa inaczej jest casulem.

 

 

Błagam. Tylko Fargo i Lebowski. Kto uważa inaczej, jest hipsterem. Ogólnie bracia są przereklamowani.

Odnośnik do komentarza

zainteresowały mnie filmy o tematyce seksualnej, oglądałem wstyd i dziennik nimfomanki ostatnio jak na razie, ale ogólnie szukam dwóch filmów które kiedyś oglądałem a nazw nie pamiętam, czyli:

 

- pierwszy o tematyce wojennej, zapadła mi w pamięć scenka gdzie bodajże 4 żołnierzy było prawikami i ich po kolei rozdziewiczyła jakas młoda kobieta, pielęgniarka czy coś

 

- drugi francuski o murzynie który, z wyglądu umięśniony, pracował jako dawca nasienia, czyli po prostu ruchau sie i zapładniał kobiety które chciały mieć dzieci, i wokół tego kręci się film

 

nie wiem czy dobry temat, ale tyle pamiętam, jak ktoś skojarzy to piszcie nazwy

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Szukam filmow w stylu Imagine i Whiplash, bez sztampy, bez wybuchow, skupiajacych sie przede wszystkim na bohaterach

 

Pomijając że większość filmów jest takich, to:

 

Smoke

Smultronstället

Mystery Train

Broken Flowers

Angelus

Magnolia

A Separation

Tystnaden

Slacker

Beauty

Odnośnik do komentarza

 

- drugi francuski o murzynie który, z wyglądu umięśniony, pracował jako dawca nasienia, czyli po prostu ruchau sie i zapładniał kobiety które chciały mieć dzieci, i wokół tego kręci się film

 

W tej tematyce kojarzę jedynie http://en.wikipedia.org/wiki/She_Hate_Me 

 

 

plusa chyba za szybko dałem bo to nie ten film, masz na przyszłość

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...