Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Sianko to mieli cały czas, bo hajs na transfery był zabezpieczony [przynajmniej tak wszem i wobec głosił el prezeso ;) ].

 

Micański podobno uderza do Grecji?

 

PS. Jestem ciekaw jak się teraz czuje wieszcz z PS który dziś napisał artykuł, że Lewy zostaje w Lechu :teehee:

 

Będąc przy transferach. Peszko leci w (pipi)a i nie pojawił się dziś na Bułgarskiej.

Odnośnik do komentarza

Peszko przegina. Mamy Kiełba i Peszko może spokojnie iść do Aten. Zobaczymy ile sobie pogra :whistling:. Znając życie Lech kupi jakiegoś gościa ze wschodu. Jednak coś mi się wydaje że przyjdzie też Micański. Na dobrą sprawę to nie mamy teraz napastnika. Mikołajczak - dla mnie śmiech na sali. Kiełb taki skrzydłowy, cofnięty napastnik. No muszą coś zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Czyżby wkrótce miało się skończyć pitolenie o Barcelonie budowanej na wychowankach? :rolleyes:

 

"Barcelona jest gotowa zapłacić Liverpoolowi 70 milionów funtów za Fernando Torresa. Wszystko po to, by "El Nino" mógł stworzyć duet snajperów z kolegą z reprezentacji Hiszpanii, Davidem Villą.

 

Kataloński klub ma nowego prezydenta i niewykluczone, że Barcelona obierze nowy kierunek transferów. Sandro Rosell chętnie widziałby Torresa i Villą w jednym zespole. Jego zdaniem, doskonała współpraca obu napastników dałaby Barcelonie same profity."

 

goal.pl

Odnośnik do komentarza

E tam, dwa transfery to jeszcze nie zmiana całej polityki. Nadal pozostaje co najmniej sześciu wychowanków w podstawowej 11. Valdes, Pique, Puyol, Xavi, Iniesta, Messi. Pedro i Busquets w okolicach podstawowej 11. Nie wiem tylko, po co Barcelonie byłby potrzebny drugi napastnik... nawet w reprezentacji Hiszpanii gra z reguły tylko jeden z nich, bo dwóch się nie mieści w systemie gry "trójkątem" z przodu. Barca też raczej traci przy ustawieniu 4-4-2. Tak więc - to raczej tylko plotka.

Odnośnik do komentarza

Storari

 

Milan -> Juventus

 

 

5 mln

 

 

 

Nooo, zloty interes musze przyznac.

Jakieś potwierdzenie kwoty transferu oprócz domysłów pismaków?

Storari dopiero dziś ma przejść testy medyczne i o warunkach transferu dowiemy sie pewnie z oficjalnego komunikatu. Nie zdziwie sie jeśli to będzie jakieś wypożyczenie, tak jak w przypadku Pepe.

Odnośnik do komentarza

Storari

 

Milan -> Juventus

 

 

5 mln

 

 

 

Nooo, zloty interes musze przyznac.

Jakieś potwierdzenie kwoty transferu oprócz domysłów pismaków?

 

 

Oficjalne strony klubow. Storari poszedl za 4,5 mln. Latwa kasa :potter:

 

 

Zabawne, bo okienko transferowe otwiera się 1 lipca.

"Z dużej chmury mały deszcz" - takie stare, indiańskie przysłowie a propos wielkiego szumu medialnego wokół zakupów iti :potter:

 

To czasem nie Legia sie tak obnosila z tymi supertransferami Hiszpanow, ktore okazaly sie megachu,jowe? W tym roku pewnie znowu sie nie zakwalifikuja do europejskich pucharow, zenada;]

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Cabral w Legii:

 

http://www.youtube.com/watch?v=xNSUIx-bgOk

 

Cóż, Wielkopolanie zazdroszczą Legii transferów. Trzeba ich zrozumieć. Gdy Legię wzmacnia młodzieżowy mistrz świata, oni sprzedają Lewandowskiego a Peszko im stroi fochy. A wzmocnień jak nie było, tak nie ma. Ach, Kiełb, zapomniałem o tym wirtuozie futbolu.

 

 

Stona wie wszystko najlepiej - to niewątpliwe. Ja zdaję się na opinie jeszcze lepiej poinformowanych. I tak, gdy parę lat temu do Legii przychodził M. Radovic pytałem zaprzyjaźnionego Serba, kibica Crveny o tego gracza. Wypowiadał się o nim chłodno. Teraz znów go spytałem ale o Kneżevicia. Laurkę wystawił mu pozytywną. To mi wystarczy. A zwróćcie tylko uwagę, że to "najmniej rozreklamowany" zakup Legii.

 

O frekwencję się nie boję. Skończy się konflikt, to atmosfera na Ł3 będzie znowu najlepsza w Polsce. A dziś zdecydowanie bliżej jego zakończenia niż jeszcze kilka tygodni temu.

 

 

 

Stona mam do Ciebie pytanie. Liczę na zwięzłą odpowiedzieć. Ile goli strzelił Robert Lewandowski w barwach Znicza Pruszków. I ile miał wtedy lat?

Bo Bruno Mezenga mając 19 lat wje/bał 24 bramki w 25 meczach grając w tureckim drugoligowcu. A śmiem twierdzić, że tamtejsza druga liga jest mocniejsza od naszej.

Odnośnik do komentarza

Cóż, Wielkopolanie zazdroszczą Legii transferów. Trzeba ich zrozumieć. Gdy Legię wzmacnia młodzieżowy mistrz świata, oni sprzedają Lewandowskiego a Peszko im stroi fochy. A wzmocnień jak nie było, tak nie ma. Ach, Kiełb, zapomniałem o tym wirtuozie futbolu.

 

Stona wie wszystko najlepiej - to niewątpliwe. Ja zdaję się na opinie jeszcze lepiej poinformowanych. I tak, gdy parę lat temu do Legii przychodził M. Radovic pytałem zaprzyjaźnionego Serba, kibica Crveny o tego gracza. Wypowiadał się o nim chłodno. Teraz znów go spytałem ale o Kneżevicia. Laurkę wystawił mu pozytywną. To mi wystarczy. A zwróćcie tylko uwagę, że to "najmniej rozreklamowany" zakup Legii.

 

O frekwencję się nie boję. Skończy się konflikt, to atmosfera na Ł3 będzie znowu najlepsza w Polsce.

 

Stona mam do Ciebie pytanie. Liczę na zwięzłą odpowiedzieć. Ile goli strzelił Robert Lewandowski w barwach Znicza Pruszków. I ile miał wtedy lat?

Bo Bruno Mezenga mając 19 lat wje/bał 24 bramki w 25 meczach grając w tureckim drugoligowcu. A śmiem twierdzić, że tamtejsza druga liga jest mocniejsza od naszej.

 

O Boże, jaka ta Legia jest wspaniała.

 

 

 

Gra tam koleś, który strzelił więcej goli niż Lewandowski, jak miał 19 lat, a inny koleś dostał pochwałę od twojego znajomego.

 

 

Proponuję, żebyśmy wszyscy wstali sprzed komputerów, ustawili się twarzą w stronę Warszawy i zaczęli bić brawo.

 

Legia.

 

Warszawa.

 

Jezus Maria, ależ to jest wielki zespół. Nie jestem w stanie wytrzymać, jak bardzo ich kocham za te niezwykłe osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza

Maiden,

 

Uprzejmie cię informuję, że Peszko podpisał wczoraj nowy kontrakt z Lechem.

 

Z transferów Legii nic nie będzie. Znów się skompromitują. Moze ten mały Vrdoljak coś pokaże, reszta - dno. Co z tego że ten cały Cabral zagra w Legii. Taki z niego reprezentant młodzieżówki argentyńskiej jak z Dudka bramkarz Realu. Wszystkie te transfery zapowiadają się gorzej niż transfery Hiszpanów kilka lat temu. Taki Inaki Descarga - kapitan Getafe FC, drużyny Primiera Division, gość podobno Messiego zatrzymywał, a w Polsce budził tylko śmiech. Tak samo będzie z nowymi "piłkarzami" Legii. Chyba że twój znajomy mówił inaczej :unsure:

 

Przykre że walka o majstra znów rozegra się między Lechem i Wisłą ;/ (oczywiście na korzyść Kolejorza :potter:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...