Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Arsenal dopina transfer Caluma Chambersa, zawodnik przeszedł już testy medyczne. Kosztować ma 20 mln euro - hej, ceny za angielskich zawodników są urocze. To prawie trzykrotnie więcej, niż Debuchy! Fakt, że Chambers ma być może przed sobą 10 lat świetnej kariery, ale na razie będzie raczej zmiennikiem Francuza.

 

 

Southampton czeka wielkie przemeblowanie. Odeszli już podstawowi gracze: Lallana, Shaw, Lambert i Chambers, a wydaje się pewne, że do ekip z czołówki niedługo dołączą też Lovren (jest już poza drużyną i jutro ma przejść testy w Liverpoolu) i Schneiderlin. To będzie wielka wypłata z kasyna - jeśli Schneiderlin będzie kosztował 30 mln euro, łącznie zbiorą za tych graczy jakieś 150 mln. Wydali na razie 23 mln na Tadicia i Pelle.

 

Mówi się, że testy dla Liverpoolu przeszedł też już Divock Origi! Być zostaną zaprezentowani razem: Lovren, Remy, Origi.

 

 

Według hiszpańskich mediów, Atletico zaklepało dzisiaj kolejną bombę - ma do nich jutro dołączyć Antoine Griezmann!

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Lovren oficjalnie w Liverpoolu, a mówi się, że przesądzone są już transfery Schneiderlina i Jaya Rodrigueza do Tottenhamu. Wyprzedaż w Southampton dotyczy także pośrednio mistrzów Polski. Otóż Saints składają w zamian oferty za dwa ważne ogniwa Celticu, bramkarza Frasera Forstera i stopera Virgila Van Dijka. Byłyby to znaczące osłabienia Celticu. Gracze są chętni i być może obaj nie zagrają z Legią.

 

 

Wszystko wskazuje na to, że PSG faktycznie chce wydać mnóstwo kasy na Angela di Marię, w co nadal trudno mi uwierzyć. Nie wiem, co Paryż kombinuje, ale to ich kasa do wyprania. Z racji kary UEFA nie mogą wydać za dużo kasy, dlatego najpierw na pewno muszą kogoś sprzedać. W ostatnich dniach agenci Edinsona Cavaniego wielokrotnie spotykali się z ludźmi z Manchesteru United.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No jasne, sprzedał 21-letniego piłkarza, który w poprzednim sezonie strzelił więcej goli, niż jakikolwiek piłkarz Chelsea. 21-letniego! Następce Drogby. Nie potrafię tego zrozumieć, tyle.

 

I tak, ja pisałem o względach sportowych, a nie finansowych, bo myślę, że nikt w Chelsea nie płakałby, gdyby nie wyszli na plus.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Costa i Cesc też specialnie na mundialu nie błyszczeli. Z oceną sprzedaży Lukaku wstrzymam się do końca sezonu. Na razie wiem tyle, że po 2 meczach towarzyskich, Costa z Fabregasem wciągają du,pą występy nafochanego mini-Drogby.

Odnośnik do komentarza

 

Reus miał trafić do Arsenalu, ale przez kontuzje tak się nie stanie :( (chociaż swoją drogą może by zainwestowali w stoperów a nie tylko pomoc).

Może jakiś napastnik?

 

Sanchez i drewienko z francji myśle, że dadzą radę. Zresztą Ramsey będzie strzelał gole.

Odnośnik do komentarza

Źródłem tej ploty jest Kike Marin. Sam nie wiem, co o niej myśleć. Tydzień temu pisał, że Messi rozważa transfer do Arsenalu (chociaż tak serio, czemu nie? Widać, że jest zmęczony psychicznie, może zmiana otoczeniu by mu pomogła, szkoda że Arsenal nigdy nie będzie miał takiej kasy do wydania). Pod koniec sezonu pisał, że Carlos Vela na pewno pójdzie do Arsenalu. Okej, z Alexisem miał rację, ale jak widać, zależy mu jak każdemu na sensacyjnych donosach, niekoniecznie pewnych.

 

Na logikę, wydaje się to bez sensu. Reus ma przyszłego lata klauzulę na jakieś 35 mln euro. Czemu już rok wcześniej Dortmund miałby się zgodzić na transfer za taką samą kwotę? Patrząc na kwoty, które latają w tym okienku transferowym, 35 mln za Reusa brzmi wręcz śmiesznie.

 

Jestem prawie pewien, że wyglądało to po prostu tak, że Arsenal CHCIAŁ kupić Reusa. Skończyło się tak, jak zazwyczaj kończy z transferami Dortmundu - na chceniu i tysiącu plotek. Zresztą nie zdziwię się, jak finalizacja też będzie taka sama, czyli na wiosnę usłyszymy, że Bayern zapłacił klauzulę Reusa i zawodnik tam przejdzie latem.

 

 

 

Lukaku? Wszyscy wiemy, że Mourinho go nie lubił za charakter. Słusznie czy nie... czasami ktoś po prostu nie pasuje. 35 mln euro to sporo kasy. Dla Evertonu to wydatek duży, ale konieczny. W zeszłym sezonie kluczowi byli Barry i Lukaku i najważniejsze było zapewnić ich sobie na stałe. Ciekawi mnie, jak wypadnie Beszić, może być solidny gracz. To na razie jedyne ich wzmocnienie, a wydali łącznie 40 mln.

 

 

Tymczasem Stefan de Vrij oficjalnie w Lazio, do którego wybierał się od dawien dawna.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Karuzela bramkarzy się kręci i zasakakuje na miejsca. Malaga po odejściu Caballero podpisała Guillermo Ochoę, którego nie chciało już Atletico po podpisaniu celu Realu, Oblaka. Real oczywiście jak zawsze dostanie swój pierwszy cel, czyli Keylora Navasa. Co sprawia, że naciska się na Diego Lopeza, by odszedł (wiele wskazuje, że to kwestia kasy - ma niższy kontrakt od Casillasa, więc mniej mu trzeba zapłacić, żeby odszedł za darmo... byle zrobić miejsce dla Keylora). Diego Lopez prawdopodobnie na dniach przejdzie do Monaco, które zrezygnowało z kontuzjowanego Victora Valdesa. Według niektórych plotek, Valdes zaś prawdopodbnie pójdzie do Bayernu, który stracił dogadanego już Keylora Navasa, chociaż akuat w to średnio wierzę jak na razie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Już oficjalnie? Bo na twitterze nic nie widzę.

 

Beka w ch,uj xD Czy City naprawdę potrzebuje Franka Lamparda?

 

edit: Dobra, doczytałem. Sezon w USA zaczyna się dopiero w 2015 roku. Villa idzie na razie do Melbourne, a Lamps na pół roku do City.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Bardziej bym go widział jako gracza głownie na puchary. No bo mając Fernandinho i Yaya Toure, jakoś ciężko mi sobie wyobrazić większą rolę do odegrania przez Franka w zespole. Trochę pogra i samolot do USA.

 

NO BO PO CO CITY FRANK LAMPARD

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...