Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Niby 3mln Lech ma zagwarantowane, a 1,2mln to bonusy zwiazane z gra tego drewniaka, chociaz co strona to inaczej podaja. Co by nie mówic interes życia :D

 

 

Ci Ukraincy to ogolnie maja niezle w glowie nayebane. Nie pojmuje jak mogli dac tyle pieniedzy za niego. To juz nawet David Luiz w PSG nie jest takim skandalem za tyle siana co Teo w Dynamie (zachowujac oczywiscie wszystkie proporcje itd)

 

W dodatku Teodorczyk ma zarabiać rocznie 1,5mln euro. Matrix.

Odnośnik do komentarza

Jakieś ploty są że Nicola Zigić w Arsenalu. Ja w to nie wierzę, bo Zigić jak na napastnika mało goli strzela. Giroud ma kontuzję, ale przecież Poldiego można wystawić jako napastnika i sobie poradzi. Zigić najlepsze lata ma za sobą, ba, teraz pewnie dla większości ten serbski wieżowiec jest anonimowy, dlatego ja ten transfer skazuję na niepowodzenie.

Odnośnik do komentarza

No tak, bo Isco i James to gracze defensywni w porównaniu do Bale'a. Ok. Od ilu już lat słucham o tej konieczności zakupienia napastnika, zapewne od pierwszego dnia, gdy przyszedł Benzema. Oczywiście padają najczęściej nazwiska graczy, którzy niemal w ogóle nie bronią, nie biorą udziału w konstruowaniu akcji. W końcu niczego tak nie brakuje w klubie mającym Cristiano, Bale'a i teraz Jamesa, jak napastnika, który w innym klubie strzela sporo goli. Skoro Benzema strzela 11 goli w sezonie, a Falcao 28, to nie ma bata, z Falcao będzie 17 więcej! W sumie aż chcicałbym, żeby Florentino to zrobił i rozwalił zespół, byłoby zabawnie.

 

 

A propos. Florentino kocha Xabiego Alonso. Ale według kilku mediów, Alonso, który dziś poinformował o zakończeniu kariery w kadrze Hiszpanii, zadecydował także, by odejść do Bayernu. W sumie mam wrażenie, że ten transfer nie zmieni za wiele w obu klubach.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jeszcze 4 lata na najwyższym poziomie? W sensie domyślnie zakładamy, że teraz gra na najwyższym poziomie? Tragedii nie ma, ale po zakupie Kroosa czy Modricia jest tylko uzupełnieniem dla Realu, jak byłby dla każdego klubu z... najwyższego poziomu.

 

Plotka mówi, że Bayern chce mu płacić 10 mln euro rocznie, dla mnie to absurd. Kroosowi tyle nie chcieli dać, to odszedł. Jeśli naprawdę tyle dostanie w Bawarii, to jakby Real był hydraulikiem i podczas wizyty wyruchał Bayernowi żonkę i jeszcze dostał za to kasę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałem, to plotka, którą uznałem za absurdalną, ale chodziła po mediach. Na ten moment już wypływa sporo dość wiarygodnych donosów, że na rękę dostanie połowę tej kwoty, czyli nieco mniej niż w Realu,

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jeden z moich ulubionych graczy, Esteban Cambiasso, w końcu znalazł zatrudnienie. Ogólnie dla mnie zdziwionko, koleś moim zdaniem nadal jest świetny. Będzie grać w Leicester.

 

 

Sporo wskazuje na to, że Borussia Dortmund, wkurzona kontuzjami i złym startem, na błysku ściągnie z powrotem Shinjiego Kagawę. Wydaje się to ruchem dobrym dla każdej ze stron.

 

 

Wielkie polskie kariery zdążają do drugich lig: Martin Kobylański przechodzi do Union Berlin, a Rafał Wolski do Bari (wypożyczenie).

Odnośnik do komentarza

Cleverlinho xD

 

Cambiasso jest zayebisty, to że razem z Zanettim nie pojechali na mundial 2010 to ja temu staremu ćpunowi Maradonie nigdy nie wybaczę. Świetny sezon w Interze, dobra forma, a Maradona zachowuje się jak dziecko neo, które grając w FIFA kładzie na ławie Messiego i mówi że u niego nazwiska nie grają :) Aż dziw że Inter nie przedłużył umowy z Cambiasso, bo to nadal świetny pomocnik.

 

ApokBj.gif

Odnośnik do komentarza

Fernando Torres oficjalnie w Milanie na wypożyczenie. Ciekaw jestem szczegółów dealu. Kto komu będzie płacił za to, że Torres gra w Milanie.

 

Chelsea natychmiast wpłaciła kwotę z klauzuli w kontrakcie Loica Remy'ego i Francuz musi już tylko przejść jutro testy medyczne.

 

 

Kagawa na pewno trafi do Dortmundu. Jest też raczej przesądzone, że Tom Cleverley odejdzie do Aston Villi. Lekka ulga dla United, które na ten moment najbliżej jest wydania jakiejś srogiej kwoty na Daleya Blinda. Nie zanosi się na inne ruchy jak na razie. A jeszcze tylko dwa dni. Fani mogą fantazjować jeszcze o Williamie Carvalho.

 

 

Złogi czyści też Barcelona. Alex Song w weekend sfinalizuje przejście do West Hamu (raczej wypożyczenie, niż transfer). To może być moim zdaniem świetny ruch dla WHU. Gdy Song odchodził, tylko Michael Carrick był lepszym defensywnym pomocnikiem w lidze angielskiej. Trochę się zmieniło, ale to nadal gracz, który i dla... Arsenalu mógłby być poważnym wzmocnieniem. Duet cofniętych pomocników Kouyate-Song może być wśród najlepszych w lidze.

 

 

Adrien Rabiot to kolejny wielki talent środkowej pomocy, który opuści PSG. Juve wzięło Comana, a AS Roma jest bardzo blisko jeszcze lepszej gratki. Rabiot na pewno odejdzie i myślę, że nie pojawi się inny chętny. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Tego typu teksty trenerów czy działaczy nigdy nie są przysięgami. Chyba każda osoba była od razu pewna, że to wyznacza ogólny kierunek, ale jeśli trafi się taka gratka jak oddanie Torresa, to tak zrobią.

 

Dla klubu z ambicjami bycia najlepszym w Europie, Loic Remy to w sam raz opcja na drugiego napastnika. Bardzo dobrze szło mu w ostatnich miesiącach zeszłego sezonu w Newcastle. Już widzieliśmy przestrach po kontuzji Costy - ostatecznie lekkiej, ale gdyby faktycznie wypadł na 2 miesiące, ile mogłaby stracić Chelsea mając na atak tylko Torresa i służącego chyba bardziej jako autorytet niż piłkarz Drogby?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Benjamin Stambouli w Tottenhamie. To jeszcze jeden dobrze prezentujący się defensywny pomocnik z Francji. Niegdyś talent, zresztą grał głównie na stoperze i lewej obronie, teraz ma 24 lata i może gorzej nie wygląda, ale też niespecjalnie lepiej, niż parę lat temu. Ma charakter, dynamikę.

 

Salomon Kalou też opuszcza Francję, wzmocni Herthę Berlin.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...