Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

LVG ty (pipi)!!!

 

Wiadomość od Van Gaala.

 

louis-van-gaal-middle-finger.jpg

 

I bonus

 

 

lvgfyjt4.gif

 

 

tumblr_n9zopbcLLY1qaorn7o2_400.gif

 

 

 

 

 

Co do Mane, to mam nadzieję, że to tylko żart. Shaw to perspektywiczny lewy obrońca, który już w tym sezonie zaczyna pokazywać klasę. Schneiderlin to topowy defensywny pomocnik w BPL, ale wystarczy już zakupów z Southampton. Manchester ma walczyć o mistrzostwo, a nie top 4 z przeciętnymi zawodnikami, których już w kadrze nie brakuje.

Odnośnik do komentarza

Przeciez ten pedro to kasztan. Po co w mu poza tym kolejny skrzydlowy?

Pedro to chyba jeden z najbardziej irytujacych gosci jakich ogladalem w zyciu. Kiedy trzeba strzelac, on podaje. Kiedy trzeba podac, strzela. Won z nim

Kasztan który średnio w lidze zdobywa gola/asystę raz na 118 minut, a np. Young (który gra na podobnej pozycji) raz na 194. To tylko statystyka, ale moim zdaniem ludzie niesłusznie lekceważą Pedro. Nie wiem czy się odnajdzie w Anglii, ale w Chelsea ma spore szanse, jest poukładany piłkarsko, nie jest w moim przekonaniu jeźdźcem bez głowy, szuka kolegów, sporo widzi, agresywny i pracowity w grze obronnej.

Odnośnik do komentarza

 

Przeciez ten pedro to kasztan. Po co w mu poza tym kolejny skrzydlowy?

Pedro to chyba jeden z najbardziej irytujacych gosci jakich ogladalem w zyciu. Kiedy trzeba strzelac, on podaje. Kiedy trzeba podac, strzela. Won z nim

Kasztan który średnio w lidze zdobywa gola/asystę raz na 118 minut, a np. Young (który gra na podobnej pozycji) raz na 194. To tylko statystyka, ale moim zdaniem ludzie niesłusznie lekceważą Pedro. Nie wiem czy się odnajdzie w Anglii, ale w Chelsea ma spore szanse, jest poukładany piłkarsko, nie jest w moim przekonaniu jeźdźcem bez głowy, szuka kolegów, sporo widzi, agresywny i pracowity w grze obronnej.

 

 

Wez pod uwage, ze Barca to maszyna.

Ja Pedro ogladac nie lubie, moim zdaniem wiecej zlych decyzji podejmuje niz dobrych. Tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...